Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 78 sonuç

Konu: Din Bölümü Olsun

Default Din Bölümü Olsun

ben bu siteyi sıcakkanlı üyelerden oluşduğu için eleştirilerimizin önerilerimizin dikkate alındığını düşündüğüm için bazı eleştirilerde bulunuyorum...(hiçbir kötü niyetim yoktur)
    aşağıdakide bunlardan biri....

bize sorarlar????
    senin dinin ne????
    biz :İSLAM deriz...
    peki dinimizi bizler ne kadar yayarız????
    bizler dinimize ne kadar saygı duyarız????
    bunu kime sorsak saygıda kusur etmeyiz der....

ben bu site sahiplerine soruyorum....
    bu site bir fm sitesidir..
    ancak bu sitede bir DİN ile ilgili sadece Dinimiz için özel bir bölüm olamaz mı???
    cevaplarınızı bekliyorum.....

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Bunun için sohbet alanını kullanabilirsiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

S-B-Z Misafir

bencede bununla ilgili bir başlık açılmalı.bütün herşeyle ilgili konu var ama dinle ilgili yok neden?
    sohbet alanında dinle ilgili sadece sınırlı konular açılabilir bence ve açılan fazla konu sebebiyle çoğu kaybolup gider.ayrı bi başlık olmalı.
    aslan41 i destekliyorum.

Nesil
    2006

Aslında artık bir FM sitesi dışına çıktı bu site valla dinle ilgilenen arkadaşlar için açılabilir böyle bir konu.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by batuhan1907
    Aslında artık bir FM sitesi dışına çıktı bu site valla dinle ilgilenen arkadaşlar için açılabilir böyle bir konu.
    yani benim için öylemi

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

aslına bakarsanız bende çok istiyorum dini bir bölüm açıp genç arkadaşlarımızın bilgilenmesini. Ancak bunu istismar edebilecek kişiler var, konular çok uç noktalara kayıyor.

haa bakın, derseniz ki dini gündemi değil din bilgimizi konuşuruz, bilmediklerimizi öğrenizirz o zaman açarız. İmamı da Şampiyon yaparız tamam olur

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    İmamı da Şampiyon yaparız tamam olur
    abi yoruma koptum yaa valla şöyle bişeyde olabilir bölüm sorumlusu şampiyon olursa senin avatarın altında dalgıç varya şampiyonun avatarın altınada imam resmi koyarsınız abi tabii kendide kabul ederse nası olur

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    aslına bakarsanız bende çok istiyorum dini bir bölüm açıp genç arkadaşlarımızın bilgilenmesini. Ancak bunu istismar edebilecek kişiler var, konular çok uç noktalara kayıyor.

haa bakın, derseniz ki dini gündemi değil din bilgimizi konuşuruz, bilmediklerimizi öğrenizirz o zaman açarız. İmamı da Şampiyon yaparız tamam olur
    ahanda volkanda burdaymış ben seni oyunu türkçeleştiriyor diye biliyordum,arada uğruyosun demek bu iyiye işaret.fazla kapılma türkçeleştirecem diye kafayı sıyırır insan
    böyle bir bölüm açılırsa seve seve the imamı olurum neden olmasın
    bir kişiye bile faydamız dokunursa ne ala.ve ülkemizde bu sorun mevcut aslında.dini bilgi eksikliğinden kaynaklanan pek çok cinayet,tecavüz,hırsızlık ve benzeri olaylar var.
    bir müslümanın bilmesi gereken temel şeyleri yazıp bu konularda görüş alış verişinde bulunabiliriz.faydalı bi bölüm olacağına eminim.

BEnCEDe OlabİliR Ve olMalı Bu Arda 100. MsJım HaYıRlı olsun..

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by peşimist
    BEnCEDe OlabİliR Ve olMalı Bu Arda 100. MsJım HaYıRlı olsun..
    mesaj yazarken mesaj sayına bakmadan yazsan daha rahat olursun
    sıkma kendini.
    kabul ederiz görkem neden olmasın
    senide müezzin secerim kendime
    bu nasıl?

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Bence açılırsa çok dikkat edilmesi gerekir, çok yanlış yerlere kayabilir birçok konu...

Din Bölümü Açılabilir , Asıl Konunun Dışına Çıkılmassa Eğer
    Çünkü Saptırıldığı Zaman iyi olmuyor

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by şampiyon
    yani benim için öylemi
    Hayır senin için değil sadece dinle ilgilenen arkadaşlar için ben sadece bayramlarada namaz saatlerine bakmak için uğrarım anca o kadar ama çok ileriye gitmeden din konuları tartışabilir çünkü benim gibi kişilerde bu sitede çok sen nedemek istediğimi anladın.

Peki burda sadece müslümanlıkmı tartışılacak çünkü bu siteye üye olan hristiyan, musevi veya başka dinden arkadaşlarda vardır onlarda kendi dinlerini tartışmak isteyebilir.

Açılsa iyi olur alsında biraz imana geliriz fena olmaz.

S-B-Z Misafir

Hayır senin için değil sadece dinle ilgilenen arkadaşlar için ben sadece bayramlarada namaz saatlerine bakmak için uğrarım anca o kadar ama çok ileriye gitmeden din konuları tartışabilir çünkü benim gibi kişilerde bu sitede çok sen nedemek istediğimi anladın.

Peki burda sadece müslümanlıkmı tartışılacak çünkü bu siteye üye olan hristiyan, musevi veya başka dinden arkadaşlarda vardır onlarda kendi dinlerini tartışmak isteyebilir.
    merak etme bizden başka kendi dinini tartışan yoktur heralde
    böyle arkadaşlar varsa elbette onlarda istek yapıp yazabilirler.kimse karşı çıkmaz heralde buna.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by şampiyon
    merak etme bizden başka kendi dinini tartışan yoktur heralde
    böyle arkadaşlar varsa elbette onlarda istek yapıp yazabilirler.kimse karşı çıkmaz heralde buna.
    Onlar bizden daha çok tartışıyor onlardaki mehzep sayıları dünyanın hiç bir yerinde yok.

S-B-Z Misafir

Onlar bizden daha çok tartışıyor onlardaki mehzep sayıları dünyanın hiç bir yerinde yok.
    o açıdan demedim
    yani dinin kendisini sorgulamıyorlar.sorgulasalar müslüman olurlardı zaten.

Del Piero_10 Misafir

köşe açılsın
    62.000 üye içinden bir kişiye bir parça faydası bile olsa amacına ulaşmış olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi ben acılırsa inanılmaz hassasiyet gerekir...

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

açılsın ama belli başlı kişilerin propandası yapılmasın örneğin bir cümle söylerken Fethullah Gülenden değil Peygamberimizden örnekler verilsin konu dışına çıkılmayacaksa kesinlikle olması gerekn bir başlık...
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by gezenti
    açılsın ama belli başlı kişilerin propandası yapılmasın örneğin bir cümle söylerken Fethullah Gülenden değil Peygamberimizden örnekler verilsin konu dışına çıkılmayacaksa kesinlikle olması gerekn bir başlık...
    tamamen katılıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

beyler söz veriyorum karıştırmıcam ortalığı=) bence de açılsın iyi olur aslında...ama gökhanın da dediği gibi propoganda amaçlı değil eğitmek bilgilendirmek amaçlı olsun.

ben de bazı sorulara cevap bulurum belki...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Tabi açılsın ama bu forumda o bölümü görmek bana biraz garip geliyor. Sonuçta bu forumun amacı tamamen farklı ve Din konusu ile ilgili sitelerde var. [Bu benim fikrim, lütfen küçültücü mesajlar yazmayın.]

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

yok olmasın.

forumun amacının dışında

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

yanlış anlaşılmasın ama ben zaten uğramam.sorularıma da din hocası bile cevap veremedi...zaten haz aldığım bi konu da değil...açılırsa da olaylar çıkar yani...ben olsam da olmasam da olay çıkar...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by comandante
    yanlış anlaşılmasın ama ben zaten uğramam.sorularıma da din hocası bile cevap veremedi...zaten haz aldığım bi konu da değil...açılırsa da olaylar çıkar yani...ben olsam da olmasam da olay çıkar...
    Evet olaylar çıkar tabi. Hem dini konular çok karışık oluyor. Bi nerden giriyorsun, bi nerden çıkarıyorsun. İnsan deliriyor resmen. Forumda da böyle birşeyin olması kötü olur bence.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by cngnsry
    Evet olaylar çıkar tabi. Hem dini konular çok karışık oluyor. Bi nerden giriyorsun, bi nerden çıkarıyorsun. İnsan deliriyor resmen. Forumda da böyle birşeyin olması kötü olur bence.
    Dini konular neden karışık olsunki?bence sen kafana takılan bazı sorulaa anlayacağın şekilde yanıt alamamışın o yüzden böyle düşünüyosun.tabi buda benim fikrim.ayrıca forum neden amacının dışına çıkacak anlamış değilim.edebiyat,sinema,vb. bölümler olunca amacından çıkmıyorda din bölümü olunca amacındanmı çıkıyor.bu sözüm sana değildi cngnsry.gittiği yere gitti.

Bencede Din Konusu oLsun Dınımıze uygun olup olmayan davranışları tartışlım.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    Bencede Din Konusu oLsun Dınımıze uygun olup olmayan davranışları tartışlım.
    nedense ben bu bölüme uğramam bile diyenler en başta karşı çıkıyor ve olaylar çıkar diyor.bu tip forumlara girmeden olaylar çıkacak demek nasıl birşey anlamadım gitti?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri