Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 109 sonuç

Konu: 4-4-2 Master

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

ozzy kardeş bu taktiğin wings kadar etkileyici olmamış yani wings yanında yanlış anlama.ben senin wings taktiğinle 4-3-3murder kullanıyom çok işe yarıyo kendi evimdeki maçlarda da arasıra bunu kullanıyom çok gol atılıyo ama benim defanstan galba en az iki tanede yiyorum bu tandem için önerin varmı çünkü diğer taktikler:wings ve namağlup433de defans düzenini bozmadan oynuyorum gol yemeden bitiyor maçlar ama bunu kullandığım zaman yiyorum bu arada defansta turan ali-servet-fabio santos-orhan ak-muslu-leyrielton var

Quote Originally Posted by master_ozzy
    yapma ya senin taktigi de mi ben yapmıstım dostum dizilise bakıp karar verilir mi bi dene once
    Kardeş sen beni yanlış anladın.Belki ben takım komutlarını iyi ayarlayamamışımdır.O yüzden de olabilir.Kusura bakma

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by sanalkardes
    Kardeş sen beni yanlış anladın.Belki ben takım komutlarını iyi ayarlayamamışımdır.O yüzden de olabilir.Kusura bakma
    yok dostum niye yanlıs anlim denemeni oneririm

Quote Originally Posted by reamon
    ozzy kardeş bu taktiğin wings kadar etkileyici olmamış yani wings yanında yanlış anlama.ben senin wings taktiğinle 4-3-3murder kullanıyom çok işe yarıyo kendi evimdeki maçlarda da arasıra bunu kullanıyom çok gol atılıyo ama benim defanstan galba en az iki tanede yiyorum bu tandem için önerin varmı çünkü diğer taktikler:wings ve namağlup433de defans düzenini bozmadan oynuyorum gol yemeden bitiyor maçlar ama bunu kullandığım zaman yiyorum bu arada defansta turan ali-servet-fabio santos-orhan ak-muslu-leyrielton var
    wala bilemiyorum gonderdigim ss te 24 haftada kac gol yedigim ortada ligde defans kurgusuyla alakalı bi se dedigim gibi defanstaki adamlar cabuk olmalılar servet bu taktige hic uymuo onder olsa defansında orayı iyi toparlardı

wings taktigini denemistim ve cok begenmistim bu taktigini de ajaxla denedim ve bence muhtesem cok saol paylasım icin

Kardeş süper ya.Yine yaptın yapacağını 5 maç yaptım hepsini de kazandım.Ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

bu taktik resmen süper işte oynadığım ilk maç
    diziliş=
    maç istatistiği=
    sonuç
    oyuncu puanı=

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

umarım begenmissinizdir beyler en az wings kadar basarılı ligde avrupada wingsten de iyi bu kez tam kıvamı tutturdum sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

bu taktikle resmen çoşuyorum
    gs 3-0 fb
    gs 5-0 samsun
    gs 12-0 zonguldakspor

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

2. sezonda da super gidiorum su an cl de 2.turdayım clyi alınca onun da ss ini koyucam

Nesil
    2006
    Yer
    Şükrü Saraçoğlu

saol kardeş senin bütün taktikler süper

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Eline emeğine sağlık güzel taktik...
    Bu taktiği komutları bozmadan sadece 4-4-2 dizilişine getirdim böyle devam ediyorum deniyecem bir süre...

Kardeş bu taktikle dünya kupasını türkiyeyle aldım.Sağol

paylasım icin sgll

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

siz saolun beyler bu taktigin de basarılı oldugunu gormek beni cok mutlu ediyor her zaman en iyileri yapmak istiyorum ve sanırım her defasında daha da yaklasıyorum ilgi ve emege saygı gosteren herkese tesekkurler

bende norveç liginde deniyeceğim yarın cevap yazacam

master ozzy taktik iyi beğendim de aynı dizilişli kadroyu demirhan1984'te sunmuştu galiba ve senin taktiğe acaip benziyor.Gerçi zaten oyuncu komutları farklıdır ama söylediklerine göre benziyor olabilir. istersen bi ara gözat ben bakmadım fazla sana çamur atmak gibi olmasın

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by KaÇaK_1907
    Eline emeğine sağlık güzel taktik...
    Bu taktiği komutları bozmadan sadece 4-4-2 dizilişine getirdim böyle devam ediyorum deniyecem bir süre...
    Bu şekilde oynatıyorum takım süper oynuyor ama gol yollarında etkisiz kalıyorum...
    Forvetlerim Tuncay VE Anelka...
    Ama ligde liderim cl'de 2. turda Chelsea'ye kaybettim...

Quote Originally Posted by sasanargiz
    master ozzy taktik iyi beğendim de aynı dizilişli kadroyu demirhan1984'te sunmuştu galiba ve senin taktiğe acaip benziyor.Gerçi zaten oyuncu komutları farklıdır ama söylediklerine göre benziyor olabilir. istersen bi ara gözat ben bakmadım fazla sana çamur atmak gibi olmasın
    Ya kardeş adamın sürekli bi açığını yakalamaya çalışıyosun.Diziliş aynı olabilir o bende de öyleydi de adam takım komutlarını iyi ayarlamış.Yapma böle şeyler.Master kardeş bu sözüm sana değil yanlış anlama

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ya beyler simdi o taktige bak buna bak ben ugrasamam varsa bir iddianız getirin kanıt iki taktigi de koyun buraya millet baksın ya da sen iyice arastır gel sonra yaz bos atıp tutuosunuz her seferinde farklı kisiler biz yazınca kabahat oluo anlamadım gitti

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by master_ozzy
    ya beyler simdi o taktige bak buna bak ben ugrasamam varsa bir iddianız getirin kanıt iki taktigi de koyun buraya millet baksın ya da sen iyice arastır gel sonra yaz bos atıp tutuosunuz her seferinde farklı kisiler biz yazınca kabahat oluo anlamadım gitti
    İşte kardeş şimdi bana denilenleri daha iyi anlarsın!

ozzy turnuvada master taktigini kullanıp yendim diye beni diskalifiye ettiler.. nedeni hileliymiş!!! (hile dedikleri kornerden gol atmak) ben de korner taktigini cıkardım yani bitane bile gol atmadım kornerden ama yinede hileli diyip diskalifiye etti umutumut_67 adlı kullanıcı.. bunu senle bi ele alalım lütfen..

Quote Originally Posted by unique_bmw
    ozzy turnuvada master taktigini kullanıp yendim diye beni diskalifiye ettiler.. nedeni hileliymiş!!! (hile dedikleri kornerden gol atmak) ben de korner taktigini cıkardım yani bitane bile gol atmadım kornerden ama yinede hileli diyip diskalifiye etti umutumut_67 adlı kullanıcı.. bunu senle bi ele alalım lütfen..
    Bunu çözümü basit defans korner ayarlarından defans' uzun adam tut gerisine adam al de olsun bitsin bir tane bile kornerden gol olmaz.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by r_a_z_o_r
    Bunu çözümü basit defans korner ayarlarından defans' uzun adam tut gerisine adam al de olsun bitsin bir tane bile kornerden gol olmaz.
    Arkadaşın dediğini yanlış anlamışsın galiba ofans kornerlerinde taktik içerisinde bulunan korner taktiğinden dolayı diskalfiye edilmiş...
    YAni savunmada sorunu yok anladığım kadarıyla...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ama problem o deil yani korner taktiginin nerdeyse tum turnuvalarda hile olarak kabul edildigini bilioruz hepimiz (ben katılmasamda) ama arkadas korner taktigini cıkarıp devam etmis anladıgım kadarıyla ve kazanmasına ragmen diskalifiye edilmis bence yanlıs olan bu ama eger mac icinde kornerden gol bulup 1-0 one gecildiyse ve sonra korner taktigi cıkarılıp mac ole kazanıldıysa takdir turnuvayı duzenleyen arkadasın ama eger olese macın tekrarını isteyebilirsin ve son derece de haklı olursun sonucta turnuva basına korner taktigi hiledir gibi bi uyarı olmadı sanırım elimden bi se gelirse dostum yardım etmeye hazırım yani o arkadasla bi de ben konusabilirim

master ozzy kardesim sen takma kimseye ve artık bole de polemiklere girme kimseyle tartısma bence cunku cogu insanın seni yanlıs anladıgını dusunuorum dusman kazanacagına dost kazan ve en iyi yaptıgın isi yap sadece taktik yani iki taktigini de basarılya kullandım ve fm tarihinde diablo dan sonraki en iyi taktikler bana gore yalnız 4-1-3-2 total taktiginle pek basarılı olamadım ama o kadar da olur basarılarının devamını dilerim kardesim herkese bol fmli gunler

Abi takma kafana.Hile mile yok

Arrow

önce sunu soylemek istiyorum bu taktik super wings 5 mac yaptim hepsini de kazandim simdi 442 master ı kullanıyorum bu daha iyi gibi geldi bana ama ikiside birbirinden güzel egemgine saglık kardes cok güzel olmus master_ozzy

28. Default

4-4-2 Wings taktiğini denemiştim . Ligde çok başarılı oldum. Ama Avrupa da çok iyi kadrom olmasına rağmen başarılı olamadım. Bu taktiğini de deneyeceğim. Umarım söylediğin gibi defans güçlenmiştir. Paylaşım için tşk.ler. Sayende FM 2006 da başarılı olmaya başladım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

fm 2005 te kendim bi taktik geliştirmiştim aynı taktiği 2006 denedim ama hiç bir yerde tutturamadım. sırf bu yüzden oyunu açmıyordum bi kaç aydır. 2005 oynamayı tercih ediyorum. ama geçenlerde Koray kardeşten bi taktik aldım. bi italyan taktiğiymiş. onu denedim liglerin dumanını attırıyorum ama yinede memnun değilim çünkü ben 4-4-2 oynamayı ve transferleri buna göre yapmayı seviyorum. Korayın taktiği 3-3-2-1, 3-5-2 nin bi değişik versiyonu senin bu taktiğide denedim ama bi faydası olmadı. bana yardım edin. 4-4-2 oynamak istiyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

4-4-2 wings i indir dosyalar bölümünden

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri