Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 109 arası toplam 109 sonuç

Konu: 4-4-2 Master

Anelka tesekkürler kardeşin upload ettiğin için.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gordugum en iyi taktik fm 2007 icinde taktik bekiyoruz...

evet orta saha yetersiz ama diğer yerler iyi gol fazla atamassamda hiç gol yemiyorum

( 4-4-2 master için ) 4 lü defansın ortasındaki iki dc den birini dmc nin yerine kaydırın orta sahadaki zayıflığı gidermek için ve ona dmc nin özelliklerini verin.. geri kalan 3 dc den sağdaki ve soldakine dr ve dl yönlerine doğru ok çıkarın ve özelliklerini değiştirmeyin,yanlız bu arada oynayan oyuncular aynı zamanda wing back te oynayabilmeliler...geri kalan taktikte değişiklik yapmaya gerek yok....yanlız bu taktikte oyuncuların gerçekten de mevkilerindeiyi olmaları gerekiyor..

diğer bütün taktik sistemlerine başarıyla cewap veriyor
    2013 sezonundayım...zayıf düştüğü bi taktik varyasyon olmadı için
    mr ve ml mevkilerinde rafinha,marcelo,fabio santos gibi hücum özelliği yüksek full back leride oynatabirizsiniz

kadrom....
    gk..kameni
    dc(sol) chiellini,marcelo,fabio santos
    dc(orta) company,pablo,huth
    dc(sağ) rafinha,van den borre,leonardo matos
    dmc..mascherano,diego souza,arouca
    ml..bastian sweinstegier,evandro roncatto,reyes
    mr..renato
    amc...hleb,silva
    fc..fred,kerlon,stokes

3-2-2-1-2 gibi bişey oluyo tabi ozaman ama taktiksel görevleriyle ilgili oyuncuların herhangi bir değişiklik yapmıyosunuz sadece dc mevkiinden dmc ye kaydırılan oyuncu hariç...

bu arada premier ligde arsenal i çalıştırıyorum..belki bilmek isteyen olur...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

su yamanin cikmasini bekliyordum 2007 icin cikti bakalim bi sure sonra 2007 icin de yapmayi dusunuyorum taktigi su an oyunun zayif yonlerini bulmaya calisiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

evt abi orta saha 0 yawwww

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok sağol çok iyi taktik : )

Kardes tatktik iyi guzelde ben hangi skini kullandigini merak ettim yaa tsk

13. Default Dİkkat!!!

sevgili ozzy kardeşim ve diğer arkadaşlar ben ozzy kardeşimin verdiği takt,kleri oyguliycam ama indiremiyorum!!! Linke bastığım andan itibaren bi siteye giriyo ve o siteyi çözemedim sistenin ismi repidsahare diye bişey ben nasıl indircem ozan kardeşimin taktiklerini? AYRICA KARDEŞİM ANTREMAN TAKTİĞİNİ ALDIM ÇOK HOŞUMA GİTTİ ÇALIŞMAYA DEVAM!!!!

14. Default

Tesekkürler iyi mir taktik...

skorlarım yukseldi işe yarıyor

taktiğie çok ihtiyacım war ben eski nesilim biraz bu sitenin forumunada ilk defa giriyorum normalde sadece tr updateleri felan almak için girerdim o da taaa cm3 dönemlerimde ama şimdiki oynadıgım fm 2006 yeni sitedeki yeni yamasını da kurdum fakat taktik olayını bir türlü çözemedim biz alıstık tabikide zamanında cm3 te sürekli 4-1-3-2 ama bunda yemedi ve bu 4-4-2 yide merak ettim denemek istiyorum fakat link kırık elinde olan warsa bu taktiği upload edip gönderebilirmi?

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28426/bilgi/
    bu linke bak taktik sitedede war

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hocam bu taktikle ben ne kupalar kaldırdım ya helal olsun ozzy kardeş bu işi çok iyi biliyorsun bunun üzerine taktik tanımam

link calısmıyo onu duzelte bilirmisin tam aradiğim taktık ama link calısmadıgı ıcın alamadım

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri