Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 109 sonuç

Konu: 4-4-2 Master

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Default 4-4-2 Master

merhaba arkadaslar yeni bi taktigimi daha sizle paylasmak istiyorum beni tanıyanlar bilir isim olarak bilmeyenler icin ben wings taktigi yaratıcısıyım yani az bucuk biliyoruz bu isi neyse taktige gelelim 4-4-2 diamond dizilisindeki bu taktikte cabuk kanat akınları ile gol bulmaya calısıyosunuz ayrıca bu kez savunmayı da saglam yaptım boylece savunma avrupa macları dahil acık vermiyo kanat adamlarınız taktikteki en onemli oyuncular hem savunmanı hem orta sahanın kenarındaki oyuncularınızın komple birer futbolcu olmaları gerekiyor yani driblingi orta yapması hızı ve teknigi iyi olan oyuncular tercih edilmeli bu arada defans ozellikleri de biraz iyi olursa hasan sas gibi mesela kanatlardan hic sıkıntı cekmezsiniz meshur korner taktigi yine mevcut ama isteyen kendi korner taktigi ile de oynayabilir su an gs ile yeni oyun actım ilerledikce ss koymaya devam edicem simdilik bi kac ss veriyorum mutlaka deneyin ve yorumlarını yazın saygılarımla...

http://rapidshare.de/files/27675385/...aster.tac.html
    http://www.hemenpaylas.com/download/...aster.tac.html

siteye eklenmiştir.

Kardeş wings'e geçmeden önce benim taktiğim buydu.Orta saha yetersiz kalıyo

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

yapma ya senin taktigi de mi ben yapmıstım dostum dizilise bakıp karar verilir mi bi dene once

Quote Originally Posted by master_ozzy
    yapma ya senin taktigi de mi ben yapmıstım dostum dizilise bakıp karar verilir mi bi dene once
    Kardeş sen beni yanlış anladın.Belki ben takım komutlarını iyi ayarlayamamışımdır.O yüzden de olabilir.Kusura bakma

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by sanalkardes
    Kardeş sen beni yanlış anladın.Belki ben takım komutlarını iyi ayarlayamamışımdır.O yüzden de olabilir.Kusura bakma
    yok dostum niye yanlıs anlim denemeni oneririm

Quote Originally Posted by reamon
    ozzy kardeş bu taktiğin wings kadar etkileyici olmamış yani wings yanında yanlış anlama.ben senin wings taktiğinle 4-3-3murder kullanıyom çok işe yarıyo kendi evimdeki maçlarda da arasıra bunu kullanıyom çok gol atılıyo ama benim defanstan galba en az iki tanede yiyorum bu tandem için önerin varmı çünkü diğer taktikler:wings ve namağlup433de defans düzenini bozmadan oynuyorum gol yemeden bitiyor maçlar ama bunu kullandığım zaman yiyorum bu arada defansta turan ali-servet-fabio santos-orhan ak-muslu-leyrielton var
    wala bilemiyorum gonderdigim ss te 24 haftada kac gol yedigim ortada ligde defans kurgusuyla alakalı bi se dedigim gibi defanstaki adamlar cabuk olmalılar servet bu taktige hic uymuo onder olsa defansında orayı iyi toparlardı

bilgisayarım yanımda olsa denerdim deneyenlerin yorumlarını alalım bence

nerden indiricez bunu link göremedim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

kusura bakmayın ss koyarken linki silmisim herhalde

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ozzy; diğer taktiğinden farkı nedir acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bu kez tempo dusuk deil cabuk oynanıo ve defansif zaaflar kapatıldı artık

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İyi olmuş. Diğer taktiğin benim takıma hiç yaramamaştı. Umarım bu yarar artık.

Teşekkür ediyoruz kardeş emegıne sağlık.

master_ozzy

kardeş 3-1-3-1-2 bu dizilişte bir taktık yapman Mumkunmu? Senın taktıklerın dızılıslerıı degıstımmı etkı yapmıyor.. orta sahadakı 3 sag ve sol ackda ok işaretlerı ileri ortadakı mc durumunda olcak. bööyle birşey yapabılırsen yayınlarsan sevınırım Erzurumsporu 1.lige cıkardım Ve kadrom Icın 3-1-3-1-2 oynamam lazım defans beklerım o kadar ıyı degıl:S

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    master_ozzy

kardeş 3-1-3-1-2 bu dizilişte bir taktık yapman Mumkunmu? Senın taktıklerın dızılıslerıı degıstımmı etkı yapmıyor.. orta sahadakı 3 sag ve sol ackda ok işaretlerı ileri ortadakı mc durumunda olcak. bööyle birşey yapabılırsen yayınlarsan sevınırım Erzurumsporu 1.lige cıkardım Ve kadrom Icın 3-1-3-1-2 oynamam lazım defans beklerım o kadar ıyı degıl:S
    Defansın 3 tane olması kötü bence.Çok açık veriyor bir de Bu arada taktikle uğraşacağına, kadron ile uğraş.Değiş biraz yani

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

insallah dostum bu arada bi taktik daha deneme asamasındayım onu da yrn yayınlayabilirim dizilis tamamen farklı 4-3-3 gibi bi se

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

insallah dostum bu arada bi taktik daha deneme asamasındayım onu da yrn yayınlayabilirim dizilis tamamen farklı 4-3-3 gibi bi se
    Dizilişin farklı olması iyi olur ama 3 forvet olayı düşündürücü Neyse onu da deneriz

S-B-Z Misafir

deneyecem çok sağol.hemen paylaşada bi link versen olurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ayıp ettin sampiyon buyur

1 maçta denedim daha maç 87de 2-1 ken maç 4-1 bittiben aldım

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

sanırım iyi taktik demek istedi

Kardes tatktik iyi guzelde ben hangi skini kullandigini merak ettim yaa tsk

22. Default Dİkkat!!!

sevgili ozzy kardeşim ve diğer arkadaşlar ben ozzy kardeşimin verdiği takt,kleri oyguliycam ama indiremiyorum!!! Linke bastığım andan itibaren bi siteye giriyo ve o siteyi çözemedim sistenin ismi repidsahare diye bişey ben nasıl indircem ozan kardeşimin taktiklerini? AYRICA KARDEŞİM ANTREMAN TAKTİĞİNİ ALDIM ÇOK HOŞUMA GİTTİ ÇALIŞMAYA DEVAM!!!!

evet şimdilik iyi ama zorlanarak maçları kazanıyorum 1-0 2-0 2-1 gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ne zmndır dusunuyorum 3 lü defans bi taktik de yapmak istiyorum ama bnm dusundugum 3 defans 2 on libero 2 kanat 2 amc tek forvet

Quote Originally Posted by hurmet
    evet şimdilik iyi ama zorlanarak maçları kazanıyorum 1-0 2-0 2-1 gibi
    wala sonuc onemli bazı arkadaslar cok farklı mac kazanıyoruz die bile laf ediodu madem bole daha ii daha gercekci skorlar oluo

S-B-Z Misafir

bu taktikte benim kaleci daha bi coştu.acaba sizde böyle bişey farkettinizmi?

kardeş dmc li bi taktik yaptıına çok sevindim snn wings için mc li bi takım aldım yeni takımımda bu taktii uygularım artık .. ellerine sağlık

hsv ile alman liginde 15 maç 11 g 4 b likle liderim intertotodan gelip uefadaki gruplardanda çıktım taktik işe yarıyor

bu arada gol sayısı birden çoştu 15maçta 42 gol

paylaşım için saol

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

siz saolun beyler

3 tane bu nasıl yapcaz bunu

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri