Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 43 sonuç

Konu: Taktik ve Antrenman nereye yüklenir?

Default Taktik ve Antrenman nereye yüklenir?

Belki çok basit bir yolu var fakat bu soruyu soran çok arkadaşımız çıkmaya başladı..

Taktik
    C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\tactics

Antrenman
    C:\Documents and Settings\kullancı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedules

Taktik veya Antrenman kısmından import seçeneğine bastıktan sonra lütfen adımları izleyiniz..

Açıklamalar Razor arkadaşımıza aittir.

Taktik ve Antreman için sizlere ss olarak nereye yükleyeceğinizi yolladım. İngilizce olsada Türkçe kullanan arkadaşlar aynı butona bastığı taktirder aynı işlemi yapmış olacaklar.

Taktik için, (kırmızı kutucukları takip edin)

Antreman için, (kırmızı kutucukları takip edin)

Böylesi çok iyi oldu sıkılmaya başlamıştım...

S-B-Z Misafir

aslında bu tip çok sorulan sorular sabitleniyor,daha öncede sabitlendi ama bunun pek faydasının olacağını sanmıyorum.çünkü kimse bu başlıkları okumayıp yine konu açmaya devam edecek.hatta fazla değil birazdan açılır.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by şampiyon
    aslında bu tip çok sorulan sorular sabitleniyor,daha öncede sabitlendi ama bunun pek faydasının olacağını sanmıyorum.çünkü kimse bu başlıkları okumayıp yine konu açmaya devam edecek.hatta fazla değil birazdan açılır.
    Aynen Aynen Aynen Yeni üyeler incelemeden konu açıyor çünkü. İşini görünce de eyvallah diyor.

herkese selam ben bu oyuna yeni başladım antrenman vee taktikleri nerden nasıl bulucaz yardımcı olursanız sewinirim :-)

arkadaşlar bişey sorcam bende schedules yok bi yardım ederseniz sevinirim

Quote Originally Posted by FMkolik
    arkadaşlar bişey sorcam bende schedules yok bi yardım ederseniz sevinirim
    C:\Documents and Settings\kullancı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2006\

bu kısma schedules diye bir klasör oluşturursan olur.

bende bi şey sorcam..bu antramanlara koc atamak hakkında...koclari temizle sonra otomatik ata diyorm..dogrumu yapıyorum...nasıl olması lazım..her oyuncuya bi kocmu vermem lazım..bi sürü oyuncu var gerci...mesala shevcenkonun hızını,ballackin teknigini robbenin ortasını yukseltcem bunun gibi...hepsine farkli antramanı yaptıktan sonra ayrı ayrımı koc vereyim..

Quote Originally Posted by sevemem1985
    bende bi şey sorcam..bu antramanlara koc atamak hakkında...koclari temizle sonra otomatik ata diyorm..dogrumu yapıyorum...nasıl olması lazım..her oyuncuya bi kocmu vermem lazım..bi sürü oyuncu var gerci...mesala shevcenkonun hızını,ballackin teknigini robbenin ortasını yukseltcem bunun gibi...hepsine farkli antramanı yaptıktan sonra ayrı ayrımı koc vereyim..
    uğraşmak istemiyorsan otomatik ver uğraşmak istiyorsan da koçların hangi alanlarda iyi olduklarına bakarak ayarlaya bilirsin.

pekı yukledıgım antrenman programı acık olan oyuna etkı edıcekmı yoksa oyunu yenıdenmı load etmem lazım

Quote Originally Posted by carsilican
    pekı yukledıgım antrenman programı acık olan oyuna etkı edıcekmı yoksa oyunu yenıdenmı load etmem lazım
    Yeniden oyun kurmana gerek yok mevcut save'den antremanı yükleyip devam edebilirsin.

tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sağolun Arkadaşlar Çok Aramıştım bunu

ben schedules i açtım içine atıom ama çıkmıyo antrenmanı kullanmam için başka ne yapmalıyım

başardımmm oleyyyyyyyyyyyyyyyy ben import a basmıomuşum çok saol hepinize

Peki ya nası import ediyoz. İndirdiğim antreman programını schedules 'in içine attım ?? Şimdi nası import ediceğim.

wala geçen güne kdr ben de çözemiodum data/tactics e attıım oluodu ii oldu bu çnkü bunu bilmeyen onlarca insan war onların adına tsk

fm07 de antreman dosyasını belirtilen yere yapıştırıyorum fakat anlatılan yerden dosyaya girdiğimde boş görünüyor acaba daha önceden kayıtlı oyunda görünmüyormu yada başka bir hatamı yapıyorum

ya bu import nerde kafayı yicem bi yardım noluuur!!

harbiden nerde bu import ya!!!!!!! hemde benim fm turkce orda import die bişey yok

Taktik ve Antreman için sizlere ss olarak nereye yükleyeceğinizi yolladım. İngilizce olsada Türkçe kullanan arkadaşlar aynı butona bastığı taktirder aynı işlemi yapmış olacaklar.

Taktik için, (kırmızı kutucukları takip edin)

Antreman için, (kırmızı kutucukları takip edin)

Quote Originally Posted by ermoon
    Taktik
    C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2006\tactics

Antrenman
    C:\Documents and Settings\kullancı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2006\schedules

cok tesekkur

walla henüz uygulamış değilim ama siteye ve fm 6 ya yeni başlamış biri olarak çok işime yarayacağını düşünüyorum emeği geçen herkese teşekkürler

çooook teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

ya arkadaşlar yardıııım ben shedules dosyasının içine WordPad MFC şeklindeki dosyayı atıyorum oyunda gözükmüyooooooooohatta bitanede klasör oluşturdum onun içine attım ama içindeki dosya yine gözükmüyooo(indirdiğimde dosya wordpad şeklindeydi)
    Ne yapmam Lazım Arkadaşlar???
    Şimdiden Teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

import yok resmen turkce fm de

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by VahdeTrabzon
    ya arkadaşlar yardıııım ben shedules dosyasının içine WordPad MFC şeklindeki dosyayı atıyorum oyunda gözükmüyooooooooohatta bitanede klasör oluşturdum onun içine attım ama içindeki dosya yine gözükmüyooo(indirdiğimde dosya wordpad şeklindeydi)
    Ne yapmam Lazım Arkadaşlar???
    Şimdiden Teşekkürler...
    biraz daha açık yazar mısın ?

Master_ozzy bana ulasabilir mi PM attım ama hala msj yok

teşekkürler çok iyi oldu ama benim klasörümde C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2006\ shedules yok

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O dosyayı sen yap. Yeni klasör oluşturup adını shedules yap olacaktır....
    "YÜCE ATATÜRK"

şimdi antraman prg.mını yükledik varsayalım. ayarlarımızı yaptık. peki hemen oyuncuların performansı artacak mı, yaşlı ve genç ayırımı yapıyormu. oyuncuların özellkleri hemen artacakmı merak ettim

Quote Originally Posted by erolkaya
    şimdi antraman prg.mını yükledik varsayalım. ayarlarımızı yaptık. peki hemen oyuncuların performansı artacak mı, yaşlı ve genç ayırımı yapıyormu. oyuncuların özellkleri hemen artacakmı merak ettim
    Oyuna başladıktan yaklaşık 1 ay sonra artmaya başlayacaktır.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri