Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Son Dakikaları kurtartmak

Default Son Dakikaları kurtartmak

evet hep uzun süreli bütün sezonu etkileyecek taktikler sunuldu diyelim ki son dakikalarda geridesiniz ve mutlaka gol atmaya ihtiyacınız var yada maçta geri düştünüz ama hemen gol bulmak istiyorsunuz işte size göre bir taktik... Çok fazla denenmiş olmamakla birlikte denediğim 5 maçta beni kurtardı ve paylaşmak istedim. Her türlü geliştirme fikirlerine açığımı hatta bunu geliştirip bu şekilde v2-v3 şeklinde yayınlayabilirsiniz. işte bir kaç ss:

Takım dizilişi: http://img156.imageshack.us/my.php?imageaktnv2.jpg
    Takım Komutları: http://img488.imageshack.us/my.php?imageeamtakky0.jpg
    buda alınan en belirgin sonuç: http://img228.imageshack.us/my.php?imageaksontx9.jpg

deneyin ve geliştirin size kalmış ben baya memnun kaldım özellikle son 30dk girilirken sizden güçsüz bir takıma gerideyseniz uygulayın memnun kalacağınıza eminim... Denedikten sonra fikirlerinizi ve eksikleri belirtirseniz daha iyi bir versiyonunu çıkarabilirim.

buyrun burdan indirebilirsiniz

S-B-Z Misafir

bi denemek lazım daha sonra yorum
    paylaşım için sağol.

deneyin bakalım %100 garanti vermiyorum ondan sonra bu ne böyle diye gelmeyin

Burak 1 ve 3 resim açılmıyor abi paylaşım için sağol.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bende indireyim, çünkü bu tür taktiklere çok ihtiyacım var.

Quote Originally Posted by r_a_z_o_r
    Burak 1 ve 3 resim açılmıyor abi paylaşım için sağol.
    Bende açıldı

allah allah ben basınca açılıyor.... bu arada sakın maç başından uygulamayın fark yersiniz denenmiştir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hurmet
    allah allah ben basınca açılıyor.... bu arada sakın maç başından uygulamayın fark yersiniz denenmiştir
    Öyle bir girişimde bulunmayacağız zaten

Tamam şimdi açıldı kusura bakma.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Burak güzel çalışmışsın taktik yapmışsın ama işime yarayacağını zannetmiyorum ben zaten son 30 dakikaya hep açık farkla önde girdiğim için işime yaramaz

Şaka bir yana gol atmak için güzel bir taktik gibi duruyor. Benim şu anda kullandığım 4-2-4 taktiğime benziyor. oyun komutları ben de biraz daha atak ama. Bu taktikle ya fark atıyom ya fark yiyorum. Fark yediğim maçlarda senin taktiği kullanarak maçları çevirmeye çalışacağım bakalım.

Hoşuma giderse üzerinde bazı oynamalarla normal maç taktiğim de yapabilirim bunu atak oynamayı severim. Paylaşımın için sağol......

yukarıdaki yazdıklarımı bu mesajını görmeden önce yapmıştım. bir kaç oynamayla deneyeceğim maç başında bakalım ne olacak
    "YÜCE ATATÜRK"

deneyin bakalım %100 garanti vermiyorum ondan sonra bu ne böyle diye gelmeyin
    Haklısın kimi arkadaşlar cahilliklerinden mi yeni olmalarından mıdır nedir taktik antreman işi yaramadığı zaman yaygara ya başlıolar

bence tempo full yapılmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

takım komutları tam mac sonlarında yenik düşen takım için uygun...
    yalnız birşey belirtmek istiyorum
    2 tane amc biraz fazla olmus sanki
    3 forvete de dönülebilir
    paylasım için sagol burak
    ii fmler
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

ellerine sağlık bi deniyelim

Nesil
    2005
    Yer
    Doğunun Parisinden

oyunun ilk başlarında öyle bir sorun ortaya çıkıyor daha sonra öyle birşey olmuyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ahmet9911
    Haklısın kimi arkadaşlar cahilliklerinden mi yeni olmalarından mıdır nedir taktik antreman işi yaramadığı zaman yaygara ya başlıolar
    haklısın...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    Zonguldak Siteniz:Turksportal

Hocam Ben Maç Boyunca Kullandım.Kaç Taktik Denediysem Yenemediğim Ukraynayı Yendim Sağolasın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Crazy_boys
    Hocam Ben Maç Boyunca Kullandım.Kaç Taktik Denediysem Yenemediğim Ukraynayı Yendim Sağolasın
    benim taktiği de denedin mi?
    denemediysen dene istersen

Quote Originally Posted by Crazy_boys
    vay be işe yaradı demek maç boyu yorumlar için sağolun demekki işe yarayan bi taktik olmuş

Quote Originally Posted by peluk
    takım komutları tam mac sonlarında yenik düşen takım için uygun...
    yalnız birşey belirtmek istiyorum
    2 tane amc biraz fazla olmus sanki
    3 forvete de dönülebilir
    paylasım için sagol burak
    ii fmler
    3 forvet olursa bu sefer orta saha ile iyi bağlantı kurulamıyor dmc ve 2 amc forvete iyi top taşıyorlar. en son 3-0 geriden malatyayı 7-3 yendim. (bu arada bilerek geri düşüyorum )

vay be işe yaradı demek maç boyu yorumlar için sağolun demekki işe yarayan bi taktik olmuş

3 forvet olursa bu sefer orta saha ile iyi bağlantı kurulamıyor dmc ve 2 amc forvete iyi top taşıyorlar. en son 3-0 geriden malatyayı 7-3 yendim. (bu arada bilerek geri düşüyorum )
    bn de bilerek geriye düşüyorum canım:P

Kardeş şimdi indirdim hemen deniyecem

son dakikalarda genel anlamda işe yarıyo ama bütün maçı bu taktikle oynayın daha süpe oluyo (tabi eğlenmek isterseniz) ben yaptım hoşuma gitti ama kazanmak için en az 4 atmak gerekiyo bence bunu hem son anlarda hemde durum 0-2 faln ken kullanın tabi 0-2 olduysa devre arası oyunculara biraz sövdükten dora deneyin oluyor ve çokta zevkli oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

saol paylaşım için yeni oyun açmıştım bayağı işe yaradı

vay be bu kadar işe yarayacağını bilsem önceden yayınlarıdm. ben bütün maç denedim mi hep 3-2 falan kaybediyorum ama son anlarda çok işe yarıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ellerine sağlık Burak Abi. İndirdim. Yeri geldiğinde deneyeceğim
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by notformoney
    son dakikalarda genel anlamda işe yarıyo ama bütün maçı bu taktikle oynayın daha süpe oluyo (tabi eğlenmek isterseniz) ben yaptım hoşuma gitti ama kazanmak için en az 4 atmak gerekiyo bence bunu hem son anlarda hemde durum 0-2 faln ken kullanın tabi 0-2 olduysa devre arası oyunculara biraz sövdükten dora deneyin oluyor ve çokta zevkli oluyor
    zuhahahahah alemsin yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Burak sana çok teşekkür ediyorum. Ben pek yarayacağını sanmıyordum ama

Neyse Schalke ile oynuyordum. CL finalinde rakibim Chelsea. Maç başladı ilk 20 dakikada Chelsea beni 3 ledi. İlk yarıyı 3-0 yenik kapattım. Dedim zaten yeniliyorum daha çok yesem ne olacak ve senin taktiğe döndüm. İkinci yarıya iyi başladım. 1 gol attım ama devamı gelmiyo. Bir sürü pozisyon yakalıyorum ama gol yok. Artık 90. dakikaya geldik ben maç gitti derken Kerlon 2 gol birden attı ve maçı uzatmalara götürmeyi başardı. Yani senin taktiğin işe yaradı -ve beraberliği sağladım.

Kupayı kim aldı diye sormayın penaltılarda yenildin ve Chelsea aldı
    "YÜCE ATATÜRK"

vay be ne taktik yapmışım canııım olsun serkan üzme kendini

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

vay be ne taktik yapmışım canııım olsun serkan üzme kendini

yok üzmüyorum önümüzdeki sezon inşallah ilk sene 2. turda, 2. sene çeyrek finalde elendim. 3. sene final oynadım, 4. sene de kupayı alacam inşallah..
    "YÜCE ATATÜRK"

evet maç boyunca bir kaç değişiklikle kullandım ve işe yarıyor biraz geliştirip v2 şeklinde maç boyu kullanabileceğiniz bir taktik haline getirmeye çalışıcam

teşekkürler hurmt deneyelım bakalım.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri