1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: 4-4-2 Bol gol at az ye

Smile 4-4-2 Bol gol at az ye

Evde oturuyodum her zamanki gibi fm pc ve fm açık bi elimde buzlu çay diğer elim mousta düşünüyodum hadi dedim bi taktik yapayım hadi dedim bi özgüven geldi bana yapılmış taktikerli incelemeye başladım ii fikirle aldım nesee önce linki verim sonrada devam ediiim taktikle ilgili bilgilere

işte link:http://www.hemenpaylas.com/download/...2007_.tac.html

şimdi ss lere bakalım

diziliş :

bu da komutlar :

bunalrda taktikle aldığım sonuçlar :

şimdi önemli notlara gelelim :1-öncelikle korner taktiğini monte ettim
    2-soldaki forvet hızlı ve orta özelliği ii olamlı çünkü sağdaki forveti o besliyo
    3-amc pozisyonundaki adam da ii şut çeksin yeter

dediğim gibi eksikleri olabilir ben hiç ummuyodum bu taktiğin işe yarayacağını siz bana eksiklerini belirtirseniz sevinirim

NOt : sol forvete önerim cisse dir

Not : 2 Tipik bir kontra atak taktiğidir adam eksiltmede 1e 1

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dostum ole bi kadro varki zaten her taktik ise yarar gibi ama sen taktigi daha orta guclu takımlarda da bi kez dene o zmn daha ii karar verilir

Quote Originally Posted by master_ozzy
    dostum ole bi kadro varki zaten her taktik ise yarar gibi ama sen taktigi daha orta guclu takımlarda da bi kez dene o zmn daha ii karar verilir
    haklı olabilirsin ben onu başka takımlarda da denicem

lütfen taktiği deneyenler de yorum yazsın çünkü ihtiyacım var

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kardes orta güçlü takımlarda bu taktikle başarılı olman çok zor.. ben denedim gsle.. ligde özellikle anadolu takımlarına karşı gayet iyi ama derbi maçlarda ya zor kazanıosun yada kazanamıyosun avrupada gruptan çıkamadım en güçlüsü hertha berlindi uzun sözün kısası çok iyi bi kadron varsa bu taktik tamam ama ortalama bi kadron varsa avrupada başarı çok çok zor..

Quote Originally Posted by kobeee
    kardes orta güçlü takımlarda bu taktikle başarılı olman çok zor.. ben denedim gsle.. ligde özellikle anadolu takımlarına karşı gayet iyi ama derbi maçlarda ya zor kazanıosun yada kazanamıyosun avrupada gruptan çıkamadım en güçlüsü hertha berlindi uzun sözün kısası çok iyi bi kadron varsa bu taktik tamam ama ortalama bi kadron varsa avrupada başarı çok çok zor..

yorumun için saol bi düzeltme çalışmasına başlıyayım

arkadaş sen bu oyuncularla hangi taktiği yaparsan yap her türlü yenersin önemli olan zayıf takımlarla denemek... yine de saol......

Mesaj Yetkileri