1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: kulübünü çok sewen genç yetenekleri nasıl transfer edecez??

Default kulübünü çok sewen genç yetenekleri nasıl transfer edecez??

Arkadaşlar kulübünü çok sewen oyuncuları nası takımlarından getirecez mesela vicent kompany,vanden borre gibi oyuncuları fenere getiremiom önerilerinizi bekliorum

Abi bunun için yapacak bişi yok gelmiyolar

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

yapacak bir sey yok aklını celmeye calıs

sevdikleri personel yada oyuncular ı getir, sonra onları getir

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Quote Originally Posted by aykut_gencfb
    Arkadaşlar kulübünü çok sewen oyuncuları nası takımlarından getirecez mesela vicent kompany,vanden borre gibi oyuncuları fenere getiremiom önerilerinizi bekliorum
    senın dedgn oyuncuLarı aLmak koLay parayı werdınmı

ama bazı aLınmayan oyuncuLar war onLarı aLmakta koLay deiL.yasLarı genc oLdugu ıcın aLısamayacakLarını dusunebıLıo oLabıLırLer meseLa

Nesil
    2006
    Yer
    Çanakkale

ewet arkadaslara katılıyorum yapacak bişey yokk ama sen yine 1-2sezon bekle belki olur

Cözümü yOk deiL war .. meseLa Favori PersoneLLeri Kimse İLk Önce onLarı aL sOnra TekLif Yap KLüp KabuL eDerse Saten oyuncu Büyük İhtimaL KabuL Ediyor Ama Her Zaman KabuL Etcek die Bi Kaide yOk Bazen EtmeyebiLiOrLar Bu senin Tamamen $ansına KaLmı$ ..

Bazende Medyada Duyur OyuncuyLa iLqiLendiqini Oyuncu Birasz HavaLara FeLAn qiriO saten O sIrada TekLifi patLatıp Satın aLabiLirsin Buda $ansLa iLqiLi bi$ey KoLay qeLsin seLametLe..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

evet kardes hile yapmadan zor onalrı getirmek bende hiç hile yapmadıgım için denemedim onları hile yaapanlar nasıl almıs onlara sorrrr

Sozlesmesinin sonunu bekle sonra imza attır bakam nolcak?

van den borre herzaman geliyo ama kompanyi daha hic alamadım

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

Quote Originally Posted by postman81
    sevdikleri personel yada oyuncular ı getir, sonra onları getir
    katılıorum bi kere ajax taki heitinga yı almıstım o asistanı nı cok sewdigi için cok üzgün die msj gelmis ti gidip o adamı da aldım sonra daha da ii oynamıstı...

Nesil
    2006

Nefret etmesini bekleyeceksin fazla caren yok yada sevdikleri kişileri alacaksınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Lefkoşa

yapacak bir sey yok sözleşmesinin sonunun gelmesini bekle ya da sevdiği personel, futbolcu gibi adamları almaya çalış

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by -MaNgA-
    yapacak bir sey yok sözleşmesinin sonunun gelmesini bekle ya da sevdiği personel, futbolcu gibi adamları almaya çalış
    cok haklı dene

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

kardes sınırları zorla!!!yoksa arkadasların dedigini yap

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by -MaNgA-
    cok haklı dene yada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default çaresi war

bu sana bağlı bişe deil onun klübüne bağlı bişe .... eğer klübü onu oynatmassa moreli bozuluo ve transferlere açık bir oyuncu haline gelio

ancak awrupada kupalar kazanacan awrupadaki kulüp sıralamalarında üst sıralarda olucan p zaman gelirler heralde deilmi arkadaşlar tabi o kupaları alana kadar başkalrı kapmazsa

15 yasinda porto da bi turk golcu vardi alamiyordum 2 sezon sonra 3 milyon dolar verip aldim beklemek lazim

Quote Originally Posted by mremre
    15 yasinda porto da bi turk golcu vardi alamiyordum 2 sezon sonra 3 milyon dolar verip aldim beklemek lazim
    o türk değil ismine bakma sen isviçre vatandaşı o türk statüsüne girmiyor ben de başta türk statüsüne giriyor diye sevinmiştim ama türk vatandaşlığı yok pardon ya editleyeyim uyku sersemi farketmedim sen porto yazmışsın alamaman çok doğal çünkü portoda öyle bi golcü yok muhtemelen yeni transfer etmişlerdir

kardes belirtmeyi unutmusum zaten bir kac yil sonra oluyor bu olay anladin ????
    sonradan cikiyor anliycagin ismide gokhan aktas ti 2008 de cikmis 2 sezon sonra alabildim

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

en iyisi vazgeçmek hiç uğraşma

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

yaaa al gioda yı sözleşmesi bitince de kompany i alırsın

Mesaj Yetkileri