1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Yazar???

Question Yazar???

Bazı arkadaşları görüyorum yazar rütbeleri var.Eskiden yazar alımı mı vardı ben mi kaçırdım ??? yoksa siz forumda yazılarını beğendiğiniz kişilere mi bu yetkiyi veriyorsunuz?merak kediyi öldürür ya o bakımdan

S-B-Z Misafir

bence site yönetiminin tanıdığı ve yazmasını istediği kişiler seciliyor buraya.
    sadece benim fikrim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

vallaha ben yazarım..site yönetiminden kimseyi tanımam..tanımakla alakası yok bence..tabii ki hangi kıstasa göre alındıklarını site yönetimi daha iyi açıklayacaktır.ama olayın tanımakla tanışmışlıkla bi alakası olmadığını söyliyim.
    belli bir süre deneme yazıları yazmak gerek onların beğenilmesi bazı belli başlı projelrede olması gerekli bildiğim..yani iki inceleme yazdım diyenide yazar yapmıyolar
    umarım aydınlatıcı olmuştur..

Yazarlık için Mustafa Budak (Vieri) veya Tolga Kaprol (tolginho) ' a başvurabilirsin, seni aydınlatacaklar ve bilgi vereceklerdir.

Ben müthiş yazarım da abi ben kendimi kanıtlayacak bi yazı yazıp ö.m atıyım volkan baros'a ya da taksime gidip ben ünlü olmak istiyorum diye bağırıyım hangisi tutarsa

S-B-Z Misafir

sağol dede;
    öğrenmiş olduk

hımm benımde merak ettıgım Konu aydınlanmış olduk Konuyu açan arkadaşda Açıklayan arkadaşda saolsun...

S-B-Z Misafir

birde yeni bölüm sorumlusu olan arkadaşlar var mesela.bu konu hakkında bilenler yazabilirmi?

Nesil
    2006
    Yer
    Football Manager 07/data/graphics

bende olmak istiyorum
    Quote Originally Posted by şampiyon
    birde yeni bölüm sorumlusu olan arkadaşlar var mesela.bu konu hakkında bilenler yazabilirmi?
    galiba pes bölümü açıldı diye pes teama adam almışlar yanlış bilmiyorsam

Del Piero_10 Misafir

Evet bazı arkadaşlar nasıl moderatörlüğe terfi ediyor?
    birde sitede scout diye yeni bir sıfat bulunmuş,ama daha hiç scout yok piyasada.

moderatörlük tamamen admin izlemesi sonucunda başvuru yok scout ta ilerde alırlar heralde kendileri yeni bölüm sorumluları daha çok pes bölümünde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

scout alımları başladı aslında..eğer fm 2007 için scout olma isterseniz türker tozar ile irtibata geçip olabilirsiniz..hatta bayada bi makbule geçer
    mod'luk ve bölüm sorumluluğu farklı biraz..bölüm sorumlusu tamamen adminlere kalmış bi olay..
    ama çok iyi skin hazırlayabiliyosunuzdur yada nebiliyim data güncellemeleriniz falan vardır..o zaman başvuru yapmak suretiyle moderatör olunabilir..
    ama ben olmak istiyroum demekle olmuyo maalesef

Del Piero_10 Misafir

yalnız foruma moderatör olarak başlayan arkadaşlarımızda var

Mesaj Yetkileri