Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 59 arası toplam 59 sonuç

Konu: 34 maçta 96 puan için tıklayın!!!!

ya denediğim ilk maçta 25 maçlık yanilgisizlik serim bozuldu.
    benim düzenlediğim bir taktik nasıl yayınlıyacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız.
    uefada yarı finaldeyim ve hiç gol yemeden geldim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bu mesajı bir sürü yere atmıssın fakat biraz arastırıp sitede bulmaya üşeniyorsun..

bunu benim taktiğimin altına yazmamalısın...

bu arada bir mac denemyle taktiğin iyi veya kotu oldugu anlasılmaz...

madem kendi taktiğin ii onunla devam et..

eger benim taktiğimi denersen cok mac kullan ki dogru yorum yapabilesin
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

peluk dostum....
    çok iddialı konuşuyorsun....
    ancak taktiğin hakkında anlattıklarından ne yazık ki bişey anlayamadım...
    taktiğini biraz daha detaylı resimleri ımageschack dan kendin yüklesen bide bize o dosyaları indirme zahmetine katlandırmasan daha iyi olmaz mı???

sonra her taktiğin püf noktaları vardır..kilit noktaları vardır...
    bunlarıda yazarsan sevinirim..

ilk mesajının biraz daha düzenli hale getirsen daha iyi sonuçlar elde edebilirsin..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ben taktiği yayınlarken imageschak'ta bir sorun vardı o yuzden rapidshareye koymak zorunda kaldım.

bak oraya bir sürü maç koydum bak ve nasıl oynadıgımı gör.

bol pres yapan, ii alandaraltan, defansı rakibi sıkı marke eden ve genelde kanatlardan oynamayı yegleyen bir yapıya sahip oyunum. küçük veya buyuk takım farketmez ve basarıya ulasır.

iddialı olmasam yazmam.

31 galibiyet ve 3 beraberlik aldım. kaybettiğim avrupa maclarında bile rakibe kok sokturdum.

benim ant programımı kullan, her oyuncuyu alısık oldugun pozisyonda oynat. ondan sonra koltuguna yaslan ve seyret. sadece o kadar diyorum
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

tamamda işte ımageschack da şu anda eğer sorun yoksa orada resimleri yükler buraya eklersen daha iyi olur..
    çünkü seninde bildiğin gibi rapıdshare uzun iş...

ama bu taktiğin nokta adamı yok mu????

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

su anda işyerindeyim ve terminal sürücü kullandıgımdan o sekilde paylasamam yani paylasım siteleri yasak burda.

bu taktik diğerleri gibi su ii olsun bu ii olsunla deil dostum. sen alabilecegin en ii adamları al. sagbek sol bek ve kanat adamlarına özen göster ve benim ant programını kullan ayrıca pek cok antrenor al takıma basarılı olursun

ArkadaŞim Tebrİk Ederİm SÜper Bİ Taktİk Wİgan Da Kullandim Arsenal Vb. Hepsİnİ Yendİm Wİganla

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Ribery 28
    ArkadaŞim Tebrİk Ederİm SÜper Bİ Taktİk Wİgan Da Kullandim Arsenal Vb. Hepsİnİ Yendİm Wİganla
    cok tesekkurler... yorum yapan arkadaslarım ss de koyarlarsa cok sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Arkadaşım bende kendime 34 mçata 98 puan topladım gs ile ilksene uefa kupası lig türkiye falan mutlaka kazanma üstüne üstelik 142 gol atıp 11 gol yedim 32 galibiyet 2 beraberlik yenilgisiz ....Bu taktikten iyi değildir...

Quote Originally Posted by istanbul1453
    Arkadaşım bende kendime 34 mçata 98 puan topladım gs ile ilksene uefa kupası lig türkiye falan mutlaka kazanma üstüne üstelik 142 gol atıp 11 gol yedim 32 galibiyet 2 beraberlik yenilgisiz ....Bu taktikten iyi değildir...
    Arkadaşım yanlış anlama ama madem böyle bi taktiğin war bizimle paylaş bizde deneyelim yani herkes faydalansın kiminkinin daha iyi olduğunada biz karar werelim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by istanbul1453
    mac basına 4 gole yaklasmıssın. herhangi bir trick var mı taktiğinde.
    bir tane arkadas 97 puan yapmıstı benim taktikle yanlıs hatırlamıyorsam. bu işler şans meselesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar burada insanlar paylaşım yapıyor. Taktiği beğenirsiniz veya beğenmezsiniz ama bunu aşağılayıcı bir şekilde belirtmenize izin vermem. Sen taktiği kullanmışsındır beğenmemişsindir, takımına uymamıştır ama bunu dalga geçerek burada belirtmemen gerekir.

Eğer kişisel sorunlarınız varsa bunu özel mesajla ya da msn yoluyla halledebilirsizniz. Bunun için forumu kullanmayınız.

İlgili mesajlar silinmiştir....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

çok teşekkür ederim sekopej.

yorum yapan arkadaşlarım ss de koyarlarsa sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

saol peluk taktigini denedim besiktasnan ankarasporu 4-1 yendim ve bir kac tane adam oynatmadim cunku 4 gun sorna uefa macim vardi.

Quote Originally Posted by sekopej
    Arkadaşlar burada insanlar paylaşım yapıyor. Taktiği beğenirsiniz veya beğenmezsiniz ama bunu aşağılayıcı bir şekilde belirtmenize izin vermem. Sen taktiği kullanmışsındır beğenmemişsindir, takımına uymamıştır ama bunu dalga geçerek burada belirtmemen gerekir.

Eğer kişisel sorunlarınız varsa bunu özel mesajla ya da msn yoluyla halledebilirsizniz. Bunun için forumu kullanmayınız.

İlgili mesajlar silinmiştir....
    kardeş tamam benim pelukla bi sorunum yok sadece şaka yaptımi bu arada pardon peluk

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by besiktas1903
    saol peluk taktigini denedim besiktasnan ankarasporu 4-1 yendim ve bir kac tane adam oynatmadim cunku 4 gun sorna uefa macim vardi.
    zaten en iyisini yapmışsın adamların yorulmasın alternatifli bir kadron olsun

Ben seni 4 puancık geçmişim kendi taktiğimle 100 puan

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

taktiğini belirt o zaman dostum.

ben sadece kandi takiğim ile alakalı yorum istiyorum

arkadasim ben buranin acemisiyim ben taktigi indirdil ama gormek icin nereye bakmak lazim bir yardimci olsan

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

aga taktik guzel olmuş..antreman programınıda biraz geliştiresen daha iyi olacak..emeğine sağlık..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

onemli deil de benim ant programı da ii be dostum

yahu real madridin başındayım bu taktikle paso berabere kalıyorum kazansam bile zoraki kazanıyorum ayrıca defans çok açık veriyor her gelen top gol oluyo anlamadım gitti peluk kardeş bu durum hakkında ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsin bizde kazanalım dimi yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ICEMAN
    yahu real madridin başındayım bu taktikle paso berabere kalıyorum kazansam bile zoraki kazanıyorum ayrıca defans çok açık veriyor her gelen top gol oluyo anlamadım gitti peluk kardeş bu durum hakkında ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsin bizde kazanalım dimi yaw
    onceki iki taktiği de harmanladım. yeni bir taktik yaptım ona bak.

benim antremanları da kullan.

bir de ss goster oyle olmaz

kadronunmu yoksa dizilişinmi ss ini gönderiyim dostum?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

hem karo hem dizliş gonder biraz yorum yaparım uzerinde bişey olustururuz

abi linkler kırık.bi zahmet düzeldsen.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    abi ler link kırık bi zahmet biriniz yenilesin 5 dakka nızısı almaz ne olur

linkleri yeniler misin?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Gençler, FM 2007'ye geçeli aylar oldu yahu, nerde kaldınız siz?

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Gençler, FM 2007'ye geçeli aylar oldu yahu, nerde kaldınız siz?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri