Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 71 sonuç

Konu: Almanya'da bir TÜRK...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

ewet helal olsun abi sana.Seni örnek alıyorum.Senin taktiğini falan beğendim,kullanıyorum onu ....
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

arkadaş senden müthiş yazar olur tüm yazar taktiklerini kullanmışsın okuyucuları meraklandırman da cabası şl aldıında ağlıcaktım az kalsın

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by mahoo
    arkadaş senden müthiş yazar olur tüm yazar taktiklerini kullanmışsın okuyucuları meraklandırman da cabası şl aldıında ağlıcaktım az kalsın

ehehe teşekkür ederim, bikaç küçük çalışmam var ama yazarlık yapacak kadar becerikli olduğumu sanmıyorum. Hevesim var bişeyler yazmayı düşünüyorum, belki siznle paylaşırım önce yazdıklarımı ama dediğim gibi bek becerikli olduğumu sanmıyorum..
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    AnTaLyA....

Walla birader öncelikle tebrik ederim kariyerini gayet güzel noktalamışsın Bide ayri-eten böyle bişey düşünmen süper olmuş senin gibi benimde bir schalke maceram olmuştu süper gidiyodu almanyada şan şöhret süperdi. Ama 2 sezondan öte gitmedi bu maceram oyun dank hata verdi İngilizce olarak oyunun süper demo olduğu ve oynadığım için teşekkürleri yazıyordu. Bi sinir oyunu direk sildim. Zaten bu yüzden turnuvalarada katılamamıştım. Transferlere gelince defansı bozmadım. orta sahaya 1-2 oyuncu almıştım. 4-5 oyunc sattım falan. İleride esen bir santraforum vardı. KONAN Bu isim almanyada yılın gölcüsü oldu. Elimde zor tuttum. Elmide zor tuttuğum yıldızlardan biride Rafinha idi. Yüzüstü bir anlatım yapayım dedim. Ayrıntı için senin gibi yazmam lazım Gerçekten tam işler tıkırında gidiyordu derken..... dediğim gibi.

Neyse böyle bişey düşünmen gerçekten süper olmuş. Bizlere örnek oldun. Böyle maceralı geçen anıları yazar millet artık. TŞK

5. Default

güzell çook güzel eline salık ama oyunda benim her zaman en nefret ettigim takım schalke 04 oldu

Bu hoş anlatıma ancak böle bir şampiyonluk yakışır yani.Yürekten tebrik ediyorum hilesiz fmnin zevki işte burda çıkıyor tabi sabırda çok önemli.Örnek bir fm oyuncususun.Sana sigamesten yılın menejeri ödülünü veriyorum (Cl'den daha önemli bak )

bende bayern ve felix magath a inat hamburgtan gelen teklifi kabul ettim anında su anda felix kovuldu bayern ligi 6. bitirdi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar öncelikle teşekkür ediyorum mesajlarınız için. Kariyerim devam ediyor ama onu bu konuya koymak istemiyorum. Belki yeni bir konu açarak yazabilirim. Almanya'daki Türk Ülkesine Döndü diye
    "YÜCE ATATÜRK"

Quote Originally Posted by sekopej
    Arkadaşlar öncelikle teşekkür ediyorum mesajlarınız için. Kariyerim devam ediyor ama onu bu konuya koymak istemiyorum. Belki yeni bir konu açarak yazabilirim. Almanya'daki Türk Ülkesine Döndü diye
    chelsea noldu abi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    chelsea noldu abi
    Lig, FA Cup ve Şampiyonlar Ligini aldım, istifa ettim. Meksika ile Dünya Kupası'nda gruplardan çıkamadım oradan da istifa ettim. Danimarka teklif etti kabul etmedim, sonra Türkiye'den teklif geldi şimdi Kulüp takımım yok ama Milli Takim'ın başındayım....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Vay be Serkan abi.Bir gecede neler yapmışsın....
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Gercekten güzel kadro ve güzel hikaye sonuc olarakta güzel bir teknik direktorluk kariyeri (:

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Konu ilk sayfaya gelmiş ben de gelişmeleri yazayım bari...

Chelsea ile bir sezonda Lig, FA Cup ve Şampiyonlar Ligi'ni aldıktan sonra istifa ettim. Ama şansa bak ki 4 lig açık olmasına rağmen hiç bir klup menajer aramıyor. Ve güvensiz olan da yok ilgilendiğimi açıklayacağım.

Neyse ağustos ayında Dortmund'tan teklif geldi ama ben Türkiye'ye döneceğim için reddettim. Ligler başladı 10-12 hafta geçti hala kovulan olmadı ligimizde. Aralık ayına doğru BJK Ertuğrul Sağlam'ı kovdu. 14. sıraya gerilemişler. Ben hemen gelmek istiyorum dedim zaten ve 2 gün sonra teklif geldi kabul ettim ve BJK'yi çalıştırmaya başladım. Ocak ayına kadar zorlandım sonrasında bikaç transferle ligi 6. sırada bitirebildim. Baktım ki Bjk bu sıralama ile Avrupa Kupaları'na kalamıyor ben de istifa ettim.

1 hafta içinde bir sürü kulüp hoca arıyoordu. Fiorentinayı gözüme kestirmiştim başvurdum ve beni kabul ettiler. 7. sezona İtalya'da girecektim. İlk defa bu kadar uzun ve çok takımlı bir oyun oynuyorum. Bakalım İtalya'da neler yapacağım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

dostum seni kendime benzettim süpersin...

yalnız ağır bir antreman programı uyguluyorsun bence. oyuncuların cok sakatlanıyor ise ii verim alamayabilirsin..

oyunu heyacınıyla oynadığın için seni tebrik ederim..

ii fmler...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

1 hafta içinde bir sürü kulüp hoca arıyoordu. Fiorentinayı gözüme kestirmiştim başvurdum ve beni kabul ettiler. 7. sezona İtalya'da girecektim. İlk defa bu kadar uzun ve çok takımlı bir oyun oynuyorum. Bakalım İtalya'da neler yapacağım...
    Wow Fiorentina'yı yöneteceğine sevindim, gelişmeleri bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by peluk
    dostum seni kendime benzettim süpersin...

yalnız ağır bir antreman programı uyguluyorsun bence. oyuncuların cok sakatlanıyor ise ii verim alamayabilirsin..

oyunu heyacınıyla oynadığın için seni tebrik ederim..

ii fmler...

Teşekkürler. Sakatlık gerçek hayatta da olmuyor mu? Ne bileyim oyun içinde alternatifler yaratmak kadro sıkıntısı çekip sağ bek yerine yokluktan sol bek oynatmak bunlar benim için güzel şeyler, oyunun heyecanını yaşıyorum bu sayede. Ama haklısın antreman progamı biraz ağır sakatlıklar oluyor ama dedim ya işin heyecanı burda

Quote Originally Posted by WishbonE
    Wow Fiorentina'yı yöneteceğine sevindim, gelişmeleri bekliyoruz

Yazarım tabi gelişmeleri. Ayrıca senin Luca Toni de hala takımda 2012 yılında. Kadroya pek bakamadım sözleşme imzalayıp oyunu kapatmıştım artık elimden gelen en iyisini yapmaya çalışacağım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gelişmeler nerde Serkan ..

2 gün olmuş dur daha ama ciddi sürükleyici bir kariyer oluyo heyecanla bekliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    2 gün olmuş dur daha ama ciddi sürükleyici bir kariyer oluyo heyecanla bekliyoruz
    İki gün miki gün Sanki oynamadı Üşeniyor galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Evet gelişmeleri bildiriyorum. Uefa kupasında 1. ön elemeden başladım ve 2 tur geçip Uefa kupasına katıldım. İtalya Kurasında da 3. turda elendim. Rakibimi şu an hatırlayamıyorum Ama oyuna girince birazdan bakar daha ayrıntılı yazarım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Evet gelişmeleri bildiriyorum. Uefa kupasında 1. ön elemeden başladım ve 2 tur geçip Uefa kupasına katıldım. İtalya Kurasında da 3. turda elendim. Rakibimi şu an hatırlayamıyorum Ama oyuna girince birazdan bakar daha ayrıntılı yazarım...
    ne elendinmi yönetim istifa serkan istifa yönetim istifa serkan istifa

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by nekop
    ne elendinmi yönetim istifa serkan istifa yönetim istifa serkan istifa
    hiç de istifa edemem valla. Beni zaten kovamazlar. Buraya seria şampiyonluğunun ss sini koyunca görürüm ben seni?..
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

hiç de istifa edemem valla. Beni zaten kovamazlar. Buraya seria şampiyonluğunun ss sini koyunca görürüm ben seni?..
    fio ile şampiyon olmaktan kolay ne var bee...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşım sana önce kariyerimi okumanı öneririm. Ayrıca benimle olan şahsi sorunlarını bu konu içinde değilde guşlukta halledelim. Benim kariyerime laf atma...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

sekopej benim antreman programını kullanmayı denedin mi hiç onda sakatlık daha az oluyor ve gelişmeler de üst düzeyde oluyor.

bir dene bence. denersen yorumunu bekliyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ol da kanıtla o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet beklicez.Hele bi gelmesin...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar bir açıklama gereği hissettim şimdi..

Bu kariyer biraz duraksamaya girdi. Yeni bir oyuna başladım FB ile. Şampiyonlar ligini almak için. O bitsin sonra buna devam edeceğim. O hikayeyi de yakında yayınlarım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Duuuuuur.Kaçma

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar bir açıklama gereği hissettim şimdi..

Bu kariyer biraz duraksamaya girdi. Yeni bir oyuna başladım FB ile. Şampiyonlar ligini almak için. O bitsin sonra buna devam edeceğim. O hikayeyi de yakında yayınlarım...
    Korkak korkak korkak Hehehe

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri