Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 71 arası toplam 71 sonuç

Konu: Almanya'da bir TÜRK...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar şimdi FB yi bırakıp geri eski oyunuma döndüm bu laflar üzerine. Göreceksiniz siz...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sekopej
    Arkadaşlar şimdi FB yi bırakıp geri eski oyunuma döndüm bu laflar üzerine. Göreceksiniz siz...
    Yoksa FB 'den kovuldun mu

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kardeşim sizde hangi oyunu oynasam öbürüne laf ediyorsunuz. İki oyunu aynı anda mı oynayayım?

FB'den kovulmadım. Oyuna başlarken ilk sezonda ŞL kazanmak vardı. Bu amaçla başladım ama şanssızlık eseri gruplarda son maçı kaybedip 3. oldum UEFA'ya kaldım. Ve sezon sonu lig, kupa ve UEFA'yı kazanarak 3 kupa aldım. Herhalde kovmazlar bu olaylardan sonra....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kardeşim sizde hangi oyunu oynasam öbürüne laf ediyorsunuz. İki oyunu aynı anda mı oynayayım?

FB'den kovulmadım. Oyuna başlarken ilk sezonda ŞL kazanmak vardı. Bu amaçla başladım ama şanssızlık eseri gruplarda son maçı kaybedip 3. oldum UEFA'ya kaldım. Ve sezon sonu lig, kupa ve UEFA'yı kazanarak 3 kupa aldım. Herhalde kovmazlar bu olaylardan sonra....
    Tamam tamam; gözler Fio kariyerinde

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

helal... ben besiktasa takviye yapamadıgımdan euro cup'ta yarı finalde elendim(besiktasta 8 yabancı gozukuyor)... yarı final ikinci macında deplasmanda m.dogan kırmızı gordu ve ailton iki tane bombaladı bana (HSV).
    ne kadar trajik... ama 90 puanla sampiyon olup fortis kupsını da aldım..

ama sen basarmıssın dostum hela olsun sana..

fenerin bu seneki gercekci hedefi de senin yaptıgı zaten..
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Valla onu da yazacağım yakında. Ligi pek önemsemedim. 31. haftada GS ile deplasmanda maçım vardı ve 1 puan gerisindeydim. Yenemezsem şampiyonluk gidecekti ama ben yendim ve 2 puan farkla şampiyon oldum. Kupa finalinde de yine GS yendim şampiyon oldum. UEFA finalinde de Roma'yı yendim. Hem de çok rahat bir galibiyet oldu ben bile şaşırdım..
    "YÜCE ATATÜRK"

Valla ne yalan söyleyeyim mükemmel bir hikayeydi. 2.defa okudum yine zevk aldım

FB ile oynadığın hikayeyide bekliyorum kesinlikle..

abi walla helal olsun sana bea böle detayını goormedim ayakta alkışlıom şuan seni

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Teşekkürler Eray. En kısa zamanda FB hikayemi de yazacağım. 2. sezon bitsin.
    Sana da teşekkürler sarraf. Bekleyin hikayeler devam edecek...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Arkadaşım sana önce kariyerimi okumanı öneririm. Ayrıca benimle olan şahsi sorunlarını bu konu içinde değilde guşlukta halledelim. Benim kariyerime laf atma...
    al sen schalkeyi tabii halil var rafinha var lincoln var bunlar olduktan sonra sampiyonlıuktan kolay ne var

aferin sana

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri