Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 90 sonuç

Konu: Football Manager 2006 Super Update 06/07 (By_BarceloGS)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Gün içerisinde alternatif olarak rapidshareden indirebilirsiniz.

link güncellenmiştir birazdan kendi serverlarımız üzerinden de indirebileceksiniz

kendi sunucularımızın içinede eklenmiştir artık rapidshare kotasına takılmak istemeyenler bizim sunucularımızdan indirebilirler

Nesil
    2005
    Yer
    Zonguldak Siteniz:Turksportal

Evet Ben Sitenin Kendi Serverında Yükledim.Güzel Bir Yama. Tebrik Ederim.Devamını Bekleriz

Rapidshare de sorunda var

çok güzel ama bazı hatalar var... mesela süper ligde son şampiyon galatasaray oyunda ise fenerbahce yazıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

kayıtlı oyunlarda calısır mı?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by alexx20fb
    kayıtlı oyunlarda calısır mı?
    KAyıtlı oyunlarda çalışmaz. Yeni lig açman lazım.

gerçekten güzel olmus saol yani

eline sağlık sağol

Nesil
    2005

arkadasım emeğine ellerine sağlık gerçekten tesekkürler

peki arkadaşım sen demişin fenerbahçenin dünyaca ünlü alacağı bir oyuncu için ayırdıı bütçe oyuna aktarıldı peki büyük futbolcuların türk takımlarına gelmemesi gibi konularıda değişiklik yapabildin mi???

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by aykut_gencfb
    peki arkadaşım sen demişin fenerbahçenin dünyaca ünlü alacağı bir oyuncu için ayırdıı bütçe oyuna aktarıldı peki büyük futbolcuların türk takımlarına gelmemesi gibi konularıda değişiklik yapabildin mi???
    O bütçeye alabiliyorsan alabilirsin ama Fenerbahce su anda transferde nasıl sorun yaşıyorsa FM'de de transfer için aynı sorunu yaşar. Mesela Milan, Arsenal, Barcelona'dan yıldız bir oyuncu satılık listesi konulmadığı sürece hiçbir Türk takımına gelmez. Yıldız getirtmeye çalışman sana kalmış.

takım içindeki olumsuzluklar yansıtıldımı?mesala anelkanın şuan içinde bulunduğu durum gibi. . . tuncay,anelka yine bir önceki updatedeki gibi ii para ediormu?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

takım içindeki olumsuzluklar yansıtıldımı?mesala anelkanın şuan içinde bulunduğu durum gibi. . . tuncay,anelka yine bir önceki updatedeki gibi ii para ediormu?
    daha fazla soru soracaksan indir...

indirdim sabah merak etme ama yeni oyuna başlamama çok war ondan soruom

son olarak fmscout bu update ile uyumlu mu? çok merak ettim şimdi başlamaya karar werdim.kardeş nie kızıon ki ya???

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

indirdim sabah merak etme ama yeni oyuna başlamama çok war ondan soruom

son olarak fmscout bu update ile uyumlu mu? çok merak ettim şimdi başlamaya karar werdim.kardeş nie kızıon ki ya???
    ben zaten açıklamayı yapmıştım Oyun 6.03 üzerine kurulu 6.03 üzerine uyumlu olan fmscout vb. programlar da çalışır. Pek kızmadım soracağın soruların hepsini bir mesajında sorsan daha iyi olurdu.

indirelim bakalım
    emeğine sağlık kardeşim

Nesil
    2005

antepspor cok kötü olmuş(herhalde bir tek o) melliti-kaondra-ettayeb gitti ve hiç yapılan transfer aktarılmamış nerdeyse

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar ne turksportal sunucusundan ne de rapid'den indirilmiyo bu yama.başka bi yer yokmu indirebileceğimiz.turksportal sunucusundan iniyo çok yavaş...

bekelemeni tavsiye ederim dieger sunucularda da bekliceksin...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by narakan1969
    antepspor cok kötü olmuş(herhalde bir tek o) melliti-kaondra-ettayeb gitti ve hiç yapılan transfer aktarılmamış nerdeyse
    Yarın 2. versiyonu çıkartacağım hata ve eksiklikleri giderdim. Ayrıca Turkcell Süper Lig'indeki tüm transferleri güncelledim. 2.versiyon yine bu topikte yayınlanacak.

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

barca bende yardımcı olacam unutma trasnfer dosyası tamam ona göre

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

eywallah dostum

Barcelo öncelikle böyle bir yama yaptığın için seni kutlarım.
    Ayrıntılara gelince..

Galatasaray'dan başlıyorum; Ayhan Akman'ı DMC ve ML posizyonlarını katabilirsin. Turan Arda DR,MR,AMR tarzı bişi olmalıdır. Marek Heinz AML ve AMC olmalıdır. Volkan Arslan, DMC ve AMC olmalıdır.

Diğer özellikler çok hoşuma gitti. Uğur Demirok, Mehmet Güven, Ferhat vs. gibi isimlerin para durumu ve güç ayarlanmış. Mükemmel!

Fenerbahçe; Appiah biraz daha güçlü olabilir. Geri kalanı güzel..

Beşiktaş; Tayfun Korkut'un sözleşmesi feshedildi galiba. Bobo'nun bonservisi alındı kiralık değil. Gerisi güzel.

Kayserispor; Gökhan Ünal, uzaktan şut 16-19 arası olmalıdır.

evet genel olarak gözlemlerim bunlar. zaten oynadıkça eksikler gördüğümde söylerim. kolay gelsin

Thumbs up ellerine sağlık

arkadaşım yamayı indirdim oynuyorum juventusu 2,ligten çıakrtacam inşallah eksiklikleri giderip bu arada bi tane daha çıkarırsan ii olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

ben hemen hataları yazim trabzonsora ufukhan bayraktar diye yeni bi oyuncu yapılmıs eski aml oynayan ufuk bayraktar zaten o oyuncu aynı oyuncudan iki tane olmus oldu bide tomas junla djokaj kiralık gitti mehmet yılmaz ve adem kocakta bonservisleriyle ankaraya gittiler.besiktasa gelince aydın karabulut gelecegin ronaldinhosundan daha iyi halde cok abartılmıs sacma olmus.galatasaraya gelince zaten ferhat roberto carlos olmus adeta efecen karacada joe coledan daha iyi duruma geliyor ilk sezon bitince.fenerbahceye gelince nedir bu lugano daha adam imza atmadan takıma gelmiş artık sacmalamayın diyorum adam bi imza atsın ondan sonra koyun ayrıca luciano kiralık olması gerekiyor bonservisiyle fenere gelmis ayrıca can arat kerim zengin ve hüsnü zeybekoglu inanılmaz abartılanlar arasında yer alıyor gökhan ünal ile mehmet topuz biraz daha iyi olmalıydı ayrıca barcelonaya zambrotta geldi onuda koymamıssın...

tayfun korkut gençlerbirliğinde ya ta ara transferden beri orda bence önce ara transferleri de kontrol et

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by nekop
    ben hemen hataları yazim trabzonsora ufukhan bayraktar diye yeni bi oyuncu yapılmıs eski aml oynayan ufuk bayraktar zaten o oyuncu aynı oyuncudan iki tane olmus oldu bide tomas junla djokaj kiralık gitti mehmet yılmaz ve adem kocakta bonservisleriyle ankaraya gittiler.besiktasa gelince aydın karabulut gelecegin ronaldinhosundan daha iyi halde cok abartılmıs sacma olmus.galatasaraya gelince zaten ferhat roberto carlos olmus adeta efecen karacada joe coledan daha iyi duruma geliyor ilk sezon bitince.fenerbahceye gelince nedir bu lugano daha adam imza atmadan takıma gelmiş artık sacmalamayın diyorum adam bi imza atsın ondan sonra koyun ayrıca luciano kiralık olması gerekiyor bonservisiyle fenere gelmis ayrıca can arat kerim zengin ve hüsnü zeybekoglu inanılmaz abartılanlar arasında yer alıyor gökhan ünal ile mehmet topuz biraz daha iyi olmalıydı ayrıca barcelonaya zambrotta geldi onuda koymamıssın...
    ufukhan bayraktarla ilgili hata yoktur. ufuk ve ufukhan olarak 2 kardeşler. Ufuk bayraktar geçen yıl a.sebatta kiralık oynuyordu. Bununla iligili sorun yok. Mehmet Yılmaz'la Adem Koçak trabzona transferi daha resmi değil. Diego Lugano ve Patrik Vieria'nın transferi bitirlme aşamasındaydı. Hatta bugün Patrik Vieria'nın interle ve Lugano'nun fenerle anlaşması resmileşmiştir. Bunula iligili de sorun yok. Transfer hataları 2. versiyonda düzeltildi. Bugün bu topikte indirirsin. Gelelim genç yeteneklere sen onları devamlı oynatırsan zaten onlar gelişecek. Özelliklerde herhangi bir abartma yok. Bazen gerektiğinden daha az verdiğim özellikler var. Potansiyeller ve özellikler doğru şekilde ayarlanmıştır.

Ya arkadasım ben data ile ilgili degilde baska sorunlarım var onları duzeltırsen super olur.

-Kendi ligin dısındaki ligleri goremıyosun
    -Diger menejerler hakkında bilgi sahip olamıyosun ve mesaj yazamıyosun
    -Kendi ligin dısındaki diger liglerdeki takımların maclarına bakamıyosun..

FB de de;
    serkan a DR/DMC/MR
    selçuk DMC/MC/ML
    ümit DL/DC/ olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by tn19
    Ya arkadasım ben data ile ilgili degilde baska sorunlarım var onları duzeltırsen super olur.

-Kendi ligin dısındaki ligleri goremıyosun
    -Diger menejerler hakkında bilgi sahip olamıyosun ve mesaj yazamıyosun
    -Kendi ligin dısındaki diger liglerdeki takımların maclarına bakamıyosun..
    Yeni oyuna başlamadan önce Turkcell Süper Lig'in dışında başka ligleri seç. Ondan sonra yeni oyuna başla.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri