Football Manager 2006 Super Update 06/07
+
Fm 2006'da takımlarda, transferlerde ve oyuncularda yapılan önemli değişiklikleri bu update üzerine oluşturdum.
Bu update için biraz da ayrıntıya inerek saatlerce uğraştım. Ve updateyi ilk kez sizlerle paylaşıyorum. Eminim bu paylaşımımı beğeneceksiniz.

İşte değişiklikler ve yenilikler:

1- Türkiye ve Avrupa liglerinde 01.08.2006 tarihine kadar gerçekleşen transferlerin büyük kısmı oyuna aktarıldı.

2- Türkcell Süper Ligi ve 2.Lig A kategorisi teknik direktörlerin 06-07 sezonuna göre güncel hali oyuna aktarıldı.

3- 2006 Dünya Kupası'nda forma giyen oyuncuların özellikleri yükseltildi ve itibarları düzenlendi.

4- Turkcell Super Liginde 05-06 sezonunda forma giyen oyuncuların performansına göre özellikleri güncellendi.

5- Oyuna birçok genç yetenek eklendi. ( Cem Sultan, Uğur Demirok, Aydın Karabulut, Ufukhan Bayraktar, Tevfik Kose vb.)

6- Oyundaki large(geniş) veritabanındaki oyuncu sayısı arttı. Normalde Türkiyede açılacak bir lig için veritabanında 25000 olan oyuncu sayısı 30000'e kadar genişletildi.

7- Kulüp ve Milli takım renklerinde birtakım düzenlemeler yapıldı.

8- Türkcell Süper Lig'indeki 3 büyüklerin sevdiği ve sevmediği kişiler güncellendi.

9- Türk vatandaşlığa geçen oyuncular güncellendi. (Aurelio, Ayman Abdelaziz )

10- Türkiye'de yer alan birçok kulübün (18 süper lig takımı da dahil) finansı güncellendi.

11- Muhtemel olan değişiklikler oyuna aktarıldı
Örneğin:
Galatasaray'ın Ribery transferinden pay alması
Fenerbahce'nin alacağı yıldız oyuncu için dev bütçe oluşturulması
Galatasaray'ın 2008'de yeni stadına taşınması vb.

12- İtalya Serie A temyiz davasındaki sonuçlara göre güncellendi

13- Kulüp başkanları ve yöneticileri güncellendi. (Adnan Polat, Nihat Özdemir, Nuri Albayrak vb.)

Ve birçok küçük değişiklik.....

Not: Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

Bir not daha: Eğer oyunda gördüğünüz hata ve eksiklik varsa buraya yazın. Gerekirse yeni transferler ekleyerek 2. versiyonunu çıkaracağım

İndirmek İçin Burayı Tıklayın....