Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 90 arası toplam 90 sonuç

Konu: Football Manager 2006 Super Update 06/07 (By_BarceloGS)

kardeş bugün 2.sini çıkaracağını sölylemişin bugüne yetişecek mi dün indirdiim updatetinde yeni sezona başlamıştım eğer bugün yetişecekse biras bekleyip bi daha yeni oyun açayım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sen en iyisi bekle

cok dandik olmuş turk takımları guclendir biraz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by adonani
    cok dandik olmuş turk takımları guclendir biraz
    Emeğe saygı edeceğine ihanet ediyorsun. Ben açıkladım hataları giderip 2. versiyonu çıkaracağım. Eğer beğenmiyorsan kendin yap.

şimdi indiriyorum ellerine sağlık

Kardeş ellerine sağlık şimdi indiriyorum

kardeş yeni update ne zaman gelir bu arada emeğin için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by anelkalex
    kardeş yeni update ne zaman gelir bu arada emeğin için teşekkürler
    IYeni patch şu anda onay işlemini bekliyor kardeş. Onaylandığı zaman yayınlanacaktır.

Default eline sağlık güzelde

tek birşeyi beğenmedim.oyuncu değerleri çok yüksek.mesela gökhan güleç 10 trilyon.gs li ferhet 6 trilyon.oğuz sabankay 5 trilyon.böyle cok oyuncu var.tamam kabul hepsi cok yetenekli ama oyun açılır açılmaz bu kadar değer olmazki.en yüksek transferlerdn biri matias delgado oldu bu sene 10 trilyona yakın.ama oyuna bakıyosun 17 yaşındaki cocuk bile 7-8 trilyon.ayrıca bazı oyuncuların mevkileri yanlış.yanlış anlama sadece eleştri yoksa gerçektan cok beğendim.bikaç beğenmediim nokta sadece.emeğine sağlık yinede.

ççok mevki hataları var
    Nuri Şahin gerçekte amc oyunda dm yapılmış
    Gökdeniz AM RLC ama oyunda AM LC yapılmış
    Tayfun gerçekte G.Birliğinde oyunda Beşiktaşlı yapılmış
    Bobo BJK'ye bonservisiyle alındı oyunda kiralık
    Heinz'ı amc yapmışsın gerçekte am lc
    Ayhan Akman oyunda mc yapılmış gerçekte DM-AMLC

Quote Originally Posted by Archilles_TR
    ççok mevki hataları var
    Nuri Şahin gerçekte amc oyunda dm yapılmış
    Gökdeniz AM RLC ama oyunda AM LC yapılmış
    Tayfun gerçekte G.Birliğinde oyunda Beşiktaşlı yapılmış
    Bobo BJK'ye bonservisiyle alındı oyunda kiralık
    Heinz'ı amc yapmışsın gerçekte am lc
    Ayhan Akman oyunda mc yapılmış gerçekte DM-AMLC
    evet arkadaşım bende o yüzden diyorum zaten.bende galatasaraylıyım.gs nin alt yapısı çok kalite bunu tüm türkiye kabul ediyor ancak değerleri cok abartı.ayrıca.2008 de stad yapılmayacak.kesin olan bişey yok.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bazı oyuncuların mevki hatasını düzelttim. Oyuncuların değeri abartı değil aslında. O oyuncuların 05-06 sezonunda altyapı ve ligde gösterdiği performansa göre özelliklerini arttırdım. Yeni oyun açtığınızda bazen db uçuyor. Ona ben birşey yapamam. Stat konusunda ise Galatasaray mutlak ilerde yeni bir stada taşınacak. Bu olmazsa olimpiyatta oynar. Kariyerinizde 2010 yılına gelirken bazı şeylerin devamlı oyunda aynı kalmaması gerekir.

Quote Originally Posted by BarceloGS
    Bazı oyuncuların mevki hatasını düzelttim. Oyuncuların değeri abartı değil aslında. O oyuncuların 05-06 sezonunda altyapı ve ligde gösterdiği performansa göre özelliklerini arttırdım. Yeni oyun açtığınızda bazen db uçuyor. Ona ben birşey yapamam. Stat konusunda ise Galatasaray mutlak ilerde yeni bir stada taşınacak. Bu olmazsa olimpiyatta oynar. Kariyerinizde 2010 yılına gelirken bazı şeylerin devamlı oyunda aynı kalmaması gerekir.
    yok ben şu açıdan diyorum.mesela oğuz sabankay 5 trilıyon.biçok kişde böyle.oğuzun ne performnsı varki.ligde oynamadı daha.mesela onu 1 tilyon yapabilridn.oyunda zaten değeri artıor zamanla.oğuz dedim diye sadece oğuz değil o örenek yanlızca.ama yinede cok beğendim.özellikle franc ribery olayı müthiş.düzeltilmeyecek hatalar değil.emeğine sağlık

yok ben şu açıdan diyorum.mesela oğuz sabankay 5 trilıyon.biçok kişde böyle.oğuzun ne performnsı varki.ligde oynamadı daha.mesela onu 1 tilyon yapabilridn.oyunda zaten değeri artıor zamanla.oğuz dedim diye sadece oğuz değil o örenek yanlızca.ama yinede cok beğendim.özellikle franc ribery olayı müthiş.düzeltilmeyecek hatalar değil.emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Azer

öncelikle sana yorumların teşekkür ediyorum . Bu oyunda editörde 0 olarak kayıtlı olan özellik yeni oyun açılınca 20 oluyor. Bu dalgalanmayı önlemek için değerler verdim. Maalesef editörde yinede 12-13 verdiğim özelliklerin 15-16 gibi değerler aldığını gördüm. Bu o kadar sık değil. Sadece 4-5 oyuncuda var. Oğuz Sabankay, Ferhat öztorun ve Kerim zengin gibi..

öncelikle sana yorumların teşekkür ediyorum . Bu oyunda editörde 0 olarak kayıtlı olan özellik yeni oyun açılınca 20 oluyor. Bu dalgalanmayı önlemek için değerler verdim. Maalesef editörde yinede 12-13 verdiğim özelliklerin 15-16 gibi değerler aldığını gördüm. Bu o kadar sık değil. Sadece 4-5 oyuncuda var. Oğuz Sabankay, Ferhat öztorun ve Kerim zengin gibi..
    o zaman yapcak bişey yok.zaten gs olarak borçtayız bende faydalanırım bu durumdan.son sürümü bekliyorum suan yeni oyuna başlamak için.tekrar ellerine sağlık.

Ben diger liglerdende oyunu actıgımda diger ligleri goremıyorum sadece turkıye lıgı actıgımda olmuyor yani

Quote Originally Posted by tn19
    Ben diger liglerdende oyunu actıgımda diger ligleri goremıyorum sadece turkıye lıgı actıgımda olmuyor yani
    arkadaşım tam anlayamadım.biraz daha açarmısın

Quote Originally Posted by Azer
    arkadaşım tam anlayamadım.biraz daha açarmısın
    kardeşim arkadaş şunu demek istio galiba hani biz birden fazla lig açıoz ya o zaman açtığımız diğer ligleri de görebilioz ama arkadaş oynadığı lig dışında açtığım diğer ligleri göremiorum demek istio galiba

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

barca ne zaman yolluyon bu arada borre drc değil drc/dm/mr olacak
    colombia alt yapısında cardenas war o cıkmıyo yok galiba database de elexis sanche campos ve mancilla chileli oyunccular yok onlarıda yaparsın artık mancilla gercekten oyunun en enemli forvetlerinden biri inanmıyorum cogu kişi tanımıyo her oyunumda alırım o adam süper golcü

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by engin_can
    barca ne zaman yolluyon bu arada borre drc değil drc/dm/mr olacak
    colombia alt yapısında cardenas war o cıkmıyo yok galiba database de elexis sanche campos ve mancilla chileli oyunccular yok onlarıda yaparsın artık mancilla gercekten oyunun en enemli forvetlerinden biri inanmıyorum cogu kişi tanımıyo her oyunumda alırım o adam süper golcü
    Su anda patch onay bekliyor arkadaşım. Bu versiyonda yeni oyuncu eklemedim. Biraz araştıracağız. Transfer dönemi kapandığında yeni bir verisyon daha çıkarırız belki.

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

kardeşim arkadaş şunu demek istio galiba hani biz birden fazla lig açıoz ya o zaman açtığımız diğer ligleri de görebilioz ama arkadaş oynadığı lig dışında açtığım diğer ligleri göremiorum demek istio galiba
    o oynu acarken ligleri secince ligin yanında resimdeki gibi
    http://img73.imageshack.us/img73/3978/ligyq7.jpg

anlasılmıstır insallah bide bilgi dogrudur insallh

Arkadasım takımlar cıkıyor ama lig puan durumları yaptıkları macların goruntusu gozukmuo yane actıgım lıglerın dısındaki liglerin puan durmunu fiksturunu lig bilgilerini goremıyorum.Daha once bole bırsey olmuyordu bu patch i yukleyınce oldu...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

bende ikinci versiyonu bekliyorum ilkini indirmedim bunu indirecem
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by tn19
    Arkadasım takımlar cıkıyor ama lig puan durumları yaptıkları macların goruntusu gozukmuo yane actıgım lıglerın dısındaki liglerin puan durmunu fiksturunu lig bilgilerini goremıyorum.Daha once bole bırsey olmuyordu bu patch i yukleyınce oldu...
    Allah Allah Ben Türkiye ve İtalya liglerini bir arada açtım ama detaili full yaptım, bir sorun olmadı liglerde 1 hafta ilerleme rağmen.

ya şu update gelsede oynasam artık 2 saattir pc nin başında bekliom

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya şu update gelsede oynasam artık 2 saattir pc nin başında bekliom
    gelecek. Sanırım Volkan_baros açacakmış konuyu. O da daha gelmedi. Gelirse onay verir açar. Sen istersen biraz takıl.

peki sen diger liglerin puan durumunu gorebılıyo musun?ben goremıyorumda

Burda benim sadece ingiltere ligini actım full ama mesela barcelona nın ispanyadaki durmunu goremıyorum teknık direktorunun ozelliklerine bakamıyorum...

arkadaşım sadece ingiltere ligini açtıysan sadece o ligi görebilirsin

Arkadasım olur mu hıc oyle adamların gelecek mac fıksturunu bıle goremıyorum
    Hadi hepsini gectim menejerlerin ozelliklerini bile goremıyosun

Sadece avrupa maclarının sonuclarını goruyosun ...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri