Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: İbrahimoviçe özel önlem!!!!

ya ibrahimoviç gerçekte de en az bu kadar ii ama kullanamıo yeteneğini ama gene de abartılmış

Nesil
    2005
    Yer
    Gönen/Balıkesir

İbrahimoviç'in insafına kalmış açıkçası ben Juventus yensem bile illa İbrahimoviç'ten gol yerdim.En iyisi sen yediğinden fazla atmaya çalış

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

ibrahimovic adam 2 kişi arasından sıyrılıp 30 metreden gol attı ibrahimovici tutamazsın
    ibrahimovicin nasıl bir yıldız olduğunu izle de gör : http://www.izlesene.com/video/spor/911/guzel_goller

adamda harbi cruyf stili var gene de az bişey daha düşürebilirdi

arkadaslar bu juve deli yaw. Ben de gs ile ikinci sezonda cl'de yari finalde karsilastim adamlari durdum ama bu ibrahimovic 40 metreden bi cakti maci deplasmanda 1-0 kaybettim. Neyse kendi sahamda yenerim dedim ama heriflere gol atmak da bi olum adamlar ole kapaniyo ki hagi olsa kar etmez bence ilk once gol yemeyin sonra gol atmaya bakin. Eh biraz zor tabi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

dmni zlatana ayarla ve kontratak oyna iyi şanslar onu durdurmak imkansız gibi bşy çünkü

7. Default

şoyle soyliim ibrahimovicli bi takımı bilmemkaç-0 yenemessin 10-0 ken bile yapar eder gounu atar 10-1 olur o

bende fenerbahcedeyken juveyle oynadım dakka 87ye kadar 1-0 ondeyım 88 ve +92 de ibrahimovic yapacagını yaptı

o adamı durdurman çok zor bunun için defansta markajı çok iyi yapan adamlar olması lazım senin taktiğinde önemli ama.

yeter artık yazmayın adam nası durdururum die soralı ne kadar geçmiş adam maçı 40 kere kaybetmiştir şimiye kadar yazmayın artık

Wings ozzy taktiğini kullan ben ilk maçta deplasmanda 3-2 yendim juventusu hep bu taktiği kullanıyorum tavsiye ederim ama benim takım GS

Nesil
    2006
    Yer
    marsla venüs arasında bi

5 kişilik defans yap ve 2 kişyi sıkı markaja al sonra fark atarsın bana da dua edersin

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Sende juveyi yenmeye çalışıyorsun kadrın ne ilk önce onu söyle taktik...Ona göre böyle söylenenler sadece kuru sıkı kalır...

yav kardeş 5 savunma 4 ortasaha 1 forvet yap oyun düzeninide ultra defansif yap kontra oyna juvede sırf ibrahimoviç yokki başka süper adamlarda var. ancak savunma ağırlıklı oynarsan belki.... kolay gelsin

yaw adam soralı 10 gün oldu 40 kere oynamıştır maçı yazmayın şu konuya

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim we maça gelince takım olarak ii konsantre olmuş fenerbahçe zlatanlı juveyi 4-1 malup etmiştir tek gol zlatandan ama olsun super cup bende artık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri