1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: oyun şifremi unuttum

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkale

Default oyun şifremi unuttum

iyi geceler arkadaşlar ya uzun zamandır oynamadığım bi kaydım vardı şifresini unuttum ve sabahtan beri bulamıyorum.o oyunda benim için çok önemli nasıl çözücem şifreyi?acilen yarım lütfen...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

herhangi bir çözümü olduğunu sanmıyorum. Sanırım tek çözüm yeni oyuna başlamak
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Doğunun Parisinden

kardeşim oyununa son kez bak we yeni bir oyun aç

Kardeş yeni bi oyun aç

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Belgelerim / Sport interactive Save Bölümündeki Save Dosyanı Bi Aç- Şifrenden Bi Kaç Parça Hatırlıyosan Sanırım Şöyleydi Diosan Onu Bi Arattır - Şifreni Girerken Herharf yada sayının Arasında Bi Boşluk Bırak - SaveDosyan ElimdeOlsa Belki Şifreni Bulurdum Ama Sen BiBenim dediğimi Yapmaya Çalış

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Ben bi keresinde şöyle yapmıştım istersen dene menejer ekleye gel orda eski menejerler wardı orda o takımda oynadığın menejer iismini seç orda parola kısmına tıkla tümünü seç de kopyala we bi metin belgesi aç yapıştır.Parolanı buldun demektir.Bende işe yarıyo hemde garanti.

yeni kullanıcı aç

kendi menejerliğini sil we menejer ekleden yeni bi isim gir kayıtlı oyundan dewam et

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Quote Originally Posted by ddoouu
    kendi menejerliğini sil we menejer ekleden yeni bi isim gir kayıtlı oyundan dewam et

nasıl silecek adam şifresini unutmuş.

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by miharbi
    Ben bi keresinde şöyle yapmıştım istersen dene menejer ekleye gel orda eski menejerler wardı orda o takımda oynadığın menejer iismini seç orda parola kısmına tıkla tümünü seç de kopyala we bi metin belgesi aç yapıştır.Parolanı buldun demektir.Bende işe yarıyo hemde garanti.
    bu banada mantıklı geldi ve sanırım çözüm olsa olsa bu olur.
    deneyip sonucu yazarsan başka arkadaşlarda faydalanacaktır.

Thumbs up

yaaa şifreni yazmak için açılanyere gldiinde hiçbir şeye basmadan esc ye basss devam et

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by miharbi
    nasıl silecek adam şifresini unutmuş.
    belgelerimden silebilir

hort.
    fm 2015 için oyun şifremi kaybettim konuda arkadaşın yazdığı gibi yeni menajer ekleme kısmından profil düzenlemeyi seçtim. şifre gir ve şifre onay bölümlerindeki iki şifrenin ilkinden biri diğeriyle uymayınca sağ altta hata mesajı veriyor. tek tek rakamları silerek 8 haneli şifreyi 3 dakika içinde çözdüm. benim girdiğim şifre değildi. sanırım fm rakamlar bölümünde basılan tuşlar sorunlu çalışıyor.
    kesin, uygulanmış çözümdür.

Mesaj Yetkileri