1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: fm scout yardım

Default fm scout yardım

arkadaşlar ben fm2006 oynamaya başlıyalı hemen hemen 4 ay falan oluyor bu scout nedir ve nasıl çalışıyor oyuncu hakkında bilgimi veriyor indirebileceğim bi link atarsanız cok bahtiyar olurum allağa emanet olun byyy.....

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

kardes staff a gir orda scout yazan adamlara tıkla sonra ordaki en alttaki secenege girip nerden oyuncu istediini faln yazıyosun o da sna kardes oyuncu oneriyo!!!

http://img509.imageshack.us/img509/1...rorentook0.jpg

ben bu resimdeki gibi istiyorum... anlatamadım galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

he kardes kus bkma lutfen bn oyundaki sandım
    o dedigin bi nevi hile oyuncuların gelecekte cıkanları onceden haber weriyo sana sonra kardes potansiyel yıldızları gosteriyo oyunda senn goremediin bazı ozellikler war oyuncularda onları gorebiliyosun

hile ile alakası yok ve gelecekte çıkanları vermiyor. o oyun şu an oyun içinde bulunan oyuncuları gösteriyor. pot abilitiy ve current ability ye tıklayarak iyi oyuncular bulabilirsin. oyun içinde scout göndermek yerine bundan faydalanabilirsin

bunu bana bı linkle gönderseniz çünkü başkasında gördüm bende yok bi link atarsanız çok mutlu olurum allağa emanet olun

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by hurmet
    hile ile alakası yok ve gelecekte çıkanları vermiyor. o oyun şu an oyun içinde bulunan oyuncuları gösteriyor. pot abilitiy ve current ability ye tıklayarak iyi oyuncular bulabilirsin. oyun içinde scout göndermek yerine bundan faydalanabilirsin

abi nası yok yapma oyunda goremedigimiz ozellikleri gorebiliyoruz o programla birlikte...

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

ama dokunamıyosun. bişey yapamıyosun. sadece göz atıosun. bende scout kullanıorm we benim için fm'nin wazgeçilmezi. o olmadan oynayamnıyorum walla.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

abi adam link istiyo bi bakınbi zahmet...

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Quote Originally Posted by israfil
    abi adam link istiyo bi bakınbi zahmet...
    biraz araştırsa bulamaz mı. bildğin gibi vbulletin sitelerde "arama" fonksiyonu mevcut.

burdan;

http://forum.turksportal.net/vb/show...ighlight=scout

Quote Originally Posted by alexx20fb
    abi nası yok yapma oyunda goremedigimiz ozellikleri gorebiliyoruz o programla birlikte...
    sonuçta sen güney amrekiaya scout yolladığıda o oyuncuların aynısı çıkıyor...

Mesaj Yetkileri