1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Tribün Bölümü Olsun...

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Arrow Tribün Bölümü Olsun...

Öncelikle herkese selamlar...
    Bence tribün bölümü olursa,tribündeki anılarımızı,deplasman maceralarımızı,fotolarımızı,tecrübelerimizi anlatırsak bence güzel olur diye düşünüyorum...
    Futbol forumunda bunları konuşmak yanlılş olur bu yüzden Tribün bölümü açılırsa bence çok iyi olur...
    Tabiki son söz admin'leirn...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

alla alla . her gün mesaj gerliyor şu bölüm açılsın bu bölüm açılsın.Tamam o zaman herkez için farklı bir bölüm açılsın o zaman.

Del Piero_10 Misafir

cafe futbol bölümünde herkes istediğini anlatabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut
    alla alla . her gün mesaj gerliyor şu bölüm açılsın bu bölüm açılsın.Tamam o zaman herkez için farklı bir bölüm açılsın o zaman.
    Sen böyle cvp vereceksen bi yönetici olarak bence hiç bi forum açılmasın "İstek,Öneri Ve Eleştiriler" Forumu kapansın iyi olmaz mı?
    Hem böylece kimse de istekte bulunmaz...
    BEnim o kadar forumda üyeliğim var isteğime böyle bir cvp veren yön. ile ilk defa karşılaşıyorum...
    Biz bunları forumun daha da ileri gitmesi için söylüyoruz...
    Sen yön. ben üyeyim diye sanal da azarlayacaksan sana en büyük önerim kapatalım istek,öneri formunu...

Quote Originally Posted by Del Piero_10
    cafe futbol bölümünde herkes istediğini anlatabiliyor.
    Kardeş bence o zaman fm bölümünü de kapatalım cafe bölümünde tartışalım fm ile iligli konuları ne de olsa orada her istediğimizi anlatabiliyoruz di mi ama(!)

Yanlış anlaşılmasın sorunum Tsl'la değil sadece Taşkınmahmut nick'li yöneticinin cevabına açılır vaye açılmaz bu Adminlerin kara vereceği bişey...

arkadaşım istiyorsan cafeye konu aç tribün anılarımız diye ama tutup ayrı bölüm olması bence fazla kaçar ama cafe bölümünde bu konu konuşulabilir

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

merhaba,

böyle bir isteğin varsa bunu ilk etapta bir başlık altında başlatalım istersen, cafe bölümü veya futbol bölümünde, bakırız başka arkadaşlarda eşlik ediyor aynı şekilde bu tip başlık sayıları çoklaştı ve artık diğer bölüm içeriği ile karışıyor o zaman bu başlıkları bulundukları kategoriden ayırarak yeni bir bölüm altına toplarız senin açılmasını arzu ettiğin şekilde tribün bölümü ismini vererek.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

alt forum olarak açılabilir

Fazla konu göz çıkarmaz zaten konu sıkıntısı çekiyorum.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by Vieri
    merhaba,

böyle bir isteğin varsa bunu ilk etapta bir başlık altında başlatalım istersen, cafe bölümü veya futbol bölümünde, bakırız başka arkadaşlarda eşlik ediyor aynı şekilde bu tip başlık sayıları çoklaştı ve artık diğer bölüm içeriği ile karışıyor o zaman bu başlıkları bulundukları kategoriden ayırarak yeni bir bölüm altına toplarız senin açılmasını arzu ettiğin şekilde tribün bölümü ismini vererek.
    Mrb
    Dikkate aldığınız için tşkr'ler açılıp açılmaması çok sorun değil msj'ımdaki tepkim verilen cevabaydı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

Kaçak_1907 arkadaşım. Öncelikle senden özür diliyorum ama benide haklı bulmanı isterim.İnanki sırf yönetici olmamdan değil tepkim. o bölüm açılsın bu bölüm açılsın die o kadar çok istek geliyorki yakında sıradan normal bir forum gibi gözükecez die korkmaya başladım Neyse kırdıysa seni cevabım özür dilerim...

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut
    Kaçak_1907 arkadaşım. Öncelikle senden özür diliyorum ama benide haklı bulmanı isterim.İnanki sırf yönetici olmamdan değil tepkim. o bölüm açılsın bu bölüm açılsın die o kadar çok istek geliyorki yakında sıradan normal bir forum gibi gözükecez die korkmaya başladım Neyse kırdıysa seni cevabım özür dilerim...
    Tamam önemli değil sende kusura bakma...

Mesaj Yetkileri