Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 426 sonuç

Konu: FM2006 BarceloGS Update 06/07 Version 2 (By_BarceloGS)

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by BarceloGS
    kardeşim bir tek zambrottayı unutmuşuz. Transfer sezonu kapandığından 3.(son) versiyonu çıkardığımız zaman hem kontrol edeceğiz hem de ekleyeceğiz. Zambrotta o kadar önemli mi ki?

kardeşim bu sizin isim tescilinden hiç haberim yok. Şimdi bir arkadaş söyledi ondan öğredim. Daha önce de o siteyi hiç görmedim. Yani bunda kasıt yok. Super yerine BArceloGs Update geçer o zaman.
    Dostum yaptığımız uyarıyı hala dikkate almış değil, başka şeylerden bahsediyorsun. Super Update kısmını oradan silermisin?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Yani football manager super update isminimi tescilletti ?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by apaydin2148
    Dostum yaptığımız uyarıyı hala dikkate almış değil, başka şeylerden bahsediyorsun. Super Update kısmını oradan silermisin?
    sen beni anlamıyorsun ya da anlama sorunun var.. Tescil hakkı diye tutturmuşun. Ben bu sitede bir yetkili değilim. Gİt yetkilerle konuş. Onlar başlığı düzeltirler.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

ya sadece super update kelimesinin tescil edilmesi gibi şey olacağını düşünmüyorum yani barceloGS Super Update yapılır ismi o zaman.. Veya toptan BarceloGs yapılır
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesır

inmiyor sayfa goruntulenmıyor baska yerden lınk verebılırmısnız ? acilll

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by KaLe
    inmiyor sayfa goruntulenmıyor baska yerden lınk verebılırmısnız ? acilll
    arkadaşım belki yoğunluk vardır. Sen en iyisi biraz bekle ya da sonra gir. O zaman rahat indirirsin.

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesır

Quote Originally Posted by BarceloGS
    arkadaşım belki yoğunluk vardır. Sen en iyisi biraz bekle ya da sonra gir. O zaman rahat indirirsin.
    ya cafye yenılıklerı ındırıyorum ındırıp gıtcem ewıme acıl ındırmem lazım baska bı lınk ayarlarmısın lutfen

off yardım etcek yokmu sayfa goruntulenmıyor baska lınk pls

yokmu baska lınk yardım eden yokmu ?

daha ne kadar beklemem lazım sayfa goruntulenmıyor

2 sunucu var plazma webde sorun var ama sadece Turksportal çalışıyor

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesır

Quote Originally Posted by hurmet
    2 sunucu var plazma webde sorun var ama sadece Turksportal çalışıyor
    indiremiyorum sorun ne zaman geccek

arkadaslar msnden yardım edebılırmısnız [email protected]

arkadaşım biri çalışıyor sunucuların

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesır

www.hemenpaylas.com adlı sıteden dagıtabılırmısnız ? off kafalı yıcem sorun devam edıyor ...

Quote Originally Posted by hurmet
    arkadaşım biri çalışıyor sunucuların
    indir dediginde sayfa acılmıyor sayfa goruntulenmıyor herseyı ındırıyor bu yamada sayfa goruntulenmıyor

semih_usta Misafir

abi benim sorduğum soruyada cevap verirsen sevinicem..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by semih_usta
    sezonlar ayarlanmıyor mu mesela 06-07 sezonundan baslasa ?? 05-06 nın yerine
    böyle birşey imkansızdır.

Bende İndiremiyorum indir e tıklıyorum sayfa acılmıyor bile
    yardımcı olursanız : [email protected]

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

düzeltildi
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Abdullah siz böyle bir şey yapamazsınız. Yaptığınız işlem eser kategorisine girmiyor, oyunun var olan datalarında oynama yapıyorsunuz. Ayrıca sigames adına hiçbir işlem yapamazsınız. Bunu yapmanız durumunda sigames sizi dava eder.

Buna verdiğiniz ismi de noter'den yada Türk Patent Enstitüsü'nden tescil ettiremezsiniz zira böyle bir yasal hakkınız yok. Ayrıca bu var olan lisans hakları belli bir oyunun editlenmesi sadece, lisanslayamazsınız bunu...

Noterden ismi onaylatsanız bile (ki bunu hiçbir noter yapmaz) bunun hiçbir hukuki değeri yoktur...

Quote Originally Posted by apaydin2148
    Öncelikle çalışman için tebrik ederim, ancak bir konuda seni uyarmam gereken birşey var. Kullandığın update ismi tescilldir. Şuan adını kullanmak istemediğim sitemizin daha önce 2 versiyon halinde yayınlayıp binlercede insanın indirdiği updatenin adı 'super update' olarak capriceman tarafından Malatya 3.noterinde tasdiklenmiştir.

Karışıklıkların olmaması artı yasal hakkımızda olan bir ismin sizler tarafından kullanılmaması için lütfen updatenizin adını değiştiriniz. Aksi takdirde TSİ yönetimi ile bu konuda en kısa sürede letişime geçmek zorunda kalacağız...

Teşekkürler...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

barcelo arkadasım bayaa bi araştırdım dedigim gibi cıktı ıfuk bayraktarla ufukhan bayraktar aynı oyuncular gecen sezonun ilk yarısı sebata kiralandı ikinci yarı trabzonspora geri döndü....

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by nekop
    barcelo arkadasım bayaa bi araştırdım dedigim gibi cıktı ıfuk bayraktarla ufukhan bayraktar aynı oyuncular gecen sezonun ilk yarısı sebata kiralandı ikinci yarı trabzonspora geri döndü....
    tamam arkadaşım . 3. versiyonda(transfer bitiş tarihinde çıkacak) mutlak düzeltilecektir.

Düzeltilecek hatalarGüncel)
    Zambrotta Barça'da
    Ufuk Bayraktar silinecek.
    Djokaj Ankara'ya kiralanacak

Quote Originally Posted by nekop
    abi okadar hatayıda gir editörden sen düzelt zor bişey degil zaten ben öyle yaptım...
    Ben bu yamayı indirdikten sonra editör giriyor ama uygulama hatası veriyor..nasıl düzeltebilirim ???

yav yardım etsenizde bu inmiyo tıklıyo m linke sayfa görüntülenemiyo

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

bende inio kontrol et bi daha
    [SIGPIC][/SIGPIC]

yav sen bana rapid adresini versene ne olur

ee hadi ama rapidli dosyayı vermeyecekmesiniz

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    Abdullah siz böyle bir şey yapamazsınız. Yaptığınız işlem eser kategorisine girmiyor, oyunun var olan datalarında oynama yapıyorsunuz. Ayrıca sigames adına hiçbir işlem yapamazsınız. Bunu yapmanız durumunda sigames sizi dava eder.

Buna verdiğiniz ismi de noter'den yada Türk Patent Enstitüsü'nden tescil ettiremezsiniz zira böyle bir yasal hakkınız yok. Ayrıca bu var olan lisans hakları belli bir oyunun editlenmesi sadece, lisanslayamazsınız bunu...

Noterden ismi onaylatsanız bile (ki bunu hiçbir noter yapmaz) bunun hiçbir hukuki değeri yoktur...
    emin misin Volkan Abi?

Fikir ve Sanat eserleri koruma kanunu madde 6:

Madde 6 - Diğer bir eserden istifade suretiyle vücuda getirilipte bu esere
    nispetle müstakil olmıyan ve aşağıda başlıcaları yazılı fikir ve sanat mahsul-
    leri işlenmedir:
    1. Tercümeler;
    2. Roman, hikaye, şiir ve tiyatro piyesi gibi eserlerden birinin bu sayılan
    nevilerden bir başkasına çevrilmesi;
    3. Musiki, güzel sanatlar, ilim ve edebiyat eserlerinin filim haline sokul-
    ması veya filime alınmaya ve radyo ve televizyon ile yayıma müsait bir şekle
    sokulması;
    4. Musiki aranjman ve tertipleri;
    5. Güzel sanat eserlerinin bir şekilden diğer şekillere sokulması;
    6. Bir eser sahibinin bütün veya aynı cinsten olan eserlerinin külliyat ha-
    line konulması;
    7. Belli bir maksada göre ve hususi bir plan dahilinde seçme ve toplama
    eserler tertibi;
    8. Henüz yayımlanmamış olan bir eserin ilmi araştırma ve çalışma neticesinde
    yayımlanmaya elverişli hale getirilmesi (İlmi bir araştırma ve çalışma mahsulü
    olmayan alelade transkripsiyonlarla faksimileler bundan müstesnadır.);
    9. Başkasına ait bir eserin izah veya şerhi yahut kısaltılması.
    10. (Ek: 7/6/1995 - 4110/3 md.) Bir bilgisayar programının uyarlanması,
    düzenlenmesi veya herhangi bir değişim yapılması;

11. (EK: 7/6/1995 - 4110/3 md.) Belli bir maksada göre ve hususi bir
    plan dahilinde verilerin ve materyallerin seçilip derlenmesi sonucu ortaya
    çıkan veri tabanları (Ancak, burada sağlanan koruma, veri tabanı içinde
    bulunan verilere materyalin korunması için genişletilemez).
    İşliyenin hususiyetini taşıyan işlenmeler, bu kanuna göre eser sayılır.
    Ç) Alenileşmiş ve yayımlanmış eserler:
    Ayrıca sigames adına hiçbir işlem yapamazsınız. Bunu yapmanız durumunda sigames sizi dava eder.
    Sigames'lik bir durum yok ortada biz çalışmamızı tescil ettiriyoruz kanunlara göre aynen sizinde haklı olarak türkçe yamayı tescil ettirdiğiniz gibi

o zaman bütün dünyaya dava açmanız lazım arkadaşım çünkü her site süper update diye yama çıkarıyor. allah kolaylık versin

yav ayıptır bir soru sorduk siz ne konuşuyorsunuz bana bu yamanın rapdishare bölümünü dowloand edin linki yazıın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by peker_553
    yav ayıptır bir soru sorduk siz ne konuşuyorsunuz bana bu yamanın rapdishare bölümünü dowloand edin linki yazıın
    ksura bakma kardeş. İlerleyen saatlerde rapidshare linkini bulabilirsin.

Quote Originally Posted by peker_553
    kardeşim linkler çalışıyor yani problem yok. öyle emreder gibi bir tavır içinde olma istersen download edin linki yazın şeklinde. linklerde problem yok

yav kusura bakma aceleden öyle oldu herkezden özür diliiyorum.Ha bideben turksportal girişinde sağ taraftaki linkten indirdim o doğru dimi eskisi değil yani

öncelikle yama güzel olmuş eline sağlık arkadaşım türkiye deki şike olaylarını ekledinmi sormak isterim bi malatyalı olarak mesela bizim oyuncular nolacak senkerik ceza alacakmı?

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri