Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 426 sonuç

Konu: FM2006 BarceloGS Update 06/07 Version 2 (By_BarceloGS)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by blackblood
    öncelikle yama güzel olmuş eline sağlık arkadaşım türkiye deki şike olaylarını ekledinmi sormak isterim bi malatyalı olarak mesela bizim oyuncular nolacak senkerik ceza alacakmı?
    Kardeş kesin birşey yok. Ama ceza verilirse 3.versiyonda ayarlarız.

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

İndirenlerden yorum alabilirmiyiz?

Thumbs up

emegine saglık kardesim carrusca gs de olsun yeter bana tebrik

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

kardes süper walla bir iki hata dısnda süper onlarda 3. versişyonbda düzelecek kesin olur

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by hurmet
    o zaman bütün dünyaya dava açmanız lazım arkadaşım çünkü her site süper update diye yama çıkarıyor. allah kolaylık versin
    ....

adam gibi cevap vermeyi öğren.. nerede olduğunu unutma.. edit by vieri

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

Quote Originally Posted by hurmet
    o zaman bütün dünyaya dava açmanız lazım arkadaşım çünkü her site süper update diye yama çıkarıyor. allah kolaylık versin
    ewet süper bir fikir verdin saol ben şimdi çalışmalara başlıyorum bu konu hakkında bütün süper updatelere savaş açıyorum
    kardeşim biz burada dünyadan değil türkiyede çıkan yamalardan bahsediyoruz

trade mark denilen olay dünya çapı geçerlidir telif hakkıda aynı şekilde oluyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

niye bu konuyu uzatıyorsunuz ki volkan cevabını verdi. isteyen istediği isimde çıkartır. bununla alakalı bir kural yok. super update tek başına tecil ettirmiş olmanız lazım... o zaman adamın birisi gitsin menager ismini tescil ettirdin.. football manager e dava açsın championship manager e dava açsın.. ahmet super update, mehmet super update kullanılmaz diye bir kayde yok... heh rica edersin update i yapan arkadaştan bak arkadaşım dersin bizim sitemiz bu isimde böyle bir çalışma çıkartıyor.. senin kullandığın isim bunların karışmasına sebebiyet verecektir denir. böyle bir yaklaşım dışında.. yasal yolları karıştırmak ilk etapta bence yanlış.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by apaydin2148
    Sigames'lik bir durum yok ortada biz çalışmamızı tescil ettiriyoruz kanunlara göre aynen sizinde haklı olarak türkçe yamayı tescil ettirdiğiniz gibi
    Abdullahcığım, biz Türkçe yamayı tabi ki tescil ettirebiliriz. Biz hem SIGames'in Türkiye Resmi Araştırma Sitesiyiz hem de yaptığımız iş başka bir dilden diğer bir dile tercüme. Tercümeler eser kapsamında değerlendirilir. Ancak sizin yaptığınız yamanın isim hakkı diye bir durum söz konusu olamaz. Notere onaylatmış olsanız dahi bunun hiçbir hukuki değer yoktur.

Kültür ve Turizm Bakanlığının Telif Hakları Genel Müdürlüğüne başvuru yapmanız gerekir. Burası sizin o ismi tescillemenize müseade ederse ondan sonra haklarınızı ararsınız. Ki sizin çalışmanız Fikir ve sanat eserlerini koruma kanununa girmiyor...

Arkadaşın konusunu bu tartışmalarla doldurmayalım lütfen, varsa sorununuz özelden halledin. bundan sonraki tartışma mesajlarını sileceğim...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

yama güzelde 3 oyuncuyu transfer edip 3.versiyonu çıkarmak bana göre ilginç olur bu küçük hataları bi zahmet editörden yapabilirsiniz
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by FM_M@niaC
    yama güzelde 3 oyuncuyu transfer edip 3.versiyonu çıkarmak bana göre ilginç olur bu küçük hataları bi zahmet editörden yapabilirsiniz
    Kardeş 3 transfer değil yaklaşık 2 günde 18 transfer olmus. ayrıca 3.versiyon tahmini olarak 1 Eylül'de çıkacak. O tarihe kadar gerçekleşen transferler de eklenecek. Yeni genç yetenekler eklenecek. Bu oyuncular için bir araştırma yapıyoruz.

cok tesekkurler yaptıgın update için valla atletico madrid icin fm 2007yi bekleyecektim bu transferleri kim yapar ki diye ama bizim icin bu kadar cok calısıp boyle guzel bi update yapmıssın tebrik ederim.

Barcelo aklında bulunsun eğer v3 çıkartırsan, Galatasaray ile deplasmanda bir maç yaparken mavi forma ile karşılaştım. (mavi renkler) onu düzeltirsen sevinirim.

v2 için teşekkürler. çok iyi çalışmalar çıkarmışın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ellerine sağlık baya bi uğraşmışsın çok da iyi olmuş.

Ayrıca sanırım 3.versiyonu da belki çıkarabilirim demişsin eğer öyle bir şey yaparsan bazı konularda işine karışmak isterim.Dediğim gibi gayet güzel olmuş ama amaç çok iyi birşey yapmaksa sana yardımcı olabilirim.Henüz P.A ve C.A'lara bakmadım ama futbolcu özellikleri olarak ligimizdeki oyuncuların pek de gerçeği yansıttığını söyleyemiyeceğim.Eğer 3.versiyonu çıkartırsan ve pek tabiki yardım istersen Türkiye ligi için iyi bir yama yapabiliriz.En azından Fm06-07 çıkana kadar idare edebiliriz.

Tekrar eline sağlık..

iki hata buldum
    tottenham ın şampiyonlar liginde olmaması lazım ve bunu sizde görmüşünüzdür galatasaray direk cl ye gidiyo ön eleme oynamadan
    bi de liverpool 1. ön eleme den başlıyo geçen sene olduğu gibi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ermoon
    Barcelo aklında bulunsun eğer v3 çıkartırsan, Galatasaray ile deplasmanda bir maç yaparken mavi forma ile karşılaştım. (mavi renkler) onu düzeltirsen sevinirim.

v2 için teşekkürler. çok iyi çalışmalar çıkarmışın.
    db/all klasörü içinde teamcolurfix.inc dosyasını gördüğün zaman o dosyayı silmeni tavsiye ederim.

Quote Originally Posted by SefaReis66
    iki hata buldum
    tottenham ın şampiyonlar liginde olmaması lazım ve bunu sizde görmüşünüzdür galatasaray direk cl ye gidiyo ön eleme oynamadan
    bi de liverpool 1. ön eleme den başlıyo geçen sene olduğu gibi
    Tottenham Uefa Kupasında. Belki yanlış görmüşündür. Sadece lig sıralamasında uluslararası turnuvalara katılan takımlar düzenlendi. kulüp ve ülkelerin katsayılarıyla oynanmadı. Oynama şansımız olsaydı senin dediğin gibi galatasaray direk girmezdi ve liverpool da 1. ön elemede clye girmezdi. Bu yüzden katsayılarla oynamaya çalışırsak oyunu açtığın zaman hata verir.

Question

usta ben bişe sorcam yaw bu kayıtlı oyuna bişe yaparmıki simdi benim devam ettiğim güzel bi oyun var oda güme gitmesin o bakımdan ? öle oluyosa oyundan sıkılınca yüklücem

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by dogu.kan
    usta ben bişe sorcam yaw bu kayıtlı oyuna bişe yaparmıki simdi benim devam ettiğim güzel bi oyun var oda güme gitmesin o bakımdan ? öle oluyosa oyundan sıkılınca yüklücem
    Kayıtlı oyunlarda çalışmaz. Yeni oyun açman lazım.

Question

tekrar başlamam gerektiğini biliom onu değil kayıtlı oyunun acılmasında bi sorun cıkarırmı onu soruom ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yok öyle sorun çıkarmaz

Yav v2 yi çalıştırmak için 1. sinin yüklü olması gerekmiyo de mi?

Quote Originally Posted by niyazi_kurt
    Yav v2 yi çalıştırmak için 1. sinin yüklü olması gerekmiyo de mi?
    tabi ki hayır

güncelleme çok iyi arkdşım ama bu heinze uyuz oldum. bana ( fb) gol bile attı bu adam ı biraz abartmışsn diğerleri çok tbrk ediyorum dvmını bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

iyisiyle kötüsüyle ortada bi emek war.gerçekten çook saol.daha indirmedim ama işalla sabah sorun çıkmazsa indirccem.

ellerine sağlık

önemli hata!!!!
    eskisehirspor lig A da olmalı ama burda 2 B kategorisinde
    bu yanlis düzeltilmeli.....

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

Quote Originally Posted by kaltuntas
    güncelleme çok iyi arkdşım ama bu heinze uyuz oldum. bana ( fb) gol bile attı bu adam ı biraz abartmışsn diğerleri çok tbrk ediyorum dvmını bekliyorum.
    anlamadım abartlılımı adam zaten itibarı farkındaysan birazda düşük olmus sizde nerden cıkarıyonuz görende 10 milyondolar yaptık zanedecek bu arada bütün buldugunuz hataları foruma yazmaya devam edin

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

ya biri hemen cvp verebilirmi.oyunda şeker spor yokmu yoksa benmi göremedim

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

olmazmı sen görememişindir bide arasıra 2.lig b kategrosinden bazı takımlar cıkmıy adana spor örnegin

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

şimdi oynamaya başladım.yamanın en güzel yanı bence manisa yarı-pro dan profesyonel olmuş.transfer yapamıyordum.çook iyi olmuş.saolasın

Özellikle yamayı yapan arkadaşa sormak istiorm tabi oynayanlar da warsa beni bilgilendirirlerse sewinirm. daha önceden indirdiim updatelerde özellikle 2. lig A kategorisi hiç ele alınmamştı transferler, yönetimler özellikle transferler acaba bu update bu konuda bize daha yeterli gelir mi henüz indirmedm de o yüzdn soruorm

Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri