Sayfa 5 / 15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 426 sonuç

Konu: FM2006 BarceloGS Update 06/07 Version 2 (By_BarceloGS)

update i yapan arkadası bu kadar sert elestrirken bir taraftan da o olmasa bu transferlerle oynama zevkine en erken aralıkta eriseceginizi dusunmelisiniz!

barcelogs naptın ya.zlatan ın özellikleri düşürmüşsün.benim için en önemlisi buydu.mümkünse 3. versiyonda özelliklerini oyunun ilk yapıldığı haline getirir misin lütfen?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ALİ_can
    barcelogs naptın ya.zlatan ın özellikleri düşürmüşsün.benim için en önemlisi buydu.mümkünse 3. versiyonda özelliklerini oyunun ilk yapıldığı haline getirir misin lütfen?
    ne Zlatan özelliği düşürmek mi? dokunmadım bile Zlatan'a. Belki senin db uçmuştur. Sonunda bıktıracaksınız. Bir oyuncu için yaptığın şeye bak.

Quote Originally Posted by error1965
    arkadaşım ilk önce seni yapmış olduğun çalışmandan dolayı tebrik eder ve bir fm ci olarak teşekkür ederim...

ama şunu söylemek isterim ki yaptığın bir updateden çok upgrade olmuş keşke tarafsız davranabilseydin! bana göre editlediğin current ability ler çok abartılı ve duygusal geldi örnek olarak vermek gerekirse... ümit karan 158, ayhan akman 150(oha), emre asık 145, ergün pembe 146 rakamları bana göre çok uçuk rakamlar! bunun yanında carrusca nın 130 olan ca sını 140 yapman ve rep i üzerindse oynamanda böyle tanınmamış bi oyuncu için fazla değil mi? yani bu ismi bu kadar yakından takip etme şansın olduda mı böyle yaptın... arjantinli gözlemci arkadaşların yapmış olduğu seni tatmin etmedimi? ek olarakta galatasarayın altyapısı şüphesiz Türkiyenin en iyi altyapısı ama buradada biraz abartma var... tamam bu arkadaşlar iyiler ama unutmayalım Türk genç milliler Kanada 2006 ya katılamayacaklar bu da futbol kalitemizi gösterir!anlamadığım bi şeyde hepsinin yeteneklerini tek tek yazmışın. paf takımını bu kadar iyi takip edebiliyosan helal sana!
    + olarak eklemek isterim ki 2. lig a kategorisi tamamıyla baştan savma olmuş. çıkan takımları ligde bile göremedim o derece yani...galatasaraya ayırdığın vakti bu lige ayırabilseydin keşke. bir taraftar olarak böyle bi durumda tarafsız davranman tabiki imkansız ama sana tavsiyen bırak oyunun kendi oyuncu yetenekleri yerinde kalsın...tavsiyem sana sadece transferleri ve diğer şeyleri ayarlaman böylece daha gerçekçi bi oyun elde edersin!umarım eleştirilerimi ciddiye alırsın!
    ( not: 4 büyükler denilen hiç bir takımın taraftarı değilim ve bir fm hayranı olarak en iyisini isterim !)
    Bir ölçüde katılıyorum hataların büyük bir kısmı bu yönde.şu an 3. versiyon için ön düzenlemeleri yapıyorum. Senin şu anda bu yazdıklarının çoğu telafi edilmiştir.

Not: Bazı eleştirenlerin eleştiri yapmayı bilmeden tehdite yaklaşır bir tutum sergilemelerine anlam veremiyorum. 1 oyuncu için kıyameti koparanlar bile var. Şunu düzelt şunu yap gibi sözleri hiç dikkate almam onu söyliyim. Bu konuda biraz kibar olun. Sözüm buraya mesaj atan bir ya da birkaç arkadaşadır.

Apaydin diye bir arkadaş da sana mesajım var git açtığı topice bak diye pm atmış.ş. Zaten o mesaj konunun ana bütünlüğünü bozdu. Sebep: isim karışıklığı(bahane olabilir) Sonunda çok sağolsunlar Vieri , Volkan Baros ve diğer site yöneticilerin araya girmesiyle kendisinin artık bu konuda ders aldığını düşünüyorum.

tekrar = florentina,lazio ve milanın eksi puanları neden yok diyorum??

benim bildiğim - puan verilmiyor editörde

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by madden
    tekrar = florentina,lazio ve milanın eksi puanları neden yok diyorum??
    Ayarlanabilseydi ayarlanırdı.

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Merhaba Volkan Abi:

önce şu tasdik olayına değiniyim sonra bazı şeyler daha yazacağım:

ilk mesajımı hatırlatıyım size:

Öncelikle çalışman için tebrik ederim, ancak bir konuda seni uyarmam gereken birşey var. Kullandığın update ismi tescilldir. Şuan adını kullanmak istemediğim sitemizin daha önce 2 versiyon halinde yayınlayıp binlercede insanın indirdiği updatenin adı 'super update' olarak capriceman tarafından Malatya 3.noterinde tasdiklenmiştir.

Karışıklıkların olmaması artı yasal hakkımızda olan bir ismin sizler tarafından kullanılmaması için lütfen updatenizin adını değiştiriniz. Aksi takdirde TSİ yönetimi ile bu konuda en kısa sürede letişime geçmek zorunda kalacağız...

Teşekkürler...
    Bu mesajda çalışmamızı Malatya 3.noterine tasdiklettirdiğimizi söylemiştik.Az önce Burak'ı telefonla aradım sordum kardeş ettirdin mi ettirmedin mi diye evet dedi.Burak'a sonsuza kadar güvenirim kardeşim gibi olmuştur kendisi.Buraya kadar birşey yok.Ama bende bir hukukçuya sordum siz sadece sizin çalışmanızı kendi verdiğiniz isimle tescil ettirmişsiniz eğer birisi sizin çalışmanızı çalıp yayınlarsa yasal hakkınız var dedi.Bu durumda ismi tescil ettirmemiş oluyormuşuz.1.mesajımda da herhangi bir tescil olayından bahsetmemişim tasdik olayından bahsetmişim ama sonraki mesajlarımda "tescil" kelimesini kullanmışım kelime hatalı kabul ediyorum ve yanlış anlamadan dolayı özür diliyorum.Olaya objektif bakınca hata yaptığımı anladım.Ama notere tasdik olayı kesinlikle vardır ben bu tasdik olayını tescil olayıyla karıştırarak yazılarımı ona göre yazmışım.

Neyse diğer konuya geçelim:

Sizi öcü gibi görmüyoruz ama siz biz davasına girdiniz. Kanuna kitaba karşı geldiğimizi bile söyler oldunuz. Asıl ben senin şu yaptıklarını tasvip etmiyorum. Beni sağlıklı bir şekilde bir dinlesen aslında ne demek istediğimi anlayacaksın ama öylesine dolduruluyorsun ki bize karşı şaşıyorum şu mesajlarına. Ben sitemde bana veya yöneticilerime karşı saygısızlık yapılmasına asla izin vermem vermemişimdir de. Bunu yönetici arkadaşlarım üyeye karşı da yapsalar ona da izin vermem. Tartıştığın yönetimize gerekli uyarıları zaten yapıyorum. Buradaki mesajını da düzenledim aynı gün içinde, maksadımız tartışma çıkarmak değil ama siz bunu anlamıyorsunuz. Ve bu konuyu artık kapatın.
    Kimseyle siz biz kavgasına girmedim ben.Bu sitenin 3 admini çok iyi tanır beni kimseye haksızlık yapmam,yapamam ama bana karşı haksızlık yapıldığını sezersem sessiz kalmam bunu çok iyi biliyorsunuz.2 kere tartıştık yanılmıyorsam birincisi Loca Skin mevzusuydu orada bizim read me dosyamız silinmiş tekrar upload yapılmış ve linki konmuş ve kuraldan dem vurulmuş.Kurallar read me dosyasının silinip tekrar upload edilmesini söylemiyor.Meddah arkadaşımızla bu konu hakkında konuştuk arkadaşımız hatasını bir nevi kabul etti diyebilirim.Arkadaşımız kendisinin "eğlendiğini" söyledi bunu yaparken ve bende eğer bizim sitemiz üzerinden eğlenirsen tepkimizi uygun bir dille dile getiririz dedim ve arkadaşımız tamam dedi.Burada benim bir hatam yok sanırsam.

Dİğer konu hürmet olayıdır açık konuşurum isim veririm konuşurken bunuda çok iyi biliyorsunuz.Arkadaşımızın bize hitap ederken kullandığı dil resmen küfürden daha beterdir.

çok komik bir arkadaşsın sen nereden geldiğin belli bizim yaptığımız türkçe dosyanın d sini yapamayıp sitelerinde türkleri yapancı gösteren ve bununla övünenlerden mi geldin ? uyduruktan dediğin water skini yurt dışından selman arkadaşımıza sorup sitelerinde yayınlamak isteyen siteler var. Yazık kendini tatmin etmek için yazmışsın bence sen dön kendi sitene orda admin mod takılın
    burada arkadaşımız olayı direk bizim üzerimize yıkıyor ve çok değişik ithamlarda bulunuyor yapmadığımız şeylerde bizi suçlu göstermek yani haksızlığa uğramak benim için kabul edilemezdi.tartışmada bunu üzerine başladı zaten buda 2. tartışmadır bu konuda da kesinlikle haklı olduğumuz açık.

Hurmet arkadaşımızla MSN'de de konuştuk bana karşı nasıl şartlandıysa artık bilmiyorum benimle hiç muhatap olmadan direk olarak saldırıya geçti ben gayet sakin bir şekilde yazarken konuşma metinleri sizde mevcut zaten.Eğer ki benim sitedeki yazılarımı okusaydı ve beni,beni tanıyanlara sorsaydı nasıl bir insanla muhatap olduğunu anlar,konuşmalarında ona göre bir edep içinde olur,yargısız infaz yapmazdı.Hala diyorum eğer arkadaşımız hata yaptığını bana özel emsajla atarsa özürde istemiyorum sonuna kadar arkadaşımdır hala.

Gelelim beni tam anlamıyla çileden çıkaran dün geceki olaya.ben hurmet arkadaşımız gayet uygun ve esprili bir dille bunu düşündüğümüzü anlatıyorum:

bu dahiyane fikrin için seni tebrik ediyorum arkadaşım
    bu mesajım gayet itici bir dille editleniyor ve altına şu not düşülüyor:

adam gibi cevap vermeyi öğren.. nerede olduğunu unutma.. edit by vieri
    burada benim yaptığım bir hatayı gösterir misiniz?

tamam bunu geçtim bana karşı yapılan büyük bir hakaret es geçiliyor aynı gün siteye 10 tane moderatörün girmesine rağmen ben özel mesaj atınca siliniyor altına uyarı düşülmeden ve ilgilşi kişiye herhangi bir ceza verilmeden açıkçası bu davranış benim çok moralimi bozdu ve beni aşırı sinirlendirdi haksızlığa uğradığım için.

Şİmdi siz biz olayına gelelim:

bizim niyetimiz bellidir oyunu daha zevkli hale getirmek için çalışma yapmak bunuda zaten 7 ay gibi bir süre içerisinde gösterdik.dosyalarımızı Dünya üzerinde 100.000'e yakın kişi indirdi ve serverımızda bulunan 100 dosyanında 90'ı bizim çalışmalırımız herhangi bir çalıntı yok eğer derdimiz en tepede biz olalım diğerleri çöksün olsaydı çalar çırpardık ki birçok site bizim dosyalarımızla beslendi bu süre boyunca bunada ses etmedik amaçlar ortak dedik fikrimizin çalınmasına da ses etmedik.

Niyetim kötü olsaydı siteyi kurduğumuz ilk 2 gün içinde burada Super moderatördüm.bu siteye çok büyük zararlar verebilirdim.mesela tüm adminleri banlayıp konuların hepsini silebilir forumu çökertebilirdim ama bu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü onu düşünecek kadar şerefden yoksun bir insan değilim bunu çok iyi biliyorsunuz (buda aklıma acaba ne kadar kötü olabilirim diye kendi kendime sorarken geldi onun için örnek verdim.)Bu davranışın tam tersi olarak ben hala TSI'daki forum düzenini sağlamakla,siteye makale yazmakla meşguldüm tüm iyi niyetimle

Ama ben bunları yaparken hiçbir destek görmedim buradaki adminlerden Volkan abi seninle konuştuk dedin ki başka sitesi olanlar burada görev alamaz tamam dedik ses etmedik ki haklıydın zaten ama arkasından beni hemen engelledin MSN'den.konuşabilirdik neyin ne olduğunu amacımın ne olduğunu,site benim büyük hayalimdi içimde artniyet yoktu çok iyi biliyorsun

buradan görebilirsin bu siteyi ne zaman açmaya karar verdiğimi:

http://forum.pclabs.gen.tr/index.php...entry825530007

ama ben çok iyi bir tepki beklerken tam tersi birşeyle karşılaştım herkese bizi öcü gibi gösterdiniz lütfen bunu inkar etmeyin sanki yaptığımız ayıp birşeydi kendi emeğimizle birşeyler yapmak istiyorduk millete yararlı olalım diyorduk bunun için hareket alanımızın geniş olacağı biryere ihtiyacımız vardı ve bunu yaptık.Başarılıda olduğumuzu düşünüyorum.

Bir diğer meseleye geçelim:

benim dolduruluşa getirildiğimi söylüyorsun bunu nerden çıkarıyorsun anlamış değilim 21 yaşındayım neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edebilecek durumdayım beni kimse kullanamaz bunu anlaman gerekli olduğunu düşünüyorum.

Şu ana kadar kimseye karşı saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum size hala "abi" diye hitap ediyorum bunuda eklemek istedim

daha da başka bu konu hakkında yazmak istemiyorum muhattaplarım MSN adresimi bilirle konuşmak istedikleri varsa buyursunlar.Eğer isterseniz başka iletişim yolu için gerekli bilgileride verebilirim.

edit:yukarıdaki yazımda çarpıtılan olay yoktur

eline sağlık

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by apaydin2148
    burada benim yaptığım bir hatayı gösterir misiniz?
    bence sen aslında yaptığın hatayı çok iyi biliyorsun. ve mesajın editlendiği için masumane olarak "ne var bunda" diye örnek veriyorsun. hatırlarsan o mesajın sonuna bir smile koymuştun. hurmet'i rencide edici bir smile'dı. o smile'ı kullandıktan sonra bir melek gibi bunları yazmana şaşırdım doğrusu.

edit:yukarıdaki yazımda çarpıtılan olay yoktur
    çarpıttığın yer zaten yukarıda gösterdiğim yer.

ayrıca bundan sonra konu ile alakasız yazılan bütün mesajları sileceğim. bir derdiniz varsa bunu yöneticilere anlatırsınız özel mesaj yoluyla veya diğer yollarla.

[QUOTE=BarceloGS][B]
    ne Zlatan özelliği düşürmek mi? dokunmadım bile Zlatan'a. Belki senin db uçmuştur. Sonunda bıktıracaksınız. Bir oyuncu için yaptığın şeye bak.

yok aga eline sağlıkta benim için bu oyunda zlatan çok önemli nerdeyse onun için bu yamayı indirdim ama özellikleri düşmüş görünce öle dedim kızma

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Niyetim kötü olsaydı siteyi kurduğumuz ilk 2 gün içinde burada Super moderatördüm.bu siteye çok büyük zararlar verebilirdim.mesela tüm adminleri banlayıp konuların hepsini silebilir forumu çökertebilirdim ama bu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü onu düşünecek kadar şerefden yoksun bir insan değilim bunu çok iyi biliyorsunuz (buda aklıma acaba ne kadar kötü olabilirim diye kendi kendime sorarken geldi onun için örnek verdim.)Bu davranışın tam tersi olarak ben hala TSI'daki forum düzenini sağlamakla,siteye makale yazmakla meşguldüm tüm iyi niyetimle

Ama ben bunları yaparken hiçbir destek görmedim buradaki adminlerden Volkan abi seninle konuştuk dedin ki başka sitesi olanlar burada görev alamaz tamam dedik ses etmedik ki haklıydın zaten ama arkasından beni hemen engelledin MSN'den.konuşabilirdik neyin ne olduğunu amacımın ne olduğunu,site benim büyük hayalimdi içimde artniyet yoktu çok iyi biliyorsun

Şu ana kadar kimseye karşı saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum size hala "abi" diye hitap ediyorum bunuda eklemek istedim
    Yazık ki şu yazdıklarını okudum, gerçi biz forumumuzun her zaman yedeğini alırız, öyle bir hainlikte olan hainliği yapana olur..

Şu forumda seni herkesten çok seven ve destek olan bendim, hem yöneticiliğinde hem de ayrıldıktan sonra. Yönetici iken her türlü sorununa koşmadım mı? her türlü yardımda bulunmadım mı? Seni mod yapan da bendim, sup mod yapan da... Git sor bakalım şuanki yöneticilere, yönetici ofisinde sizinle ilgili her mesajımda "ben Abdullahı severim, saygılı iyi niyetli birisi" diye hep sana destek verdim mi vermedim mi, ama şu son yaptıklarınla benim hem sevgimi sarstın hem güvenimi...

Dilersen artık "abi" de demiyebilirsin...

Bu işleri bu kadar basit sandığınıza göre gidip arkadaşı mahkemeye vermek için avukata başvurabilirsin. Eğer dava açılırsa lütfen forumun Öneri Eleştiri bölümüne ve buraya mahkeme dosyasının numarasını ve diğer bilgileri yazarsın biz de haksız çıkarız...

Bu konu burada kapanmıştır, bir daha bu konuyla ilgili yazmamanı rica ediyorum yazan kim olursa olsun mesajları silinecektir....

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    afyonkarahisar

bir sey soracagım arkadaslar bu dosya zipden cıkarken hata veriyor yardımınızı bekliyorum....????????

Quote Originally Posted by backstreetboy30
    bir sey soracagım arkadaslar bu dosya zipden cıkarken hata veriyor yardımınızı bekliyorum....????????
    büyük küçük harf fark ediyor turksportal mı yazıyorsun

Nesil
    2005
    Yer
    afyonkarahisar

hayır sifreyi demiyorum sifre tamam yama cıkarken hata veriyor vinace de volume le ilgili bir hata yazıyordu win rar da keza öyle hata var cıksa bile tamamı cıkmıyor cıkınca yamanın tam boyutu ne kadar... olacak?????????????????????******

ellerine sağlık ellerin dert görmesin tuttuğun altın olsun

yamayı ultraslan.com hazırlasaydı herhalde gençlerin güçleri ve değerleri bu kadar yüksek olmazdı.
    Yinede emeğe saygı

Nesil
    2006
    Yer
    BEYLİKDÜZÜ

yaw arkadaşım bu yamayı yapmışın eline sağlık ama oyun zevki kalmamış galatasarayı çok güçlü yapmışsın lütfen adaletli yama yaparsak daha iyi olur bence

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by sakarya37
    yaw arkadaşım bu yamayı yapmışın eline sağlık ama oyun zevki kalmamış galatasarayı çok güçlü yapmışsın lütfen adaletli yama yaparsak daha iyi olur bence
    kardeşim tamam Galatasaray gençleri abartılmıştır. 3. versiyonda düzeltilecek hatta ön çalışmalarında düzeltildi. Fenerbahçe'den de aynı şekilde düzenlemeler yapıldı.

dün Arda'nın oyununu görünce arkadaşa biraz da olsun hak vermeye başladım hakikaten Galatasaray'ın gençlerinde iş var fakat bunu fazla abartmakta biraz abes kaçar

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ellerine saglık saol kardes...

kardeşim dehşet olmuş yafff ellerine saglık..!arada bi yap böle =)

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

ya bişey socam bi ... fernandez mi ne war dı adını unuttum.özellikleri süperdi herkezin önderdiği.yamayı yükleyince onu bulamıyorum böyle bişeye denk gelen oldumu yoksa

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by barcelos
    ya bişey socam bi ... fernandez mi ne war dı adını unuttum.özellikleri süperdi herkezin önderdiği.yamayı yükleyince onu bulamıyorum böyle bişeye denk gelen oldumu yoksa
    arkadaş oyuncu ispanyol mu? İspanyolsa var "Alejandro Sanchez fernadez" değilse uyruğunu belirt yardimcı oliyim.

Karde$im süper oLmu$.. eLine emegine Saglık..SaoLasın..

Quote Originally Posted by barcelos

Matias Fernandez mi ?

S-B-Z Misafir

dostum bişey soracam 6,03 olmadan yapınca ne oluyor açılmıyormu veya hatamı veriyor?
    6,03 olması lazım demişsin o açıdan.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by şampiyon
    dostum bişey soracam 6,03 olmadan yapınca ne oluyor açılmıyormu veya hatamı veriyor?
    6,03 olması lazım demişsin o açıdan.
    6.03 yüklü olmazsa oyun açıldığında genelde tipik "accary" hatası verir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

valla beşiktaşıma bi batuhan kazandırmışın kardeş eyww gzel yama gs nin gençleride iiyi yaa brzck kısabilirsin ama özelliklerini

mevkii hatası var 2. versiyon çıkardın yine de Türkiye Ligi'ni düzeltememişsin
    Nuri Şahin dm yapmışsın
    daha bir çok hata var
    doğru dürüst bişey yapmaya çalış yapıyorsun o kadar merakla bekliyoruz bişeye benzemiyor

dostum yamayı indirecem saol da 6,03 de neyin nesi ben de vamı yok mu bilmiyorum nerden bulabilirim....

biraz acele olursa sevinirim dostum saol....

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Archilles_TR
    mevkii hatası var 2. versiyon çıkardın yine de Türkiye Ligi'ni düzeltememişsin
    Nuri Şahin dm yapmışsın
    daha bir çok hata var
    doğru dürüst bişey yapmaya çalış yapıyorsun o kadar merakla bekliyoruz bişeye benzemiyor
    Kardeşim sana birşey beğendirmeye çalışırsak indirenlerin yüzde 90sını yamayı beğenmez. Nuri Sahin zeten DM oynuyor. Bu konuda kimsenin itirazı olmaz. Sen bu konuda sorun çıkartıyorsan o zaman kendin yap. Ben çoğu mevki hatasını 6.03 üzerinden düzelttiysemde demekki otunda daha çok hata varmış.

Sayfa 5 / 15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri