Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 426 sonuç

Konu: FM2006 BarceloGS Update 06/07 Version 2 (By_BarceloGS)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default FM2006 BarceloGS Update 06/07 Version 2 (By_BarceloGS)

Football Manager 2006 Super Update 06/07

Fm 2006'da takımlarda, transferlerde ve oyuncularda yapılan önemli değişiklikleri bu update üzerine oluşturdum.
    Bu update için biraz da ayrıntıya inerek saatlerce uğraştım. UPdate'nin 2. versiyonunu gelen talepler üzerine önceki update'teki hata ve eksikleri gidererek yayınlıyorum. Hata ve eksiklikleri gidermemde yardımcı olan engin_can nikli arkadaşa ve turksportal üyelerine teşekkür ediyorum.

Değişiklikler ve yenilikler:

1- Avrupa liglerinde 03.08.2006 tarihine kadar gerçekleşen transferlerin büyük kısmı oyuna aktarıldı.

2- Türkcell Süper Ligi ve 2.Lig A kategorisi teknik direktörlerin 06-07 sezonuna göre güncel hali oyuna aktarıldı.

3- 2006 Dünya Kupası'nda forma giyen oyuncuların özellikleri yükseltildi ve itibarları düzenlendi.

4- Turkcell Super Liginde 05-06 sezonunda forma giyen oyuncuların performansına göre özellikleri güncellendi.

5- Oyuna birçok genç yetenek eklendi. ( Cem Sultan, Uğur Demirok, Aydın Karabulut, Ufukhan Bayraktar, Tevfik Kose vb.)

6- Oyundaki large(geniş) veritabanındaki oyuncu sayısı arttı. Normalde Türkiyede açılacak bir lig için veritabanında 25000 olan oyuncu sayısı 30000'e kadar genişletildi.

7- Kulüp ve Milli takım renklerinde birtakım düzenlemeler yapıldı.

8- Türkcell Süper Lig'indeki 3 büyüklerin sevdiği ve sevmediği kişiler güncellendi.

9- Türk vatandaşlığa geçen oyuncular güncellendi. (Aurelio, Ayman Abdelaziz )

10- Türkiye'de yer alan birçok kulübün (18 süper lig takımı da dahil) finansı güncellendi.

11- Muhtemel olan değişiklikler oyuna aktarıldı
    Örneğin:
    Galatasaray'ın Ribery transferinden pay alması
    Fenerbahce'nin alacağı yıldız oyuncu için dev bütçe oluşturulması
    Galatasaray'ın 2008'de yeni stadına taşınması vb.

12- İtalya Serie A temyiz davasındaki sonuçlara göre güncellendi

13- Milan Uefa'nın verdiği onayla şampiyonlar liginde mücadele edecek.

13- Kulüp başkanları ve yöneticileri düzenlendi. (Adnan Polat, Nİhat Özdemir, Nuri Albayrak vb.)

14- Turkcel Süper Ligindeki transferlerin büyük bir kısmı güncellendi. 1.versiyondaki transfer ve kiralama hataları düzeltildi

15-Turkcell süper lig ve diğer kıtasal turnuvaların son şampiyonları oyuna aktarıldı.

Ve birçok küçük değişiklik yapıldı.....

Not: Daha önce 1. versiyonunu yüklediğiniz db dosyasını silin. Çünkü herhangi bir hata oluşmasın. Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

link: http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28429

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

bu yenisi mi??????

Nesil
    2006
    Yer
    Şükrü Saraçoğlundan

evet bu yeni versiyonu

tşkrler emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

eylwalla kardes yenisinide cıkardın he ii yine yapmısın emegine saygı

kardes yaaa bu link te bi sorun war bi indiriyo bi %72 de kalıyo rapidsharede yap sunu yafff

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by engin_can

kardes yaaa bu link te bi sorun war bi indiriyo bi %72 de kalıyo rapidsharede yap sunu yafff
    yakın bir zamanda turksportal sunucusuna geçecek.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi tomas junla djokajı kiralık olarak ayarladınmı suan indiriyorum daha yüde 10'da ayrıca gökdenizi amrlc yaptınmı...

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

ya arkadaşlar zambrotta barçaya gitmedi mi?ben bu versiyonda barçada zambrotta yı göremedim?ze roberto kily gonzales falan boşta

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by topikanist
    ya arkadaşlar zambrotta barçaya gitmedi mi?ben bu versiyonda barçada zambrotta yı göremedim?ze roberto kily gonzales falan boşta
    tek zambrotta hatası var diyelim. Ze roberto ve kily zaten boşta. Bunlar için niye sorun yapıyorsunki. Her yama tamı tamına hatasız olması zordur.

Emeğine sağlık. Her insan hata yapar. Elbette bu yamadada hata vardır. Ama en kısa zamanda düzeltilir. Barcelo arkadaşımıza yardım etmek için buraya hataları yazarsanız daha iyi olur.

inmiooo bu yaaaaa nasıl indircez...

abi az önce yazdıım için özur dilerim önce
    nasıl indirece zbunu bi acıklama yapsan

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi okadar hatayıda gir editörden sen düzelt zor bişey degil zaten ben öyle yaptım...

Ya arkadaslar bır yardım edın inmiyor bu sey...

semih_usta Misafir

sezonlar ayarlanmıyor mu mesela 06-07 sezonundan baslasa ?? 05-06 nın yerine

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

"Please try later or upgrade to sendspace Max™ to enable guaranteed slots and instant, fast downloads."

arkadaşlar böyle bişey yazıyo bende sendspace'de.bir türlü indiremiyorum.yama için çok teşekkürde bunu niye daha sağlıklı bi sunucuya vermiyosun.çıkardığın 1.versiyonunu da indirememiştim.bunu sakın ukalalık olarak anlama ama indirme sorun var.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

inmiyo inmiyo inmiyo offff ya ne zaman turksportal sunucusuna geçecek
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

valla kardeş bende senle aynı durumdayım kafayı yiyecem şimdi:-(

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaslar yeni bir siteye upload edeceğim. Biraz sabır...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bugün olurmu diye sorsam???

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

işine karışmak gibi olmasın ama rapid share olursa iyi olur yani sorun çıkmaz
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Öncelikle çalışman için tebrik ederim, ancak bir konuda seni uyarmam gereken birşey var. Kullandığın update ismi tescilldir. Şuan adını kullanmak istemediğim sitemizin daha önce 2 versiyon halinde yayınlayıp binlercede insanın indirdiği updatenin adı 'super update' olarak capriceman tarafından Malatya 3.noterinde tasdiklenmiştir.

Karışıklıkların olmaması artı yasal hakkımızda olan bir ismin sizler tarafından kullanılmaması için lütfen updatenizin adını değiştiriniz. Aksi takdirde TSİ yönetimi ile bu konuda en kısa sürede letişime geçmek zorunda kalacağız...

Teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by apaydin2148
    Öncelikle çalışman için tebrik ederim, ancak bir konuda seni uyarmam gereken birşey var. Kullandığın update ismi tescilldir. Şuan adını kullanmak istemediğim sitemizin daha önce 2 versiyon halinde yayınlayıp binlercede insanın indirdiği updatenin adı 'super update' olarak capriceman tarafından Malatya 3.noterinde tasdiklenmiştir.

Karışıklıkların olmaması artı yasal hakkımızda olan bir ismin sizler tarafından kullanılmaması için lütfen updatenizin adını değiştiriniz. Aksi takdirde TSİ yönetimi ile bu konuda en kısa sürede letişime geçmek zorunda kalacağız...

Teşekkürler...
    bu yamanın tam adı super update değildir. Tam adı" super update06/07 version1 veya 2 By_BarceloGS" dir. Bu yama bu isimlerin biraraya girmesiyle oluşturulmuştur. Eğer böyle birşeyin yasal bir hakkı varsa şaşırırım doğrusu. Parayla satılan birşey değil.

Söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Şöyle: super update adında birçok yama çıkartılmıştır. Hepsi belli bir isim ve belli bir numarayla çıkarmış. Tamam o isimle başka biryerde izinsiz yayınlarsan yasal değildir. Ama "super update" kısmının illa geçmemesi mi gerekiyor?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

sunucularımızda yerini almıştır.
    http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28429

isim hakkıyla alakalı bir sorun mu söz konusu tam anlayamadım
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

işte bunu bekliyodum
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar indirdiğiniz updatede v2 yazacak unutmayın. Yanlışlıkla diğer sunucuda version1i indirmeyin.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

yok sorun olacağını sanmıyorum, ben düzelttim arkadaşlar sunucudaki dosyaları.. 2 Farklı sunucumuzdada yer verdik çalışmaya
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

arkadaşlar ben zambrottanın barçada olmadığını yazdım bunda hataları yüzüne vurmak değil yinede ellerine sağlık güzel olmuş sadece eksikleri dile getirmek istedim ama heralde biraz yanlış anlaşıldım öyleyse özür dilerim.ama yinede ellerine sağlık

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Vieri
    isim hakkıyla alakalı bir sorun mu söz konusu tam anlayamadım
    Tam olarak şöyle diyeyim Mustafa, daha önce baya büyük ekiple 2 büyük update yaptık, bizim Batuhanda son v2 çalışmasının adını tescilletti, bundan böyle o isimle klasikleştirelim diye updateleri. Şimdi yapılan updatede aynı isim geçiyor, size zahmet bu konuya bakabilirseniz sevinirim. B,rkaç gün sonra yasal hakkımız olan yamayı çıkarınca karışıklıklar olacak. İlgin için şimdiden Teşekkür ettim Mustafa

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlar ben zambrottanın barçada olmadığını yazdım bunda hataları yüzüne vurmak değil yinede ellerine sağlık güzel olmuş sadece eksikleri dile getirmek istedim ama heralde biraz yanlış anlaşıldım öyleyse özür
    dilerim.ama yinede ellerine sağlık
    kardeşim bir tek zambrottayı unutmuşuz. Transfer sezonu kapandığından 3.(son) versiyonu çıkardığımız zaman hem kontrol edeceğiz hem de ekleyeceğiz. Zambrotta o kadar önemli mi ki?

Quote Originally Posted by apaydin2148
    Tam olarak şöyle diyeyim Mustafa, daha önce baya büyük ekiple 2 büyük update yaptık, bizim Batuhanda son v2 çalışmasının adını tescilletti, bundan böyle o isimle klasikleştirelim diye updateleri. Şimdi yapılan updatede aynı isim geçiyor, size zahmet bu konuya bakabilirseniz sevinirim. B,rkaç gün sonra yasal hakkımız olan yamayı çıkarınca karışıklıklar olacak. İlgin için şimdiden Teşekkür ettim Mustafa
    kardeşim bu sizin isim tescilinden hiç haberim yok. Şimdi bir arkadaş söyledi ondan öğredim. Daha önce de o siteyi hiç görmedim. Yani bunda kasıt yok. Super yerine BArceloGs Update geçer o zaman.

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri