Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 43 sonuç

Konu: 10 Ağustos 2006 güncelleme paketi

Wink 10 Ağustos 2006 güncelleme paketi

kim yapmış hocam bunu özellikleri nedir? bilgilendirirsen sevinirim.

Quote Originally Posted by rectangle
    kim yapmış hocam bunu özellikleri nedir? bilgilendirirsen sevinirim.
    özellikleri yukarıya yazmaya çalıştım umarım yardımcı olabilmişimdir

cm0102 oluyo dimi bu.he birde hayali oyuncuları niye attın ki keşke oyuncu özelliklerini artırsaydın

Quote Originally Posted by kaltuntas
    cm0102 oluyo dimi bu.he birde hayali oyuncuları niye attın ki keşke oyuncu özelliklerini artırsaydın
    sadece tsl için hayali adamlar koydum bunun amacıda ligin zorluk derecesi artdı oynanabilirlik açısından yani

CM 01-02 için değil mi?

Quote Originally Posted by anlviper
    CM 01-02 için değil mi?

evet cm 01/02 3.9.65

Teşekkürler..

arkadaşlar hiç mi indiren yok yorumlarınızı bekliyorum

arkdaşım ben indirdim yükledim ve çok beğendim...ellerinize sağlık...

merhaba arkadaşlar ben birşey sormak istiorum şimdi bu güncellemeyi indireceğim ama en yukarıda v.3.9.65 denmiş. ben bu versiyona nasıl ulaşabilirim CM anılarım tekrar canlandı o yüzden oyunu kurucam ve muhtemelen oyunun versiyonu bu olmayacak yardımcı olursanız sevinirim.

Ve elimdeki mevcut CM ye bu update i yüklesem bişi deişir mi acaba hata verme filan gibi bir durum olur mu yoksa başka şeyler mi yüklemeliyim önce ?

Quote Originally Posted by soykaaa

çok teşekkür ederim ve birşey daha sormak istiorum ben senin verdiin ilk baştaki dosyayı indirdim hazırladıın yama dosyasını ondan sonra kurdum we oyuna başladım şimdi bu verdiin linktekileri indirip oyunun üstüne kurarsam bu yüklü save olan oyunumda bir probleme yol açar mı yoksa yeni oyuna mı başlamalıyım illa?

verdiğim linklerde zati yeniden cm kurmuş olacaksın 3.9.65 olacak ve Türkçe hazırladığım yamayı data bölümüne kopyalarsan başka bişey yapmana gerek kalmaz ayrıca bilgisayarındaki cm de durabilir böylece kayıtlı oyunların durmuş olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

konu ilgili mercilere müstesenen irtica edilmiştir.

ArkadaŞlar Yorumlarinizi Beklİyorum Hadİ Ama

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut
    konu ilgili mercilere müstesenen irtica edilmiştir.
    bu yazının kesinlikle ''MİZAH'' bölümüne atılması lazım koptum burda yav

Quote Originally Posted by kaltuntas
    bu yazının kesinlikle ''MİZAH'' bölümüne atılması lazım koptum burda yav
    ehuehu ben daha çözemedim manasını

sagol dostum. ellerine saglik.. hemen indiriyorum

Smile güzel ama eksikleir var

ben bu güncellemeyi dün indirdim ve 1 sezon bitirdim türkiye liginde fenerbahçe ile şampiyon oldum.. özellikle manisa ve kayseri sğor çok güölü olmuş şampiyonluğu çokfazla zorluyolar. gçler bana göre aşırı abartılı olmuş anelka hale fenerbahçede fenerin kezan david edu gibi transferleri yok mcburen onları editörden girip kendim attım. bide bunu yapan arkadaş galatasaraylı heralde krdeş himi vicdanın sızlamadı ne o güçler ferhat ashley cole olmuş uğur sanki bir thuram menmet desen patrick vieira gibi daha neler neler. hele manisada caner aksoy die biri var o ne öle kardeşim ya. herşeye rağmen süper olmuş. eline sağlık.

Quote Originally Posted by muharrremmami
    ben bu güncellemeyi dün indirdim ve 1 sezon bitirdim türkiye liginde fenerbahçe ile şampiyon oldum.. özellikle manisa ve kayseri sğor çok güölü olmuş şampiyonluğu çokfazla zorluyolar. gçler bana göre aşırı abartılı olmuş anelka hale fenerbahçede fenerin kezan david edu gibi transferleri yok mcburen onları editörden girip kendim attım. bide bunu yapan arkadaş galatasaraylı heralde krdeş himi vicdanın sızlamadı ne o güçler ferhat ashley cole olmuş uğur sanki bir thuram menmet desen patrick vieira gibi daha neler neler. hele manisada caner aksoy die biri var o ne öle kardeşim ya. herşeye rağmen süper olmuş. eline sağlık.
    içten yorumların için saol söyleriklerinde haklısın Türkiye ligi abartılı bunu zaten belirtim burada amaç ligin zorluk derecesi ayrıca gs hakkındaki düşüncelerine katılmıyorum oyunda fener daha güçlü gözünden kaçtı sanırım genç oyuncuların yetenek düzeylerinde abartılık olabilir sen rüya görmüş olmalısın öle dünya starları gibi özellikler genç oyuncularda yok dediğin gibi bazı anadolu külüpleri abartılı oyunun zevki çıksın diye yaptım oynabirlik açısından zaten transfer edemiyosun 2-3 yıl biraz daha iyi olmalarında pek fazla sakınca yok diye düşünüyorum iyi oyunlar

ellerine saglık kardes...aylardır bunu arıyordum..allah razı olsunoleyyyyyyy

dostum eline saglık guzel olmus hersey ama oyunun baslangic tarihi degismiyo 2001 tarihinden baslıyo yine 2006 altıdan baslasa cok guzel olcaktı beeeaa.benim oyunda mı bı sorun warrrr yoksa (kuran arkadaslar sozum sıze)oyunda mı ben anlamadımmmm

Quote Originally Posted by forzakartal
    ellerine saglık kardes...aylardır bunu arıyordum..allah razı olsunoleyyyyyyy

bişi deil iyi oyunlar

Quote Originally Posted by anil_gs
    dostum eline saglık guzel olmus hersey ama oyunun baslangic tarihi degismiyo 2001 tarihinden baslıyo yine 2006 altıdan baslasa cok guzel olcaktı beeeaa.benim oyunda mı bı sorun warrrr yoksa (kuran arkadaslar sozum sıze)oyunda mı ben anlamadımmmm
    arkadaşım öncelikle 2001 yılında başlıyo evet ama oyuncuların yaşları ve kluü tarihlerindeki başarılar güncel durumda yani 2006 yılı baz alınarak deişiklikler yapıdı sadece 6 harfi yerine 1 harfi var sorununa gelince açıkca yazarsan yardımcı oluruz

abi gercekten cok harika bi yama yani kolay deil 5 sene onceki oyunu bugunki kadrolarla guncellemen yaptıgın isi takdir ediyorum beni tekrardan 01-02ye bagladı.gercekten bundan iyi 01-02 guncellemesi varsa bende bırakcam cm oynamayı

Quote Originally Posted by muratali
    abi gercekten cok harika bi yama yani kolay deil 5 sene onceki oyunu bugunki kadrolarla guncellemen yaptıgın isi takdir ediyorum beni tekrardan 01-02ye bagladı.gercekten bundan iyi 01-02 guncellemesi varsa bende bırakcam cm oynamayı

çok saol içten yorumların için yeni bi paket daha hazırlıyorum eylül güncellemesi olacak eksiklikler ve hatalar giderilecek müjdesinide burdan vereyim

ellerine sağlık kardeş

28. Default

Link yok arkadasım indiremedim sorunmu var?

Quote Originally Posted by Login-BJK
    Link yok arkadasım indiremedim sorunmu var?

yakında yeni güncelleme çalışmam huzurlarınızda olacak transfer döneminin bitmesiyle kolları sıvadık eksikler giderilecek hiç merak etmeyin yakında size ulaştıracağım

ellerine sağlık ama update link i nerede arkdasım

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri