Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 60 arası toplam 60 sonuç

Konu: Herkes kuLLandığı taktiği yazsın Lütfen..en çok hanqi taktik kuLLanıLıo bakaLım ;)

beyler ben uyardıkça devam ediyorsunuz kötü olacak

Ben Tabiki Gs nin şampiyonluk taktiğini 4-1-3-2 kendim yaptığım bir taktikti bu ve çok başarılı

3. Default

en güzeli baklava taktiği 4 1 2 1 2

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by master_ozzy
    ya kardesim insanların bnm taktigimi kullanması ovmesi sizi niye bu kadar rahatsız ediyo anlamıyorum her msjda dokundurma var sana ne niye bnm taktigim hakkında yorum yapıosun anlamadım neyin ne oldugunu herkes en az senin kadar ii bilio mrk etme bnm ve taktiklerim hakkında artık yorum yapmanı istemiyorum dostum bilmem anlatabildim mi
    dostum zaten artık yorum yapmayacağım zaten her şey açıklığa kavuştu haydi sana da forum ahalisine de iyi fm ler..

ambargov u biraz değiştirdim onu kullanıyorum eline sağlık güzel yapmış hazırlayan arkadaş

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ForCimbom
    dostum zaten artık yorum yapmayacağım zaten her şey açıklığa kavuştu haydi sana da forum ahalisine de iyi fm ler..
    acıklıga kavusan tek sey senin durup duruken bana satasmandır ve arkadasların taktigim hakkında konusmasının da seni rahatsız ettiginin anlasılmasıdır dostum bnm de soyleyecek baska bir seyim yok

4-5-1
    baya ayarlı

beyler ben kendi geliştirdiğim 4-3-1-2 taktiğini fenerbahçede denedim çok başarılı oldum tavsiye ederim.
    ayrıca ozzy ye çok teşekkür ederim antreman programı müthiş.....

4-4-2 wingsi kullanıorum ozzy kardeş sağolasın

Cool

bende 4-4-2 yi kendi yorumumla oynuyorum.cok ofans bi taktik.cok gol atıyor cok az gol yiyorum.gercekten super bi taktik

4-1-2-1-2 dl ve dr ileri acılıo

ozzy nin yaptıgı 4-4-2 winger tattigi nası bise resimle gosteren biri olursa sevinirim.bi deniyim nası bişeymis

bence en iisi herkeze tavsiyem 4-4-2 master

4-1-2-1-2 taktiği sürekli nadiren değiştiriyorum

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Quote Originally Posted by uğuray1907
    ozzy nin yaptıgı 4-4-2 winger tattigi nası bise resimle gosteren biri olursa sevinirim.bi deniyim nası bişeymis
    Kardeş ben 6.0 da uyguladım Fazla Verim Alamadım - İşlemiyo Taktik - 6.03 te uyguladığında kornerdeherifler duvar gibi kalenin önünde toplanıyo bi adam dışasrda kalıyo o senin adamın top ona gelio oda vuruyo zınk diye top dışarı gidio yada oyunculara çarpıp geri gidio - Bazen golda oluyo ama ben Fm de online OynarkenBana Karşı Bu Korner Taktiği Kullananlardan başarılı Olan Bir tane Daha göremedim - Dikkat Online diorum ozzy kardeşimde üstüne alınmasın - Çok konuşulduğuna Göre İyi bir Taktik Sayılabilir Ama FM nin En İyi Taktiği Olabilmesi İmkansız Elbet ilerde Daha İyilerini Yapan Olacaktır

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

ben kendi taktiğimi yapmadan önce brazil tac lerini kulllanıyodum tabi şimdi b-52 yi kullanıyorum.. dosyalar bölümünde var

Ben 4-4-2 wings taktiğini kendim geliştirdim ve istikrarı yakaladım.Gayette güzel oldu.Altyapıyı hazırlayan arkadaşın ve üstyapıyı kuran benim ellerimize sağlık

Default 4-1-2-1-2

ben fm de 4-1-2-1-2 yi kullanıyorum süper hem ortasahayla bağlantın var hemde forvetle en ii taktik bu bence

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

4-4-2 Attackİng İn DeĞİŞİk Versİyonu

peluk un hazırladığı taktikleri değişmeli olarak kullanıyorm 2 side çok başarılı taktikler

442 ambargoda bitane mc nin okunu yukarı çıkarıyorum(çapraz) oraya amc koyuyorum öbür mc yede dm koyuyorum her maç 3-0 yeniyorum

4-2-3-1 le oynuyorum gs ve man utd ile almadıgım kupa kalmadı

23. Talking

3-2-2-1-2 Mükemmel bir taktik

ben kendi taktiğimi kullanıyorum
    3-1-3-1-2
    defans ouncualrın sağlamsa
    birde defansif orta sahan varsa tamamdır

4-4-2 değişik turde 2 uefa 1super cup 3lig kazandım bu taktikle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Harekiri taktiği tabiki.Süper taktik

4-4-2 diamond, 4-4-1-1, 4-2-4 maclara göre degistiriyorum.. kendim yaptim taktikleri 3 sampiyonlar ligi, 4 türkiye kupasi,3 lig sampiyonlugu,1 uefa,1 süper kupa kazandim besiktasla...

Serie C 1. Katagori den Venezia taktiğim 4-4-2 Perfect Defans
    kadro güçlü olmazsa işe yaramayan bi taktik.. tabi bende kadroyu güçlendirdim..

En iyi taktik kendi yaptığım ölümüne mokoko taktiği.

klasik ingiliz sistemi 4-4-2 amc dmc seklinde deil mc mc göbek.....ML pozisyonundakini amc ye kosturuyorum.bu yüzden AMLC olmassı tercihim...ortasaha göbek biri defansif biri ofansif özellikte.AMC olan playmaker.forvetlerin biri muhakkak FC digeri SC.takım olarak hücüma dönük presli...karişik pas...zone marking.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri