Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 75 arası toplam 75 sonuç

Konu: FM Türkiye Ligi Araştırması Öneri/Eleştiri

Türkiye ligi dahil oyunun genelinde database güncellemelerine ihtiyaç var. Youla ve adem dursunu 2 senedir aynı görmek düşündürücü.

Mesela yeni çıkcak oyunda ben Sakaryalıyım Malatyadan kiralık oynayan Tamer Demirbaş In kaliteli olması gerekir çünkü Sakaryaya 2. devre transfer oldu ve takımda 18 gol atma başarısı gösterdi hatrickleride var biraz araştırın Tamer hakkında bilgi ve bunu değerlendirin bence gerçekten oyunda ucuz fiyatlı ve çok kaliteli bi oyuncu oalcağından eminim !!!

Wink

bence appiahin ozellikleri düsük....ayrıyettten aurellionun kafa vurma ozellıgını yuksek yapmıslar..cevikligi düşük..aurellio kafayla gol atan bir oyuncu degil..ayriyetten tsldeki en çevik futbolcu bence aurellio..buna dikkat edilsin...top kapma bence en düşük 18 olmalı aurellıo ve appiahta

Default Scout lara bir kart çıkarılsa daha iyi olur

Scout lara bir kart çıkarılsa daha iyi olur böylece maçlara ve antrenmanlara daha iyi girilir herkes tanımış olur pek sorun çıkmaz

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by kaaneroz
    Scout lara bir kart çıkarılsa daha iyi olur böylece maçlara ve antrenmanlara daha iyi girilir herkes tanımış olur pek sorun çıkmaz
    nasıl bi kart?

kaaneroz aslında güzel söylemiş.

Football Manager yapımcıları tarafından kartlar filan verilse scoutlara daha etkili olur. en azından 2.lig 3.lig maçlarında bedava giriş olur.

2.LİG diye geçmeyin biletler 10 - 20 YTL civarı olanlar bile var.

Bu arada konu dışı olcak ama, Scout için başvuru yapdım, olumlu veya olumsuz cevap ne zaman gelir ?

Scoutluk için gerekli ön bilgileri kim verecek ? İstanbulda buluşma yapılcakmı veya bir toplantı gibi etkinlik vs vs..

bence en önemli hatalardan biri seyirci sayısı ve gişe gelirlerinde yapılıyo....
    örnek: konyaspor klübü yanlış hatırlamıyosam 13000 küsür kişiyle kendini en çok izlenen anadolu klübü ilan etti. ama şu varki konyadaki arkadaşlar bazı maçların 1 ytl olduğunu bile belirttiler ... bu sebeple araştırmacaılar bu konularada önem vermeli... bazı vefakar taraftarın hakkı oyundada verilmeli!
    bide bişey soracam oyundaki bilet fiyatı tüm klüplere göre sabit mi? gerçekte Türkiyenin her yerinde çok farklı rakamlarla karşılaşabilirizde

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

kesinlikle eskişehirspordan hakan olgun'un özelliklerinin arttırılması lazım

birde eskişehirde eskişehir maçlarına hiçbir zaman 5000 kişiden az seyirci gelmez bir bakıyorum maçlarda 750 seyirci bu düzeltilsin

birde hiçbir zaman eskişehirspor maçlarına 5000 kişiden az seyirci gelmez bu düzeltilsin

eskişehirsporu araştıran var mı acaba ben scout luk için form doldurdum da

fm 2007 eskişehirsporun araştırması için başvurdum cevaplar ne zaman gelir lütfen cevap verin

emir kardeşim sadece Eskişehirsporda değil genel olarak 2. liglerde bu sorunlar var olaya taraflı bakma biraz... bu arada bende senin gibi talibim Eskişehirspor için gerekirse ortakda çalışabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

tabiki birlikte çalışabiliriz

peki başka eskişehirspora talip olan var mı

başka bildiğin eskişehirspora talip olan var mı

arkadaşlar ben manisasporu araştırabilirim bencede türkiye ligini çok saçma yapıyorlar el birliği ile bunu düzeltelim

Türkiye liginde çok büyük dengesizlikler var.Örneğin 2-3 sene önce ununu elemiş eleğini asmış futbolcular hala boşta ve futbol oynuyor görünüyor.Mesela Tahir Alegöz vardı bu futbolcu Ereğlispor'da oynuyordu geçen sezon ama hala boşta görünüyordu.

Bunun dışında bazı futbolcuların mevkisi yanlış olmuş.Mesela Ümit Özat yıllardır sol bekte oynuyor ama oyuna eklenmemiş durumda en bariz hata bu bence.İlhan Mansız,Okan Koç,Hasan Şaş,Ergün Pembe ve bunun gibi onlarca futbolcu eski formlarından uzak olduğu halde oyunda çok mükemmel yapılmış durumda.bunun tam tersi bi durumda söz konusu çok iyi olan futbolcular çok kötü olmuş.Bazı futbolcuların mevkisi yok bile örneğin mehmet sedef bir oyunda kaleci çıkarken bi oyunda forvet çıkabiliyor.

Sözün özü araştırmaya hiç ama hiç özen gösterilmemiş tabiki çok iyi yönleride var araştırmanın bazı genç yetenekler iyi süzülmüş

Cool fm 2007 araştırma

selam fmciler
    ben fm 2007 araştırmasında kocaelispor a başvurdum. ama hala cevap alamadım. araştırma hakkında ayrıntılıbilgi almak istiyorum. lütfen yardım edin

ben bursaspor, oyak renautspor ve ankaragucu için basvuru yapmıstım ne zaman bir cvp verilecek?

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

Question

bende eskişehirspora başvurdum eğer biri bizi aydınlatırsa sevinirim

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri