1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: sezon bitiminde hep aynı şey oluyo deliricem

Default sezon bitiminde hep aynı şey oluyo deliricem

ya arkadaşlar çıldırmak üzereyim oyunum orjinal (FM2006 tabiki) ilk sezon bittiğinde hemen hata veriyo devam edmiorum 5-10 kere silip baştan yükledim yine aynı şey oldu. A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:TEET-LWMQ5QZACN/C:\/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2006 aynen bu yazı çıkıyo hayatımın oyunu bu sene bi türlü oynayamadım lütfen bi yardım edin şimdiden sağolun

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

aynısı bende de oluyo ama o kadar fazla oluyo ki bende cıldıracam ama devam edebiliyom ben

Default yardımmmm lütfennnn :(((((((((

nası devam edebiliyosun ya ben nasıl devam edicem

eski harddiskimi d sürücüsü yaptım yeniside c de tamamen ama biri eski model biri yeni ondan olabilirmi acaba eskiyi çıkarttırsam sorunum bitermi uyumsuzluk yapıyo olabilirlermi???????????????????

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Bak Orjinalse 6.03 Yükle Sorun Mutlaka Hallolur

Default çok sağol kardeşim

işe yarar umarım şimdi yükleyip deniycem tekrar sağol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

6.0.3 yuklemek içn direk girceksin karde siteye foruma falan deil turksportal.net e yani orda fm 2006 6.0.3 u hemen bulursun zaten

Default bi soru daha sorcam:))))

yükledikten sonra oyunu silip baştan kurmama gerek varmı yoksa kaldığım yerden devam edebilirmiyim

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Saveleri Etkilemiyor Onu Söyleyim - Oyunu Kaldırıp yüklemene Gerek Yok Devam ET

Default işe yarasın ama:))) teşekkürler

abicim büyüksün çok sağol

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş yeniden kuran aslında iyi olur.Böylece kökten hallolur
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

peki önce yamayı çalıştırıp oyunu kurmayamı başlıyım yoksa önce oyunu kurup sonra yamayımı çalıştırıyım hangisi dersini öneriyosun kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş yamayı oyunun üstüne kurduğun için,oyun olmadan yamayı yükleyemezsin.İlk önce tabiki oyunu kur...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

tamam abi eyvallah yama işe yaramazsa ben ne ederim onu düşünüyorum şimdi

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Yarar kardeş.Bide de bu sorun oluyordu(forumun genelinde)bizede 6.03 önerdiler.Yükledik geçti...

valla benim kıştan beri var bu sorun nerdeyse fm sizlikten kafayı yicek duruma gelmiştim son çarem sizsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Güvenebilirsin bize.Allah'a da dua et haa.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim sorunum halloldu sağolun kardeşler

6.03 yükle bence sorun ondan olabilir

19. Default

kardes hem orjinal oyun alacan hemde 6.03 ü kuracan

BEndede Ara sıra Oluyordu Şimdi Olmuyor Ama Çıksa Bile Ben Yine Dewam Ediyordum

Nesil
    2006
    Yer
    Somewhere i belong

bende de eskiden öyle oluyordu çıkınca devam edebiliyordum ama bu sabah saat 6:30 suları gibi yine o sorun çıktı ama taam deince oyundan attı dellendim... neyse ki artık sorun falan çıkar diye her ay oto-save yaptırıodum da 10 saatlik oyun gitmedi...
    neyse verdiğiniz bilgiler için saolun bende şimdi 6.0.3 indiriorum inş. sorun geçer yoksa mükemmel bi oyun gitcek...
    bu arada diğer save lerimi bi açim onlarda olacak mı dedim ama onlarda çıkmadı öyle bi sorun bu neyden olabilir sizce??

Mesaj Yetkileri