Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 327 sonuç

Konu: [Türkçe FM 2006 v2.0] Teknik Sorunlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende de hata werdi ama pc yi başlattım yeniden oldun wallah

menu öle çıkcak doru ayarlardan dosya seccen sonra calıştır dicen bukadar

Arkadaşlar yamayı yükledim,exe nin olduğu yeri belirttim oyunu açıyorum ama Türkçe olmuyo cache dosyasınıda sildim gene olmadı ne olur yardım Hata vermio ama türkçe olmuyo

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Eyav
    Arkadaşlar yamayı yükledim,exe nin olduğu yeri belirttim oyunu açıyorum ama Türkçe olmuyo cache dosyasınıda sildim gene olmadı ne olur yardım Hata vermio ama türkçe olmuyo
    Yazdıklarından tek anladığım oyuna girmiyor ama girmemesinin nedenini yazıyor mu?

Quote Originally Posted by batuhan1907
    Yazdıklarından tek anladığım oyuna girmiyor ama girmemesinin nedenini yazıyor mu?
    Oyuna giriyor hata falan vermiyor.Ama oyun ingilizce kalıyor Türkçe olmuyor.Her yolu denedim.Turksportal Turkçeye girip ayarlardan oyunun olduğu klasörü seçip kaydet diorum yok olmuyor.Cache dosyasını sildim gene olmuyor.Oyun açılıyor ama ingilizce.

Uygulama dosyası bulunamadı yazıyor

abı ya bırısı bana yardım etsın su para bırımını nasıl degıstırcez ve hergun kaydet yapıyor ben senelık yapıyorum degısıyor para bırımıde ole ben euro yapıyom oda taylan parası gosterıyor cıldırcam haaa

çalıştırada basmısındır ozaman halla halla anlamadım yaw

Nesil
    2003
    Yer
    Norvec/Moss

Arkadaslar bende de sorun var allahini seven bana yardim etsin.. ben turkce fm i calistirdigimda run-time error 429.. activeX component can't create object yaziyor..lutfen bana yardim edin

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by bim_28
    Türkçe FM 2006 v2.0'ı indirmeye çalışıyorum yanlız bir problem var. Dosya boyutu 5,96 Mb *.rar dosyası ama indirdikten sonra 141 kb gibi
    birşey oluyor sanırım serverlerinizde bir problem var yada dosyayı değiştimeniz
    gerekiyor ilginiz için teşekkürler iyi forumlar...
    Dosyada bir sorun yok, bağlantıdan kaynaklanıyor. Daha sonra tekrar denersen indirebilirsin.

Quote Originally Posted by asabi_gogo
    A serious error was encountered and the application will close. An eror file has been generated in:
    ERHMAN/C:/programfiles/Spaorts Interactive/Football Manager 2006

sevgili yönetici arkadaşlar.. bu sorunum aynen devam etmektedir.. yukarıda arkadaşın söylediği dosyayı da yükledim ancak çare olmadı.. bunun çözümü yoksa yok diyin boşuna kasmıyım bende?
    v.6.0.3 de yüklü.
    Kullandığın data oyunun orjinal datası mı? Başka bir yerden update vs kullanıyorsan bu update de bir sorun vardır. Orjinal dataların duruyorsa geri yükleyip tekrar denersen sorunun kalmayacaktır.

Quote Originally Posted by Bursaspor
    Ben v1.0.1 in panelinden update ettim sonra volkan Baros'un dediği programı kurdum hala olmadı editöre girerken bu hatayı seçiyor
    Aslında sadece Turksportal 2006-2007 Güncellemesini yüklerken hata veriyor
    Peki bu hatayı nasıl düzelticez
    Türkçe FM in sonn vesiyonunu indirip tekrar çalıştırmayı dene.

Quote Originally Posted by 24bozkurt_fb
    bende de runtime hatası verdi tamama bastım sonra ing fm yi açtım türkçe oldu ama bir sonraki gün fmyi açtım bu hatayı verdi

Please insert the corrct CD-ROM, select OK and restart application
    Tamam
    tamama bastım tekrar açtım olmuyo ya
    Kopya oyunlarda birçok sorun oluyor. Kopya CD kullanıyorsanız yapabileceğimiz bir şey yok.

sardokar tarafından gönderildi
    benimde bir sorunum var.
    yeni yamayı kurmadan önce fm scout sorunsuz çalışıyordu ama yamadan sonra
    "couldn't access lang_db.dat, make sure path is correct or disable the loading of lang_db.dat" hatasını verdi ne yapmak lazım?
    bakınız hatanın resmide burda
    [img] http://img86.imageshack.us/img86/5733/scouthataea9.jpg [/img]
    Kullandığın datalar orjinal datalar mı? (ilk datalar mı?)

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by crazy_xander
    ya rar şifresi istio bnden 50 mb lık dosya boşa mi gitcek bilen varsa noooolur solesin yaa noolur
    Hangi 50 MB dosya? Türkçe FM 6 MB lık bir dosya. Başka bir dosyadan bahsediyorsan onu alanına yazmalısın buraya değil.

Quote Originally Posted by starlyfe
    abı ya bırısı bana yardım etsın su para bırımını nasıl degıstırcez ve hergun kaydet yapıyor ben senelık yapıyorum degısıyor para bırımıde ole ben euro yapıyom oda taylan parası gosterıyor cıldırcam haaa
    Oyunun kopya, ve tayland sürümünden kopya edilmiş. Taylan da oyun korsan yasası nedeniyle çok ucuza satılıyor ama oyunun yurtdışında satılması yasak. Bu oyun kopyalanıp piyasaya sürülünce de böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Buna yapılacak birşey yok.

-----------------------------------

Oyunda run-time hatası alanlar, diğer hataları alanlar, Türkçeleştiremeyenler lütfen aşağıdaki linkteki çözüm yöntemlerini denesinler. Bu yöntemlerin tümünü deneyen ve oyunu hala çalıştıramayan veya hala Türkçe olmayanlar varsa bunlara "gidip orjinal oyun alın" demekten başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=18196

Nesil
    2003
    Yer
    Norvec/Moss

eger yardimci olabildiysem ne mutlu bana

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    Hangi 50 MB dosya? Türkçe FM 6 MB lık bir dosya. Başka bir dosyadan bahsediyorsan onu alanına yazmalısın buraya değil.

Oyunun kopya, ve tayland sürümünden kopya edilmiş. Taylan da oyun korsan yasası nedeniyle çok ucuza satılıyor ama oyunun yurtdışında satılması yasak. Bu oyun kopyalanıp piyasaya sürülünce de böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Buna yapılacak birşey yok.

-----------------------------------

Oyunda run-time hatası alanlar, diğer hataları alanlar, Türkçeleştiremeyenler lütfen aşağıdaki linkteki çözüm yöntemlerini denesinler. Bu yöntemlerin tümünü deneyen ve oyunu hala çalıştıramayan veya hala Türkçe olmayanlar varsa bunlara "gidip orjinal oyun alın" demekten başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=18196

bendede sorun varya bi yardım edin

arkadaşlar bende de şöyle bir hata veriyor ; kendi kendine ayarlar değişerek para birimi tayland parası oluyor ve oto kayıt bir güne ayarlanıyor her seferinde tekrar değiştiriyorum ama kısa bir süre sonra tekrar aynı ayarlara geçiyor ne yapmalıyım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bi de linki bulabilsem bendedehata verir ama yok kardeşim, link yok

Nesil
    2003
    Yer
    Norvec/Moss

Default slm

Quote Originally Posted by dabadiba

selam ayni sorun bendede var,eger bilir kisiler yardimzi olursa sevinirim

Quote Originally Posted by y_layta
    [/COLOR]arkadaşlar önce C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db\lnc girin ve ınc içinde yeni klasör diyip adını Temp yapın.ve run time demesine bakmayın oyuna girin türkçe
    YADA bu sitedeki bitane program adı vbrun60sp4 bunu indirin
    ben bunları yaptım sonra dedim boşver oyna bide bi baktım oldu...
    inş sizinde olur...
    run time hatasının çözümü

Nesil
    2003
    Yer
    Norvec/Moss

arkdaslar bana yardim eden yokmu ya

Size türkçe v2 ile ilgili iki sorum olacak:

Türçe v2 yi oyunun klasörüne mi yoksa normal mi kuracaz?

Normal kurduktan sonra Türkçefm2006 yı çalıştırıp ayara bastığımda bu sitenin anasayfasını açıyor

Quote Originally Posted by dabadiba
    bi yardım edin su konuya ya

Quote Originally Posted by y_layta
    [/COLOR]arkadaşlar önce C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db\lnc girin ve ınc içinde yeni klasör diyip adını Temp yapın.ve run time demesine bakmayın oyuna girin türkçe
    YADA bu sitedeki bitane program adı vbrun60sp4 bunu indirin
    ben bunları yaptım sonra dedim boşver oyna bide bi baktım oldu...
    inş sizinde olur...
    bunları dene bende oldu

Default türkçe fm2006 v2

---------------------------
    Turkcefm2006
    Run-time error '76':

Path not found
    Tamam

Quote Originally Posted by emin_tr
    Turkcefm2006
    Run-time error '76':

Path not found
    Tamam
    arkadaşlar yukarıdaki hatayı türkçe fm v2 yükledikten sonra türkçe fm çalıştır deyince yardım pls..

Bilgisayarıma format bile attım yinede türkçe olmadı 2006. Format atmatmadan önce run-time hatası alıyordum. Şimdi hata falan yok herşeyi yaptım FM2006 çalıstır diyorum çalışıyor diyor bilgisayarın sağ alt köşesine iniyor pencere ama oyunu açıyorum yine ingilizce. Lütfen yardım edin

Bi Run-time error '76' hatasıda benden... çözümü bilen yokmu babacanlar?

Evet Y-Layta Aynı Şeyi Yasıpta Durma Denedik Olmadı 76 Hatasını Çözemicekseniz Nie Yaptınız Yamayı Kafayı Yiycem

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by serhat271
    Evet Y-Layta Aynı Şeyi Yasıpta Durma Denedik Olmadı 76 Hatasını Çözemicekseniz Nie Yaptınız Yamayı Kafayı Yiycem
    Türkçe yamayı kurduğun yere bir Temp klasörü yarat. sorun ortadan kalkacak. bunu türkçe yamayla alakalı bölümlerde sorulan teknik problemler başlığında inceleyeseydin böyle neden yaptınız bu yamayı gibi talihsiz bir yorumda yapmamış olacaktın.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

valla ben kurdum hiç bir sorun yok

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Türkçe yamayı kurduğun yere bir Temp klasörü yarat. sorun ortadan kalkacak. bunu türkçe yamayla alakalı bölümlerde sorulan teknik problemler başlığında inceleyeseydin böyle neden yaptınız bu yamayı gibi talihsiz bir yorumda yapmamış olacaktın.
    Öncelikle Özür Dilerim Denedim Ama Olmadı Sonra Tekrar Bi Deniyim Dedim Çalıştırmayı Bi Baktım Türkçe Olmazsa Cache Klasörünü Silin Gibi Bişi Diodu Bende Hemen Aradım Buldum Sildim Ve Oyun Türkçe Oldu Şimdiden Çok Çok Özür Dilerim Mahçup Oldum

türkçe yamayı son versiyona upgrade ettikten sonra oyunu pencere modunda acamıyorum.

29. Default

Ya milletde sorun var herhalde sorun kendi yüklemelerinde neyse şaka bir yana bizde sorun yok
    TAVSİYELER:
    - Oyun Versiyonunu v.6.0.3 haline getirin
    Birde:::: Turksportal v2 Güncellemeyi İndirin

uygulama dosyasının ne olduğunu bilmiyorum.uygulama dosyası ne oluyo?

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri