Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 327 arası toplam 327 sonuç

Konu: [Türkçe FM 2006 v2.0] Teknik Sorunlar

arkadaslar bende turkce fm2006 da grerken run-time error 76 diyor yardımcı olursanız cok sevinirim

Fm 2006'yi YÜkledİm Antİ Blaxx'i YÜkledİm Bİrde Cd İÇİnde TÜrkÇe Yamasi War Onu YÜkledİkten Sonra Bu Sİteden Bİr Fm 2006 TÜrkÇe Yama'sini YÜklesem ÇaliŞirmi Yada Cd İÇİndekİ TÜrkÇe Yamayi YÜklemeyİp Bu Sİtedekİ TÜrkÇe Yamayi YÜklesem Oyun TÜrkÇeleŞİrmİ

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Buraya sorununuzu yazmadan önce lütfen Türkçe FM 2006 v2.x.x Yardım Rehberi' ni okuyun. Yamanının kurulumu, çalıştırılması, muhtemel sorunlar ve çözümleri bu bölümde toplanmıştır

Bu alana Türkçe FM 2006' nın kurulumu, çalışması ile ilgili yaşadığınız teknik sorunları yazabilir, yardım alabilirsiniz...Türkçe FM 2006 v2.x.x Yardım Rehberi bölümünde anlatılmış sorunlarınız yanıtlanmayacaktır.

Burası Sigames'in Football Manager oyunlarının Türkiye Resmi Araştırma Sitesidir. Lütfen korsan oyunları çalıştırmak için gereken programlarla ilgili sorular sormayınız yardım etmeyiniz...

Uyarılar sonucunda bu mesajları atan arkadaşlar sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılacak bu nedenle bundan sonraki yamamaları indiremeyecek ve forumlarımızdan yardım alamayacaklardır...

Lütfen burayı sohbet alanı yapmayalım, sorunu yazalım. Bu şekilde aynı sorunlar yazılmış olmaz ve kişiler aradıkları sorunun cevabını mesaj yazmaya gerek duymadan hemen bulabilirler. Bu nedenle konuyla alakası olmayan cevaplar
    direkt silinecektir

soru:bende kurdum exe dosyasını bulmuyo

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Dosyada bir sorun yok, bağlantıdan kaynaklanıyor. Daha sonra tekrar denersen indirebilirsin.

Kullandığın data oyunun orjinal datası mı? Başka bir yerden update vs kullanıyorsan bu update de bir sorun vardır. Orjinal dataların duruyorsa geri yükleyip tekrar denersen sorunun kalmayacaktır.

Türkçe FM in sonn vesiyonunu indirip tekrar çalıştırmayı dene.

Kopya oyunlarda birçok sorun oluyor. Kopya CD kullanıyorsanız yapabileceğimiz bir şey yok.

Kullandığın datalar orjinal datalar mı? (ilk datalar mı?)
    İlginiz için teşekkür ederim dosyayı indirdim problemim bağlantıdanmış...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Denizli

arkadaslar lutfen fm2006 turkce yamasını rapidleyip linki gonderebilirmisiniz?? siteden indiremiyorum

yukledikten sonra banada

Run-time error '429':
    ActiveX component can't create object

hatası veriyor onerdigniz programı da yukledim gene duzelmedi lutfen yardımcı olun

arkadaslar hiç mi ilgilenen yok , oyun ingilizce kalıyo biriniz bi yardımcı olsun lutfen 3-4 gundur bekliyorum cvp gelir die ama kimse tınlamıyo

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

türkçenin kurulu oldugu klasöre "Temp" Klasörü olustur

9. Default

slm arkadaşlar bende de " An unknown error has occured No languages found " hata mesajı veriyor.
    Şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Island

senin oyunun olduğu yerde languages dosyasını bulamamış,onu diyor heralde

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fm.exe dosyası olmasına rağmen türkçeleştirme programı tarafından bir türlü algılanamıyor. Benim benim yüklediğim fm 2006 6.0 versiyon. Acaba bu nedenle türkçeleşmiyor olabilir mi?

Nesil
    2005
    Yer
    Ordu/Ünye

arkadaşlar ben exe dosyasını gösteremiyorum nasıl olcak

runtime eror 429 activeX componnet can't create object sorunu ile karşılaşanlar WindowsXP-Windows2000-Script56-KB917344-x86-trk.exe adlı dosyayı googleden aratıp indirin sorun halloluyor

Nesil
    2006
    Yer
    V.İ.P.

arkadaşlar bu sürümde spiker türkçemi_?

ben böyle bi hata alıyorum yardım eder misiniz?

arkadaşlar bende yamayı çalıştırırken "run time error 76" veriyor internette çok aradım ama bu hata üzerine bir dosya bulamadım lütfen yardım edermisiniz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    run time 76 sorunu temp klasörünü açınca kalktı yamayı çalıştırdıkdan sonra oyuna girebiliyorum fakat bu seferde oyun yine ingilizce siz bunun gibi sorunlar için cache klasörünü silin demişsiniz ama "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA Manager 06\" uzantısında bende cache klasörü yok zaten

17. Default

bir türlü olmuyor yaw

walla acıkcasi korkarak yukledım bendede calsmaz mi ki diye..Ama sorunsuz calisti...Yamayi yapanlara sonsuz tesekkurler..

19. Default bendede bu hatayı veriyor

Arkadaşlar fm06 türkçe v2 yamasını indirdim. ama bende bu hatayı veriyor. neden olabilir

http://img138.imageshack.us/img138/3...mahatastj3.jpg

yardım ederseniz sevinirim

bendede yarım saat oynadıktan sonra oyundan atti...Umarim yamadan kaynaklanan bisey degildir..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

yama downloadında sorun var 10 saniye bekledikten sonra error verio..yardımcı olacak kimse varmı..

Quote Originally Posted by rolf View Post
    arkadaşlar bende yamayı çalıştırırken "run time error 76" veriyor internette çok aradım ama bu hata üzerine bir dosya bulamadım lütfen yardım edermisiniz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    run time 76 sorunu temp klasörünü açınca kalktı yamayı çalıştırdıkdan sonra oyuna girebiliyorum fakat bu seferde oyun yine ingilizce siz bunun gibi sorunlar için cache klasörünü silin demişsiniz ama "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA Manager 06\" uzantısında bende cache klasörü yok zaten
    aynı hatayı bende de veriyor.cache klasörü diye birşey yok zaten bende.2 defa yükledim

ne olur yardııııımmmmmmm

ben türkçe yamayı yeni kırdum fakat çalışmıyor yardımlarda yazdığı gibi ayarlardan ikisini birbirine tanıtmaya çalıştım ayarlara tıklayınca bu siyeyi açıyor yani tanıtmayı yapamıyorum yardım plss

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ducadam View Post
    ben türkçe yamayı yeni kırdum fakat çalışmıyor yardımlarda yazdığı gibi ayarlardan ikisini birbirine tanıtmaya çalıştım ayarlara tıklayınca bu siyeyi açıyor yani tanıtmayı yapamıyorum yardım plss
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=40648

Buradan kuruluma bak bakalım anlattığından birşey anlamadım ama yinede bu belki yardımcı olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rolf View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

bu hata bendede var yardım gelirse cok sevincem

26. Default

arkadaşlar bana kızıcaksınız ama idare edin arada ben türkçe yamayı indirdim sports interactive klasörünün içindeki fm yi de fm.exe olarak değiştirdim türkçe yamayı xtraptan açtıktan sonra ayarlardan kaydete geldim ve C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\fm.exe\ böyle yaptım kaydet dedim olmadı sonra yukardaki yazıyı C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\fm olarak değiştirdim yine olmadı bana türkçe fm çalıştıra bastıgımda bana fm 2006 uygulama dosyası bulunamadı diye yazıyo aşagıda komuyu bilen biri yada burak duran ban yardımcı olursanız çok teşekkür edrim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada ilk C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\ olarak kaydettim banmısn demiyo 1 den 22 ye kadar eksiksiz okudum forumu temp dosyasını kurdum run ı da indirdim linkten onuda kurdum neden bulamaz bu uygulama dosyasını bide v 2 0 19 sitede yok onu mu indirmem lazım lütfen sabah 03.17 oldu saat hala ugraşıyorum allah rızası için

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Chacall View Post

bu hata bendede var yardım gelirse cok sevincem
    Türkçeleştirme çalışmamız Football Manager içinde EA Sport Fifa Manager için değil.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri