Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 129 sonuç

Konu: Türkçe FM 2006 v2.0 Çıktı!

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Arrow Türkçe FM 2006 v2.0 Çıktı!

Yıllardır ücretsiz yayınladığımız Türkçe yamalar sizlerin beğenisini kazandı ve her Football Manager sevdalısında muhakkak Turksportal Türkçe FM yaması bulunur oldu. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyoruz.

Türkçe FM 2006 v2.0' ı yıllardır kazandığımız tecrübelerle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çevirilerimize ait detaylarımız ise:
    • Gerçek oranda %80' lik Türkçeleştirme yapıldı. Türkçeleştirmenin detaylarını görmek için burayı tıklayabilirsiniz.
    • Panele Data Editör girişi eklendi. Artık Editörü de Türkçe olarak açabileceksiniz
    • Turksportal Türkçe FM 2006 v1.0.1' den kalan bir çok İngilizce cümle Türkçeleştirildi.
    • Turksportal Türkçe FM 2006 v1.0.1 için açılan konumuzda belirtilen ve bizlerin tespit ettiği cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenlendi.
    • v1.0.1 deki program sorunları (run time, ingilizce görünme, type m., vs) düzeltildi.
    • Eskiden data ile oynanarak düzenlenen bazı ingilizce kelimeler artık ayrıca database yüklemenize gerek kalmadan Türkçe FM 2006 v2.0 ile Türkçeleştirildi (Ülke isimleri, lig isimleri, vb.)

Türkçe FM 2006 dil dosyalarının yapımında emeği geçen Volkan B. Gürcan' a, Mustafa Budak'a, Burak Duran' a, Aydın Akgün'e, grafik tasarımda Mehmet Ali Ardıç' a ve diğer emek sahiplerine teşekkürü bir borç biriliz...

Haber Detayları ve Dosya Linki İçin:
    http://www.turksportal.net/fmhaber/11388/turkce-fm-2006-v20-cikti.htm

Oyunu Türkçeleştirememe veya yamanın çalışması ile ilgili sorunlarınızı Türkçe FM 2006 v2.x.x Yardım Rehberini okuduğunuz halde buradaki yönergelere göre çözememeniz durumunda [Türkçe FM 2006 v2.0] Teknik Sorunlar bölümüne yazınabilirsiniz.

Oyun içi hatalı çeviriler, yanlış cümle kuruluşları, vb. sorunları bize bildirip sonraki versiyonlardan bu hataların giderilmesini sağlamak için [Türkçe FM 2006 v2.0] Çeviri Hataları, Gözden Kaçanlar bölümüne yazabilirsiniz...

İyi oyunlar dileriz...
    Turksportal Ailesi
    Türkiye Resmi Araştırma Sitesi[/FONT]

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

S-B-Z Misafir

teşekürler arkadaşlar nihayet sonunda çıkardınız ve rahatladınız umarım.emeği geçen herkese teşekkürler.artık yarın indirip kurarım.

Selamlar;

Emeğinize sağlık. Elleriniz dert görmesin.

İyi çalışmalar

Kolay gelsin...

çok çok çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

inşallah fm 2007 çalışmalarında ben de yardımcı olacağım
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sonunda çıktı! Tebrik etmek gerekir.. Çok uğraştınız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emeği geçen herkese teşekkürler. Ellerinize sağlık.Şu an v2 ile oynamaya başladım
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Çok Saolun Elleriniz dert görmesin

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

çok teşekkürler hemen indiriyorum emeği geçen herkese teşekkürler

Sİzlere DeĞerlİ TÜrksportal YÖnetİcİlerİne Ve Çevİrİde EmeĞİ GeÇen Herkese Sonsuz TeŞekkÜrler. Bİz Fm Severler Olarak Ta Sİzlere Sonsuz DesteĞİmİzİ SÜrdÜreceĞİz Artik Fm 2007 Çikmadan Şu Fm 2006yi 100% TÜrkÇe Yapmanizi Beklİyoruz. Tekrar Sevgİler Saygilar

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

işte bunu bekliyordum
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Gerçekten çok güzel olmuş.Rahatlıkla şu ana kadar yapılmış en iyi Türkçeleştirme -tüm oyunlar için- çalışması diyebilirim.

Bence tek eksik oyunu tanımlamalarının çevrilmemiş olması.Misal Striker yerine Golcü yapılabilirdi.Eğer bunu da yaparsanız tam anlamıyla mükemmel olur bu yama .

arkadşlar ellerinize sağlık emeği geçen herkese çok teşekkürler sayenizde her yama çıkardığınızda f'ye yeniden başlıomuş gibi hissediorm tekrer teşekkür

ewt millet gerçekten çok sağolun benim bu oyunu sevme nedenim Türkçe oluşu

Nesil
    2006

Tebrik ederim karşılıksız yaptığınız emeğiniz için sağ olun.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Çok teşekkür ederiz çalışmlarınız için..

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

ellerinize sağlık.çok teşekkür ederim bu yamayı bekliyodum herkese hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    -

saolun varolun

yine haberler ıngılızce puff macın adamı sakatıklar vs.. Ingılızce.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

açıklamalarımızı okumuyor musunuz?

Sakatlıklar vs datadan değişiyor dil dosyasından değil, ayrıca diğerlerini de zamanla tr yapacağız lütfen bu konuda hala ısrarla niye burası ingilizce niye şurası ingilizce demeyin...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Geç olsun, güç olmasın lafı cuk diye oturuyor çalışamalarınıza Aynı şekilde "Sabrın sonu selamete varır" sözü de çok yakışıyor, bekledik, bekledik, ama değdi hakkaten

Başta Volkan Barbaros Gürcan olmak üzere, Mustafa Budak, Burak Duran, Aydın Akgün, Mehmet Ali Ardıç ve diğer emeği geçen herkese çok çok teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

yine harika bi yama cıkardınız hepinize emeklerinizden dolayı teşekkürler...

Volkan kardeş ellerinize sağlık çok güzel olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    Karışık

vallahi çok ama çok sağolun emeğiniz karşılığını maddi değil ama manevi olarak alıyorsunuz emin olun.

süper olmuş emeğinize sağlık

En sonunda ulastık yamamıza yahuu tum emegı gecenlere tesekkur ederım.. )

emehi geçenlere teşekkür ederim

Thumbs up

tebrik ve teşekkür ederim gerçekten çeviriler harika elleriniz dert görmesin

dosya indirilmiyor http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...D9DWN949421421 daki indir ilnkinden indiriyorum 2-3 kb bişey geliyor

normal bir şekilde iniyor... kontrol ettim..

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri