1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: 15-17 yaş arası gençlere sözleşme imzalatamıyorum...

Default 15-17 yaş arası gençlere sözleşme imzalatamıyorum...

arkadaşlar ya ben gözlemcilerime 15 17 yaş arasında genç yetenek bulmak için görevlendirdim adamlar oyuncuları buluyor ben de imza attırıyorum tam kabul diicem mesajın alt tarafında başkan şey diyor bu transfer kulubün yararına deil tekrar düşünmeniz gerek diyor boyle bi kaç kere dedi sonra kulüple aram açıldı performansımdan tatmin deiliz felan diyorlar normalde çok başarılı yonetiyorum takımı yrd pls

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

galiba oynadığın takım büyük onlar yıldız istiyorve nedense gençte olsa istemiyorlar öyle oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

evet genç oyuncuları takıma kabul etmen zor olur bu arada takımın hangisi ona göre de değişir. mesela sugar dady olan bi klübü çalıştırıyorsundur kulüp başkanı da ben sana bu kadar parayı küçük oyuncular al diye mi verdim diyebilir!

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

ewet yönettiğin klup büyük heralde onlar senden yıldız isterler genç yetenek deil

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

fm 2006'da boyle bişeyi hiç duymamıstım ben pek cok takımla oynadım ama büyük küçük istediğim her oyuncuyu alabiliyordum. ilginç gerçekten
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Bu genelde yönettiğin takımla ilgili bir durum. Takım dünya çapında tanınıyosa yönetim de tabiki kaliteli oyuncu transferi isteyecektir. Real Madrid gidip cafercanı alır mı? Alsa da ne tür tepkilerle karşılaşır düşünün? Oyunda da bu geçerli. Genç transfer yap ama arada kaliteli isimler de kat kadrona sorun çözülür büyük ihtimal..

doğaldır adam tam prof. olmadan gelcem istemiyo yani 17

banada oluyo aynısı...

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Sen çok gerçekten dandik oyuncu alıyorsundur arkadaşım bence başkan haklıdır....

kardeş yönettiğin kulübün büyüklüğünden kaynaklanan bişi

yav arkadaşlar ben feyenoordayım 4.sezonum takımı 4senede şampiyon yaptım 1 kere şampiyonlar ligi şamp oldum daha başkan benim işime nie karışıyor onu ben anlamıyorum ben akltyapımı güçlü tutmak için genç yetnek buluyorum

ayrıcada dandik oyuncular bulmuyorum hepsi kaliteli zaten gözlemcilerimde kaliteli

ayrıcada dandik oyuncular bulmuyorum hepsi kaliteli zaten gözlemcilerimde kaliteli

Demekki Başkan ... Miş

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

17 yaşına bastıgı gun sozlesme oner. gelir
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

18 yasnida basin tamam ozaman søzlesme imzlayiorsunuz

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Bendede olmuştu aynısı

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by submarine_18
    yav arkadaşlar ben feyenoordayım 4.sezonum takımı 4senede şampiyon yaptım 1 kere şampiyonlar ligi şamp oldum daha başkan benim işime nie karışıyor onu ben anlamıyorum ben akltyapımı güçlü tutmak için genç yetnek buluyorum

Aynısı bendede vardı ama Şimdi Yeni Update yükledim istanbulspordayım

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Bende kayserispor

oynadığım oyunda başkan yıldız oyuncu bekliyoruz senden dedi almadım bende transferin son günü hayal kırıklığına uğradık transfere el koyuyoruz dedi gitti 95 milyon sterlin teklif etti ibrahimoviçe aynı gün aldı ben sadece seyrettim

bu arada rakip takımdaki 17 yaş altı gençleri bende alamaz oldum ilgilenmiyoruz diyorlar halbuki önceden sorun olmuyordu

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Bende berzilyalıda olmuştu.

Mesaj Yetkileri