Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
Merhaba arkadaşlar,

Bundan önce v1.0 için de bu başlığı açmıştık ve birçok arkadaşımız hataları, gözden kaçanları noktası virgülüne olan yanlışlıkları buraya yazmışlardı...

Şimdiki durumumuz biraz farklı, sizlerden çok ciddi hataları buraya yazmanızı istiyorum... Mesela:

-- Haberin başlığı ile içeriği tumuyor
-- Haberde veya kelimenin içinde bir yerde garip bir şekilde kod görünüyor
-- Bu haberde ne denmek istediği hiç bir şekilde anlaşılmıyor (cümle düşüklüğü olabilir ama bunu değil haberin anlaşılıp anlaşılmamasına göre yazacaksınız)

Böyle bir kısıtlamaya gitmemin nedeni bazı arkadaşlarım "burası ingilizce kalmış", "cümle iyi ama böyle olsa daha iyi olur", "kişi, kulüp isimlerinin sonundaki ekler uyumsuz veya bitişik yazılmış" , "cümlenin yarısı çevrilmiş yarısı çevrilmemiş" gibi konuları AÇMAMASI

Çünkü bunları ben hali hazırda düzenliyorum, bunlara gerek yok, ama yukarıdaki 3 konuda burayı kullanabilirsiniz, böylece hem bu konu karman çorman olmamaış olur hemde ben daha rahat yeni düzenlemeleri yapabilirim...

Bu üç başlığın haricinde yazılan cevaplar uyarı alacaktır benden bu uyarıları almamak için lütfen öncelikle bu yazıyı okuyun

Ya arkadaşlar yazdıklarımı okumuyormusunuz lütfen rica ediyorum bir iki dakkanızı ayırın bakın ne yazmışım ona göre buraya yazarsınız.. cümle düşüklüklerini yazmayın onlar çözülecek zamanla dedim..

Ayrıca her tarafta yazıyor datasız oynarsanız sakatlık isimleri, ülke isimleri, lig isimler vb. yerleri ingilizce görünecek diye, ya aylardır elli tane konuda yazıyor haberdede yazıyor nasıl aynı soruları sorabiliyorsunuz hala çözebilmiş değilim