Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 150 sonuç

Konu: FM 2007'de Türkiye Ligi'nden beklentileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

yaa Baksanıza Herkez Neden Tuttuğu Takım iyi olur diyo sizden neler istediklerinizi söyleyin diyorlar ayıp ya

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Fenerbahçe olacak en güçlü takım.Lugano,Edu,Kezman,Deivid...Daha sayımmı yıldızları ?

bence 2007 de aurelio gibi futbolcunun cok iyi olması gerekio.özellikle tackling li gücü yüksek olması lazım sahanın her yerine basan bi adam aurelio bence fm 2006 aurelio tam bi hayal kırıklığı.ayrıca gs li ardanında tekniği falan yüksek olması lazım onunda genc yildiz olarak gösterilmesi gerekiyor...

fm genclerı ruhuna uyarak
    en ıyı : tuncay sanlı ( yıne yenı yenıden
    en ıyı genc tum dunya ıcın: arda ( cocuklugundan belliydi ne olcagı kocakafa lakaplı bu cambazın

en ıyı kalecı: rustu
    en ıyı orta saha: ricardınho ve alex
    enıyı turk gelecek vadeden forvet: burak yılmaz bana cisseyı hatırlatıo
    en ıyı defans: lugano ve aslan gıbı dc olan song

en ıyı forvetler: kezman bası ceker. umıt karan nobre devamı olur. okan yılmaz klasını konusturur

enıyı takım: uefanın bıle kupada favorılerde bası cektıgını soledıgı fb
    en surprız takım ve hoca: kayserı ve degerlı hocamız ertugrul saglam

5 sene sıonranın en ıyı takımı altyapısyla gs olur avrupada bıle kupa alır

yılın muamması trabzon olur-cok ıyı? ıyı? orta? nasıl olur bende merak edıorum

herkes KENDI TAKIMINI OVMUS BEN GERCEKCI YAKLASMAYA CALISTIM

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

oyunun zor olması ve kolay trnsfer yapılması

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Quote Originally Posted by mehmetopcu
    yaa Baksanıza Herkez Neden Tuttuğu Takım iyi olur diyo sizden neler istediklerinizi söyleyin diyorlar ayıp ya
    Harbi yaa başlık nee bu fanatizm hayranları ne anlatıyor bende dahil

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by fmcilerden biri
    kapuskayı bırakırsak, mateja KEZBAN'ı da bırakmamız gerekir. Kısasa kısas
    Fanatiklik yapmaya gerek yok ama carrusca nın iyi olacağını sanmıyorum hele inamoto nun hiç . belki iliç iyi olabilir . ama eminim fenerbahçenin yabancıları daha iyi olacaktır ...

Türkiye Ligi'ne gelince İnanıyorum kianadolu takımları güçlü olur ...

oyuncuların özelliklerinin random olmaması yeterli benim için

Benim isteğim şu ki

kulubün sadece transfer politikası ve futbolu yönetmekten çok daha ileri gitmesi gerekiyor ertık. Mesela stadyum yapabilsek, store açabilsek, oyuncu transferinden sonra forma satmaya çalışsak, iddaa oynasak olmaz mı (sanki fazla şey istiyom ama ...)

Quote Originally Posted by bortecine
    Fanatiklik yapmaya gerek yok ama carrusca nın iyi olacağını sanmıyorum hele inamoto nun hiç . belki iliç iyi olabilir . ama eminim fenerbahçenin yabancıları daha iyi olacaktır ...

Türkiye Ligi'ne gelince İnanıyorum kianadolu takımları güçlü olur ...

febe başkanı Azize 2 oldun çıktın başımıza sadece kendi bildiğini en doğrusu olduğunu düşünen ve her zaman kendisine patlayan transfer politikası yöneten ve kendini herkesten üstün gürmeye çalışan bilmiyo ki kendisi 2. sınıf insan olduğu için zaten kendisinin sınıfında başka kimse olmadığı için üstün görüyo halbu ki 1. sınıf insanların klasmanına çıkamıoyr ve bundan kaymeden bi fener, aziz ve sen hiç bi farkınız kalmıyo ...

Ortega dediniz zorla adamı yolladınız, Anelka dediniz ne olduğu belli, şimdi de Kezban yenge diyosunuz aynı olacak hala anlamadınız mı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bortecine
    Ya sen ciddi misin? "Fanatiklik yapmaya gerek yok..." yazdıktan sonra söylediklerine bir bak allah aşkına. Senin fanatiklik yapmayan halin buysa yandık ki ne yandık.

Ben diğer takımları bilmem ve bilsem de onlar hakkında konuşmak istemem. Diğer takımlar hakkındaki kişilerden beğendiklerim buna istisna oluşturur. Bu nedenle Galatasaray ve beğendiğim kişiler hakkında konuşacağım.

Bir defa bu sefer altyapı daha iyi araştırılmalı. Geçen sene hepsi neredeyse iyi oyuncular oluyorlardı ama artık özellikleri belirginleşmiş oyuncularda bile bir uğraş yoktu ve hepsi rastgele düzenlenecek haldeydi. Bunun düzeltilmesi lazım. Geçen sene de Tomas hakkında serzenişte bulunuyordum ve hala devam ediyorum. Bu sene henüz formunu yakalayamamış olması Tomas'ın kötü olduğunu göstermez. Bence üzerine ciddi olarak uğraşılması lazım Tomas'ın. Ferhat ve Arda'ya özellikle dikkat edilmeli zira her ikisi de ilk 11'de oynama kapasitesine erişmiş durumdalar. Ilic'e biraz daha özen gösterilmeli. Geçen sene benim hiç iyi olarak görmediğim özellikleri çok yüksekken iyi özellikleri oldukça düşüktü örneğin. Ümit Karan ve Hasan Kabze'de geçen sene gerçek güçlerini yansıtmıyorlardı. Ümit Karan şu anda Türkiye'nin en iyi ve Hasan Kabze'de en umut vaadeden forvetidir. Ayrıca Carusca'nın Arjantin'de el üstünde tutulan bir yetenek olduğu göz önüne alındığında oldukça iyi olacağını düşünüyorum. Bir de Mehmet Topal'ın üzerine çok uğraşılmalı.

Bunun dışında Beşiktaş'lı Mehmet Sedef, Gökhan Güleç ve Burak Yılmaz, Fenerbahçe'li Kerim Zengin, Sivasspor'lu Hayrettin Yerlikaya, Konyaspor'lu Muhammet Hanifi Akagündüz, Gaziantepspor'dan Kaba Diawara, Bursaspor'dan Serkan Kurtuluş (çok az izleyebildim ama üzerine düşülürse bir yıldız olur) ve Vestel Manisa'lı Hakan Balta üzerinde itinayla durulması gereken futbolcular.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çekişmeli olsun yeter

hadi hayırlısı

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

en iyi takim bence yok, butun 4 buyukler in sanslarini esit goruyorum. turkiye liginde cok sey duzeltilmesi lazim, umit ozat a okadar ozellik verilmemesi lazim.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

bu ne ya
    modlar basliga bi goz atmali

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

edu iyi olmayacak benim görüşüm bakinin pozisyon alamsı çok düşük olur arda süper olur gsden beklentim fazla deil tomas baya kötüleştirilir ergünde orhan iyileştirilir aurelio da iyi olmalı vede apiah tabikdie ricardinho ve delgado istenielni veremdi bence

ben 3.lig ve amatör liglerin olmasını isterdim. o zaman oynardım sapancasporumla

16. Default

Quote Originally Posted by Gravity
    Ya sen ciddi misin? "Fanatiklik yapmaya gerek yok..." yazdıktan sonra söylediklerine bir bak allah aşkına. Senin fanatiklik yapmayan halin buysa yandık ki ne yandık.

Ben diğer takımları bilmem ve bilsem de onlar hakkında konuşmak istemem. Diğer takımlar hakkındaki kişilerden beğendiklerim buna istisna oluşturur. Bu nedenle Galatasaray ve beğendiğim kişiler hakkında konuşacağım.

Bir defa bu sefer altyapı daha iyi araştırılmalı. Geçen sene hepsi neredeyse iyi oyuncular oluyorlardı ama artık özellikleri belirginleşmiş oyuncularda bile bir uğraş yoktu ve hepsi rastgele düzenlenecek haldeydi. Bunun düzeltilmesi lazım. Geçen sene de Tomas hakkında serzenişte bulunuyordum ve hala devam ediyorum. Bu sene henüz formunu yakalayamamış olması Tomas'ın kötü olduğunu göstermez. Bence üzerine ciddi olarak uğraşılması lazım Tomas'ın. Ferhat ve Arda'ya özellikle dikkat edilmeli zira her ikisi de ilk 11'de oynama kapasitesine erişmiş durumdalar. Ilic'e biraz daha özen gösterilmeli. Geçen sene benim hiç iyi olarak görmediğim özellikleri çok yüksekken iyi özellikleri oldukça düşüktü örneğin. Ümit Karan ve Hasan Kabze'de geçen sene gerçek güçlerini yansıtmıyorlardı. Ümit Karan şu anda Türkiye'nin en iyi ve Hasan Kabze'de en umut vaadeden forvetidir. Ayrıca Carusca'nın Arjantin'de el üstünde tutulan bir yetenek olduğu göz önüne alındığında oldukça iyi olacağını düşünüyorum. Bir de Mehmet Topal'ın üzerine çok uğraşılmalı.

Bunun dışında Beşiktaş'lı Mehmet Sedef, Gökhan Güleç ve Burak Yılmaz, Fenerbahçe'li Kerim Zengin, Sivasspor'lu Hayrettin Yerlikaya, Konyaspor'lu Muhammet Hanifi Akagündüz, Gaziantepspor'dan Kaba Diawara, Bursaspor'dan Serkan Kurtuluş (çok az izleyebildim ama üzerine düşülürse bir yıldız olur) ve Vestel Manisa'lı Hakan Balta üzerinde itinayla durulması gereken futbolcular.
    kardeş gerçekten güzel bir değerlendirme yapmışsın eline sağlık

İnamoto Olmasinda Kİm Olursa Olsun Bİde Fener İn Yenİ Transferlerİ Olursa (kezman,deİvİd,lugano) Fenerde GÜzel Olur

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by KnightBaris
    avucunu yalarsın,gs ve sevilla 100üncü yılında berbat yapılmıştı ama ikiside önemli şeylere imza attılar.bu fmi yapanlar megalomanyak heralde

lugano kimmiş lan delgado marcelinho ana bacı götürürler

sen gerizekalısın.fm 2006 da gs ye verilen oran daa ii di fb den fm 2005 te konuşma zaten fb küme düşmekten zor kurtuldu bende.Sana sölenecek bir şey var:ENAYİSİN
    gs yuzuncu yilinda hangi onemli seye imza atti söyleyebilirmisin????
    sampiyonlugu fenere kaptirdi.

bence en güzel tğrk NURİ SAHİN

keşke gercekci yapsalar ama yapmıyorlar...örnek basel de delgado müthiş işler yapıyo ama eminim bizim ligde orta seviyede falan oalcak

gözle görülür bi hata yapmasınlar bi de birazcık daha iyi araştırsınlar yetenekli oyuncuları başka bişey istemiyorum en iyi türk takımı hangisi olur diye sorulursa walla ben bjk liyim ama en iyi 1-) Fener 2-) Bjk ve Gs bence eşitler çünkü gs nin genç yetenekleri çok iyi ama bjkde de gsdekinden iyi yıldızlar da var sonuç olarak en iyi fener olur 11 olarak ha yabancıları saymazsak en türk kadro gs de olur en iyi türk defans ise bjk de olur tabi trabzonun hücum hattını da unutmamak lazım bi de manisadaki gençleri

fabiano nun fener den kiralık olarak gittiği gibi çok saçma şeyler yapmasınlar
    biz de böylece doğru düzgün oynayabiliriz

23. Default

en iyileri fenerbahçe ve kezman

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yasark
    kardeş gerçekten güzel bir değerlendirme yapmışsın eline sağlık
    Eyvallah hocam.

25. Default

GenÇ Oyunculari İnŞallah İyİ Yaparlar

Quote Originally Posted by Gravity
    Vestel Manisa'lı Hakan Balta üzerinde itinayla durulması gereken futbolcular.
    hepsini anladım da hakan baltayı anlayamadım onun gibi 2. lige tonlarca adam var tmm manisanın sistemine uyuyor da hüseyin çimşir gibi bişey sadece heah bu arada nizamettin bugün güzel bi gol attı o da baya potansiyeli olan bi oyuncu

heah batuhan ı da unutmayalım http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=28816 çok manyak istatistikleri var belki yeni türk starlarından biri olur oyunda

Bence İİ Takimlar Arsinda Trabzonspor Da Olacaktir ÇÜnkÜ Çok SaĞlam Bİr Orta Sahaya Sahİp Özellİkke Marchelİno Yu Çok Merak Edİyorum Almanyada En İyİ Yabanci Oyuncu ÖdÜlÜnÜ Alan Bİrİ Sİzce Ne Kadar KÖtÜ Olabİlİrkİ

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

gökhan zan ve ibrahim toraman çok iyi olacaklar

arkadaslar hayret ettim size, 6 sayfalik yazi var, bir allahin kulu kayserispordan bahsetmemis, ben kayserisporu guclu yapmalarini umit ediyorum, ertugrul saglam ve ogrencileri bunu hakediyo.

30. Default

hakediyor valla inş. bu akşam da az alkmar ıdağıtırlar o zaman Fm yapımcılarının dikkatlerini çeker

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri