Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 150 sonuç

Konu: FM 2007'de Türkiye Ligi'nden beklentileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

Thumbs down FM 2007'de Türkiye Ligi'nden beklentileriniz

arkadaslar fm 2007 de sizce Türkiye Süper Ligi nasıl olur en iyi oyuncu kim olur?fm 2007 Türkiye Süper Liginden beklentileriniz nelerdir?

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

en iyisi delgado ve ricardinho olur en güçlü takımda beşiktaş ve en zevkli liglerden biride tsl olur..

bence en iyi takım bjk olur ama konyaspor da iyi bir forvet oyuncu alırsa konyaspor da iyi bi takım olur takım sağlam çünkü en zevkli lig ise ingilter olur her zamanki gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

En güçlü takım Galatasaray olcak bence. Çünkü oyunda zaten iyi yapılan gençler bu sezon ön plana çıktı(Mehmet,Arda,Uğur vs.). Ve son şampiyon olarak, geçen sezon çok iyi mücadele eden Ümit Karan, Hasan Şaş, Hasan Kabze, Sasa Ilic ve Tomas 2006'ya göre çok daha iyi yapılacaktır.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

bence de Galatasaray olacak çünkü son şampiyon ve gençler bence de iyi olur LaKe ye katılıyorum ama Carrusca nasıl olcak onu merak ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

evet ben de en çok Carrusca'yı merak ediyorum..

gelirse ricardo oliviera olacak (gelirse tabii ama bitmiş diolar)
    o da olmazsa alex , umit karan en iyilerden olcak

S-B-Z Misafir

türk olarak yine cafercan ve arda büyük ihtimalle.
    beşiktaş bu kez hakettiğini alacak umarım.
    bu arada en çok istediğim konyaspora gereken önem verilmesi ve doğru düzgün oyuna aktarılması

carrusca fm 2006 da fena değildi ama fm 2007 de daha iyi olacaktır.bence ilic en iyi oyunculardan biri olacaktır

Her zamanki gibi yine en güçlü takım galatasaray olur

geçen yıllardaki gibi standartları karşılasa yeter çünkü yamalarla oyunun gerçekçiliği bozuluyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by muhtar15
    carrusca fm 2006 da fena değildi ama fm 2007 de daha iyi olacaktır.bence ilic en iyi oyunculardan biri olacaktır
    Carrusca FM 2006'da baya iyidi bence. Şimdi eski klubünden daha popüler bir klübe, yani Galatasaray'a geldi. Bence Carrusca çok iyi olur
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Abi su tomas rezaletini duzeltseler ii olur

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

gökhan zan'ı da ii yapmaları lazım bence
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi en iyi takım bence de gs olur.Çünkü gençelri 2006 da bile mükemmel.2007 de düşünemiyorum...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

beklentim transferlere paranın yeterli olmasıı

bence bjkden iyi oyuncular g.güleç,nobre,delgado zaten riconun gücü süper

Quote Originally Posted by rustem goldberg
    Abi su tomas rezaletini duzeltseler ii olur

abi harbiden bi fenerli olarak tomas rezaleti düzelsin.yani tomas gerçekte bu kadar kötümü ya ...

S-B-Z Misafir

türkye ligindeki pek çok oyuncu maalesef gerçek gücüyle yansıtılmamış oyuna,bu seferde düzeleceğini pek sanmıyorum ya hayırlısı.

bence fenerbahçeye önem verirler.(100. yılı olduğu için)en iyi oyuncuda alex yada appiah olur.(türkiye liginde)

benim en büyük dileğim hata yapmasınlar yeter fm 2006 da şampiyonlar liginde oynayan fenerbahce deki fabiano yu bile kiralık olarak gösterdiler yuh artık dedim yani fener de bile böyle yapiyorlarsa diğer takımalrda nasıl olur bide bazı oyunlarda bazı oyuncuların actıgın her farklı oyunda pozısyonu ve ozellıgı farklı oluyordu yanı oyuna patch indirmekten bıktım her format atıp oyunu kurdugumda patch yuklmekten bıktım bı kere de duzgun oyun cıkarsınlar da 50 tane turkıye lıgı patch ı yuklemek zorunda kalmayalım
    bu arada en iyi oyuncu alex olur zaten adamın son 2 senedeki istatistiklerini hepimiz biliyoruz adam oynadığı maçtan çok golde katkı yapmış zaten 3 haftada yaptıkları da ortada onun için alex i en iyi yapmaları lazım

Nesil
    2006

Bence diğer liglerden farkı olmayacak tek fark takımlar ve oyuncular olacak klasik bir lig oynayacağız.

S-B-Z Misafir

geçen gün demiştimki konyasporun gerçek gücünü yansıtsınlar.
    vazgeçtim yansıtmasınlar gerçek gücünü yoksa bu yılki kadroyla rezil bir durum ortaya çıkar.eskisi daha iyi olur heralde.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

carrusca nın iyi olması lazım bide tomas rezaletini düzeltseler cok güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bence en iyi takım yine fb olur bunun yanında lig biras daha zor olursa çok iyi olur yaaa

26. Default

oyuncu yeteneklerinin gerçeğe yakın olması taraftarıyım abartılı gençler falan çıkıyor bazen oyunun tadını kaçırıyor bi de ligimizin kalitesinin saygınlığının biraz daha artmasını istiyorum ne de olsa dünya çapında tanınmış yıldızlarımız var artık

Quote Originally Posted by çaalar
    bence en iyi takım yine fb olur bunun yanında lig biras daha zor olursa çok iyi olur yaaa
    evet zorluk derecesi biraz artırılsın çok kolay şampiyon oluyoruz

Galatasaray dan tomas,ilic,ümit karan,arda,ferhat vb.. bir çok oyuncunun daha iyi yapılması gerektiğine inanıyorum. 2007 de bence V.Manisaspor a önem verilmeli gerek kadro gerekse maddi olarak iyi olmalı diye düşünüyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

en guclu fener olur
    en iyide alex veya apiah

valla ben marcelinho, ricardinho, delgado, carrusca ve luganoyu baya bi yüksek yapacaklarına inanıyom

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Herkes kendi takımını yazmış

Ancak en iyi kadro şuan beşiktaş'ta

Ricardino-delgado-kleberson-burak

felaket bir orta saha.

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri