Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: fm 2006 en sıkıcı yanı nedir?

Default fm 2006 en sıkıcı yanı nedir?

arkadaşlar en sıkıcı yanı nedir_acaba bana göre büyük takımların hep üst sıralarda olması hiç düşmemesi.

bende villarel düştü ve sevilla ispanya şampiyonu oldu 2 sene üstüste

3. Default

uefa kupası,şampiyonlar ligi,milli maç ve türkiye kupası elemeleri gibi çok takımın katıldığı ve maçların oynanıp bitmesini beklemek çok uzun sürüyor.Tek tek maçlar ilerliyor ve beklemek çok sıkıcı oluyor.O maçlar oynanırken ben evde bi dolaşıyorum geliyorum anca bitiyor

2 veya 3 sezon sonra sıkılıyorum emekli olup yeni oyun açıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

ATI Radeon 9250- 256Mbyt- 128Bit lik ekran kartımı bile bazen zorlaması bilgisayarı yavaşlatması beni kasıyor yani...Tabi bunda dolu programların yüklü olması da var ama FM yi kapatmaya kalkınca bazen olması sinir bozması...

Quote Originally Posted by istanbul1453
    ATI Radeon 9250- 256Mbyt- 128Bit lik ekran kartımı bile bazen zorlaması bilgisayarı yavaşlatması beni kasıyor yani...Tabi bunda dolu programların yüklü olması da var ama FM yi kapatmaya kalkınca bazen olması sinir bozması...
    İyide bu oyun iyi bir ekran kartı gerektirmez.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

yaw kardes bu konudan cok var bak 2 oldu deminden beri laf olsun diye konu acıyon dikkat et birazzzzz
    BU ARADA YENİ OLDUGUN BELLİ

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

kelimeler abi ilk yılda sampiyon oluyon
    Örnegin---> Engin can Gelengini sürdürüyor diyo gıcık oluyom abi orda

su yazsa Engin Can İlk Şampiyonlugunu Aldı Dese Cook ii Olur bi de kiralık oyuncu alaınmıyo gıcık oluyom 3 milyondolarlık oyuncuyu 10 milyon dolar istemesi ve waz gecincede 2.5 e baska klübe gitmesi daha cook war ondan artık oynamıyom

bide su war oyunun data cook büyüyo buna si games bi care bulması lazım eski bir oyun wardı oda manager oynun simdi isim wermiyem o oyunda 2015 e kadar gittim boyutu cook küçük en ufak kasma yoktu bundan daha güzel seyler wardı oyuncu macı yorumluyo kamp yerini secebiliyorsun fikstürü sen aseciyon kurayla avrupa Eleme gruplarını Fikstürü cekiliyodu fifa 2004 ile baglantı kurup mac yapılıyıodu abi anlat anlat bitmiyo süper bişiydi yani bunun gibi olsa cook ii olur

İşte diyom ya bi de regen oyuncular cook cıkıyo ve oyunun tadını kacırıyo
    :S:S:S Bide Oyunun boyutunu küçülmesi lazım altını cizerek söylüyom

Kardeş başkalarının maçlarını beklemek çok kötü oluyo

Nesil
    2005
    Yer
    izmir

bi süre sonra oyun bayıyo...heyecanı kalmıyo yani
    futbol ve fm muhabbeti yapmak isteyen herkesi msne beklerim... [email protected]

anakonda mısn nesin beni eleştirmek senin üzerine vazife değil adam gibi eleştiri yap benim hakkımda.bu arada diğer arkadaşlara teşekkür ederim..

12. Default

HİÇ Bİr Sikici Yani Yok Bence Gayet GÜzel :d

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

Quote Originally Posted by wonderking
    uefa kupası,şampiyonlar ligi,milli maç ve türkiye kupası elemeleri gibi çok takımın katıldığı ve maçların oynanıp bitmesini beklemek çok uzun sürüyor.Tek tek maçlar ilerliyor ve beklemek çok sıkıcı oluyor.O maçlar oynanırken ben evde bi dolaşıyorum geliyorum anca bitiyor
    buna kesinlik le katılıorum en cok bu macları beklemek sıkıor adamı...

beklemek dısında hiç bir sıkıcı yanı yok

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

ben bir takımda en fazla yarım sezon dayanabiliyorum ne kadar başarılı olursa olsun.aynı oyuncularla oynamaktan çabuk sıkılıyorum galiba bu oyun bana göre değil

Nesil
    2006

Eski oyunlar kadar kolay değil.İlk yılda Gs ile şampiyonlar ligi şampiyonu olamıyorsun -olan da aşmıştır-

Fm'yi de eğlenceli yapan bu zaten.Takımını Dünya'nın en iyisi yapmak.

BEn Hiç Bişeyin Den Sıkılmam

fm nin su ana kadar hiç bi sıkıcı yanı yok sadece biraz cok bekliyoruz uefa milli maclarda ama olsun
    HER GÜLÜN BİR DİKENİ VARDIR

milli maçlar oynanırken onları beklemeyi sevmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

evet 3 sezon sonra çok sıkıcı olması

benim en sıkıcı bulduğum yan bazı üst düzey oyuncuların çok bariz pozisyonlarda topla çok oynayıp gölü kaçırması beni deli ediyor.

Nesil
    2006

Bir de rakibim kim olursa olsun bir juninho oluyor takımda.10 gol yediysem 6'sı ceza sahası dışındandır.Lige yeni çıkan takımla bile maç yaparken tek şut tek gol 30 metreden insanın sinirlerini bozmuyor değil -hele karşı takım kalecisi 10 ile oynarsa -

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

çok fazla uzaktan gol oluyor we hiç bi çaresini bulamadım hangi taktik yaparsam yapıyım hep uzaktan yiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    izmir

Unhappy

...şampiyonlar ligi maçlarında.....rakibi bunaltıyorm 20-30 dk gol bulamıyrm...adamlar ilk geldiklerinde gol oluyo...sorada maç kopuyo....valencia bordeaux hep aynı şey...ilk 3 maçta bi beraberliğim var sadece grupta
    futbol ve fm muhabbeti yapmak isteyen herkesi msne beklerim... [email protected]

şu maçları oynarken bekletmesi gerçekten adamı çok bayıyor :d

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkiye Ligi'nde çok iyi bir kadro kurarsanız, 3-4 sezon sonra bayıyor. Hep haftalar önce şampiyonluğunu ilan ediyosun, rakabet falan olmuyor.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

şampiyonlar ligi , uefa milli maçları felan beklemekden nefret ediyorum
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

fazla oynamadığım için bişey söylemiycem

maçların yuklenmesi fln uzun suruyor

aynen milli maçları beklemek cok sıkıcı

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri