1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Arka Plan Nasıl Yapılıoyr.. :(

Default Arka Plan Nasıl Yapılıoyr.. :(

mrb arkadaslar ben arka plan ındırdım ama nasıl ayarlıyacagımı bılmıorum bu konu hakkında yardım edersnız sevınırım...

arka plan derken skın mi demek istedin.

galıba ewt oyunu cok eskıden berı oıynuorum ama uzun sure ara vermıstım her seyı unutmusum fm 2006 bakalım nasıl ılk macıma cıkıcam bırasdan skınn olması lazım stat falan resımlerı varya onlar ıste arkadasım

Nesil
    2006

Arkaplanı değiştirmeyi kastediyorsan çok kolay bir işlem aslında.Önce kendi istediğiniz resmi jpeg formatın kaydetip -paintten farklı kaydet diyerek yapabilirsin- default olarak adlandır.Sonra bu dosyayı

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\skins\"kullandığın skin"\graphics\backgrounds klasörüne kopyala ve bu dosyayı değiştirmek istiyor musunuz tarzında bir soru gelecek evet deyip burayı da geç

Üstte kullandığın skin oyunda kullanmakta olduğun skinin ismi geçen klasör anlamında kullandım mesela ben metalic2006 skini kullanıyorum ve default isimli dosyayı

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\skins\metallic2006\graphics\backgrounds klasörüne atınca arkaplan değişiyor.

ewt bnm desstrmek ıstedım skınn buradan ındırdım ama nsıl skınn ayarlıcamı bılmıorum senın verdın yerde kayıtlı skınn resmım ama onu nsıl destırebılırım bnde de metalıc 2006 var onu destırmek ıstıorum...

ewt bnm desstrmek ıstedım skınn buradan ındırdım ama nsıl skınn ayarlıcamı bılmıorum senın verdın yerde kayıtlı skınn resmım ama onu nsıl destırebılırım bnde de metalıc 2006 var onu destırmek ıstıorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

Quote Originally Posted by dick
    Arkaplanı değiştirmeyi kastediyorsan çok kolay bir işlem aslında.Önce kendi istediğiniz resmi jpeg formatın kaydetip -paintten farklı kaydet diyerek yapabilirsin- default olarak adlandır.Sonra bu dosyayı

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\skins\"kullandığın skin"\graphics\backgrounds klasörüne kopyala ve bu dosyayı değiştirmek istiyor musunuz tarzında bir soru gelecek evet deyip burayı da geç

Üstte kullandığın skin oyunda kullanmakta olduğun skinin ismi geçen klasör anlamında kullandım mesela ben metalic2006 skini kullanıyorum ve default isimli dosyayı

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\skins\metallic2006\graphics\backgrounds klasörüne atınca arkaplan değişiyor.
    arkadaşın dediğini yap

Del Piero_10 Misafir

cm 2000-2001 de süper arkaplanlar vardı hemde birçok
    hagi'ye tıkladınmı hagi çıkardı mesela

artık baştan savma yapıyorlar maalesef

arkaplan resimlerini yani backgroundsa attığım resimleri oyun içnde göremiyorum lütfen yardım edin.

Quote Originally Posted by dick

bunu yaptım arkadaslar

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\skins\metallic2006\graphics\backgrounds klasörüne atınca arkaplan değişiyor. bu denılen seyı yaptım defultu kaldırıcam mı ? defultun yanına mı kopyalıcam ıstedım skınn resmını defultun yanında bır tane daha mı olucak resım yoksa sdece koymak ıstedım skınn mı olucak sadece bır tane resım koydum defultu kaldırdım ayarladım olmadı

Quote Originally Posted by streetfox
    bunu yaptım arkadaslar

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\skins\metallic2006\graphics\backgrounds klasörüne atınca arkaplan değişiyor. bu denılen seyı yaptım defultu kaldırıcam mı ? defultun yanına mı kopyalıcam ıstedım skınn resmını defultun yanında bır tane daha mı olucak resım yoksa sdece koymak ıstedım skınn mı olucak sadece bır tane resım koydum defultu kaldırdım ayarladım olmadı
    bende yaptım öle bende değişmedi.

Nesil
    2006

Default o anda kullanılan arkaplan resmidir.Yedekleye bilirisin istersen ama bir klasörde iki tane default adında dosya olamaz.Olsa bile dosya türleri ayrı demektir JPEG olması lazım

umutumut 67 metalic 2006 skini kullandığından emin misin.Eğer metalic2006 right -yani sağ taraflı- kullansan bile bir işe yaramaz yaptıkların.Gene olmuyorsa belgelerimdeki \Sports Interactive\Football Manager 2006\cache klasöründeki "english" klasörünü silip öyle dene.

olmuyor olmuyor olmuyor

Nesil
    2006

Bu olmuş hali

Bu da resmin eklenişi

Bunları yapmana rağmen olmadıysa sorun senin fm'de.

ben öğrendim saolun.

Mesaj Yetkileri