Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 101 sonuç

Konu: Avrupa Fatihi Galatasaray....

ya bu carrusca bende çıkmıyo normal yazıyom carrusca diye

bişe bulamıyo

independiente ye de baktım yok!

data base de büyük

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş dediğim gibi.BarceloGS diye bir yama var.Onu yüklemelisin.Veya Weegie Update.İkiside olur...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

başka türlü çıkmıyo mu

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Hayır.Ben de çıkmadı..
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

yaw abicim mükkemmel bi kariyer ama yani ne bileyim biraz garip geliyo bana,ilk sezon heinz'ı tehdit etsen bile gitmiyo nasıl başardığını paylaşırmısın(bir de save game i rica ediyorum)

Quote Originally Posted by KnightBaris
    yaw abicim mükkemmel bi kariyer ama yani ne bileyim biraz garip geliyo bana,ilk sezon heinz'ı tehdit etsen bile gitmiyo nasıl başardığını paylaşırmısın(bir de save game i rica ediyorum)
    ilk sezon heinz ilk teklif getirene gitti bende

heinz seni çok sevmiş başka yere gitmiyor bence

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi işte satılık listesine koydum.Bolton ilgilendi.Bende makul bir fiyata sattım...

Arkadaşlar sizlere şunu da sormak istiyorum.Malum oyunda 4 yıl geçti ve alex 32 yaşına geldi.Çok iyi oynuyor ancak yinede içim rahat değil.İnşallah türk olacak.Olmasa bile onun yerine önerebileceğiniz;Frikik,uzun şut,teknik ustası bir adam varmı.Ama pozisyonu sadece ofansif ortasaha olsun.Sağ-sol olabilir.Forvete kaçmasın.Yardımlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    Santiago Bernabeu

disiplin cezası verin bir kulüple temasa falan geçerse.o kulübe daha sıcak bakıyor.ne yapıp edin kendinizden nefret ettirin.moralini bozun.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi ne alaka.Ben sadece alex'in yerine alabileceğim am lc yada am rc yada yada amc var mı diye sormuştum????

Kardeş De Rossi,Jo**uin,Mancini,Adu,Luis Garcia,Mokoena,

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi zaten uğur,deniz,yasin bende.Ben yabancı istiyorum.Başka bile varsa yazsın...Sağol...

Güzel kariyer olmuş kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi sağol.Birde oyuncu önerini yaparsn iyi olur...37. mesaja bak...

carlos tevez i öneririm (fc olduu için amc de oynar)ayrıca bide at.mad deki addını unuttuum ***** bulgar olabilir ,ha bide anelkayı kesin al(amc olmasa bile)oyunda mükemmel yapmışlar bende ilk sezonda barcelonaya gitt(ben real.md dim)hat trick yaptı (son saniyede bi tanesi) 3-3 bitti beni şamp.luktan etti şerefsiz herif

not:yıldızlanmış yerde hi"yar yazıodu

birde sezer öztürk ile yasin karaça

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi tevez zaten bende.Kariyeri okumadınmı

Arkadaşlar başka önerileriniz varsa lütfen söyleyin.İi şut atması çok önemli...

Quote Originally Posted by hp-fm-gs
    Ya kardeş ne hilesi ya.İnanmazsan inanma.Alex'in gelmesi niye zor olsun.Neyse yorumun için sağol...Hem hile olsa niye para vereyim ki alex'e.Yada niye alex'i alayım.Ayıp ya...
    kardeş alexe kötü mü diyorsun 38 maçta 29 attı bende we şuan 32 yaşında milan,inter,man utd, felan peşinde yani süper de souza alex ;D

kardeş taktik neydi

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

4-1-2-1-2playmaker ve 4-4-2wings...

Quote Originally Posted by alex_sercan
    kardeş alexe kötü mü diyorsun 38 maçta 29 attı bende we şuan 32 yaşında milan,inter,man utd, felan peşinde yani süper de souza alex ;D
    Kardeş alex'e kötü demiyorum.Sadece arkadaş hile yapmışsın dedi bende deimki hile yapsaydım giderronaldinho'yu alırdım.Yani o manada söyledim..

Evet arkadaşlar.Kariyerimi güncelleyeyim dedim.İşte ligdeki son durum;

Ayrıca şampiyonlar lig'de var tabi.Grubum çok kolaydı ancak bir maçta gevşedim;

Arkadaşlar besiktas'ta cl de.Ama onun grubu g olduğu için resim almadı.O da grubnda lider ve gruptan çıktı.Ylnız fb bu halde...

Şimdi yorumları alayım..

Evet arkadaşlar.Bjk son maçınd arsenal'i 4-1 yendi ve lider olarak çıktı gruptan....

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

keske evdeki bilgisayarım internete baglı olsa. neler neler nasıl kariyer hikayeleri anlatırdım size...

basarılarının devamını dilerim dostum
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006

Screenshotlar neden küçük gözüküyorlar? Hiç birşey göremiyorum. Bana lütfenyardım edin de görüyüm şu ss leri.

Bu arada kariyein güzelmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş üstlerine tıklayacaksın,görünecek...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar transfer döneni başladı.Devre arası.Sizce kimleri satayım şimdi.Kimleri alayım...

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Arkadaşım Mükkemmel Kariyer Yapmışsın Kupalar Falan - Helal Olsun

arkadas mukemmel bi kariyer yapmısın kutlarım basarının devamını dilerim bende bnm oyundan bi kac resim koyayım inşallah begenirsiniz ...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş iyi hoşta niye burada açıyorsun????Kendine yeni konu açsaydın ya.Ayrıca henry'i ilk sezon alamzsın.Niye hile yaptın?

mrk1905 kardeşim keşke ayrı bi konu açsaydın.Millet görürdü senin kariyerini

mrk 1905 hile kötü bişeydir biz hile yapıpta burda anlatıp şekil yapmayız anladın mı ..
    seni de tebrik ederim hp fm gs kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağol kardeş...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeş save game at bize

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar şimdi 08/09 devre arasındayım.Ümit Karan ve Sinan Kaloğlu'nu satmayı düşünüyorum.Yerlerine Batuhan Karadeniz ve başka genç bir forvet almayı düşünüyorum.Önerileriniz neler???

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri