Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 101 sonuç

Konu: Avrupa Fatihi Galatasaray....

arkadaşlar bir şey soracağım gs kariyerinde fernando torresi almayı başaran varmı,bende aslında sözleşmeyi kabul edecekti,ama peşinde man. utd de vardı,ona gitti

Valla bu senelerde mükemmel genç Türk futbolcular çıkıyor.. Öncelikle FM Scout programından genç ve agility yüksek oyuncuları gözden geçirmeni öneririm.. Kendim genellikle öyle yapıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Ben zaten fm scout kulanıyorum abi.Ve çıkan genç yetenekleri hemen kapıyorum.Ama normal kadromda değişklikler yapacağım acaba kimleri satayım diye düşünüyorum.Sana sorayım dediö.Son durumum ik sayfada ss le görülüyor.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Tam kadro'nu yollayabilirmisin? İlk sayfada son sene sadece transfeler var sanırsam

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

ok.İstersen msn aç.Orada daha net açıklarım.Seni ekledim ben....

Evet arkadaşlar son güncellemeleri aktarayım sizlere....

Real Madrid'den 13mn ytl değerindeki Nigel de Jong 15 mn ytl peşin ve ..... alındı....
    17mn ytl değerindeki Michael Essien,Real Madrid'e 42 mn ytl ye satıldı....
    Chelsea takımı 17mn ytl değerindeki Javier Mascherano için 100mn ytl teklif etti.Düşünüyorum.

Ligde ve cl de dolu dizgin gidiyor.Yorumlarınızı bekliyorum...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006

ya arkadasım mükkemmel bir kariyerin var hayran kaldım sana ne diyeyim mükkemmel yapmıssın!basarıların devamı beklerim!ve alex i bence bi sezon daha tut elinde 33 34 artık iice hızı bitince satarsın yeni bir genc futbolcu alır sın!sonra gelsin kupalar

Quote Originally Posted by mrk_1905
    arkadas mukemmel bi kariyer yapmısın kutlarım basarının devamını dilerim bende bnm oyundan bi kac resim koyayım inşallah begenirsiniz ...

100de 100 hile steven gerrard,henry,kaka nasıl geldi ilk sezonda,tamam belki ilerleyen sezonlarda schevshenko bile alınır(Bkz.Ben)ama ilk sezon yuh.hem yozgatın çıkması için iki sene gerek,100de100 hile var(oyuncu listesinde grdüm)

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet arkadaşlar sizce doğrumu olud.Yani de jong'u alıp essien'i satmak.İkiside hemen hemen aynı değerdeydi ama de jong'u 15 e aldım,essien'i 42 ye sattım....

Arkadaşlar az öncede gençlerbirliğini 8-0 ile geçtim.Golleri alex,i.akın ve tevez paylaştı.Ayrıca essien'i satmadım.Kaldı kerata.Şimdi kadromu koyuyorum.Sizce sene sonunda yapamam gerekenler neler bakın,karar verin ve söyleyin..

Kardeş kadron süper.Doğru yapmışsın.De Jong da müthiş bi adam.Essien i bilmiyorum.Diyecek bişi bulamadım başarılarının devamını dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar vazgeçtim satıştan.Michael Essien kaldı.Aslında çok yararlı zaten.Kadrom yukarıdaki ss de.Sizce hangi bölgeler eksik veya takım iyi mi????

Evet akadaşlar ligde son durum şöyle

CL'de çeyrek finaldeyim.
    Shakhtar ile.Maçı bekliyorum...

Türkiye Cup
    Finaldeki rakibim yine beşiktaş.FB'yi elediler...

Javier Mascherano sene sonunda satılacak.Chelsea'ya 100mn ytl ye.Yerine Tacio alıncak...Brezilyalı ve 21 yaşında..

Buyrun Tacio...

Evet arkadaşlar cl çeyrek final ilk maçını 2-0 aldım ve rahatladım evimde....

Nesil
    2006

işte bu senin adına cok sevindim 3 lücekmiyiz kupları hp-fm-gs?

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Tabii ki abi.İnşallah olacak.Buna çabalıyorum.Lig garanti.Diğerleine bakıcaz.
    Ayrıca bide fransa'yı yönetiyom...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by hp-fm-gs
    Tabii ki abi.İnşallah olacak.Buna çabalıyorum.Lig garanti.Diğerleine bakıcaz.
    Ayrıca bide fransa'yı yönetiyom...

oooooooo abi sen kopmus gidiosun seni tutabilene askolsun!

hadi bakalım basarılarını beklioz

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağolun.Bu arada Tacio nasıl abi...

Nesil
    2006

Sağolun.Bu arada Tacio nasıl abi...

o mükkemmel hatta süper ötesi kacırma derim ben o seni bence bi 10 sene götürür 21 yasında büyük yetenek

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağol.Tacio'yu alıcam işte.Ayrıca bu hafta bjk derbisi de var...

Arkadaşlar shakhtar'a ikinci maçımda 2-1 yenildim ve onları elemiş oldum.Şimdi yarı finalde Chelsea ile eşleştim...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar chelsea'yı ilk maçta 2-0 mağlup ettim.Finale çıkacağım inşallah.
    Ligde bjk'yi 2-1 ile geçtim.Türkiye kupasında rakip bjk...
    Ligde 3beraberlikile gidiyom....

Yorumlarınız::::

Finalde rakibin kim olacaktı? Konuyu takip edemedim.. Türkiye Kupasını rahat alırsın.. Lig'de senin ee hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi finalde büyük ihtimalle barca olacak.Chelsea ile ikinci maç ilk yarı dayım 2-2gidiyor.
    Lig kesin.
    Türkiye cup'ta da büyük ihtimalle biz şampiyon olacaz...

Abi maç 5-4 bitti.Rakip finalde Barcelona....

Evet tc yi de aldım.Bjk'yi 3-2 ile geçtim.
    Ligde de 4 hafta var şampiyonlığu ilan ettim.
    Avrupa hall of fame'de 18.sıradayım.
    Türkiye'de tabii ki 1.

Ayrıca fb'ye geçmiş olsun...

Barcelona maçı tehlikeli olabilir.. Ama kazanırsın kesinlikle.. Bastır bastırabildiğin kadar senin mutlu haberlerini bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağolun bu arada şigde 4beraberlik oldu.Çünkü artık tatile git diyorum.Hala yenilgi yok.Sırada fb ve barca maçları var...

Nesil
    2006

Sağolun bu arada şigde 4beraberlik oldu.Çünkü artık tatile git diyorum.Hala yenilgi yok.Sırada fb ve barca maçları var...
    ARKADASIM SENİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUMBRAVO SANAAYRICA BARCA BİRAZ TEHLİKELİ MAC AMA SEN YENERSİN SANA GÜVENİYORUM

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağol kardeşte.Az önce hata verdi oyundan attı.Bi daha giriyom.Bakalım nerden itibarem.(

kardeş dolu dizgin gidiyosun.Başarılar.Bi de ss atmaya devam et kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abiler yeni sezon başladı.Essien'i sattım yerine udinese'nin brezilyalısı felipe aldım.Ama b.i. gs kariyerim bitti.Sizi haberdar ederim...

Hayırdır kardeş ne oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

kardeş 2 haftada 3 sezonluk kariyeri nasıl yaptın ya zor gelmiyormu??
    gece gündüz fm oynadın heralde !! tebrikler süper kariyer...

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Galatasaray kariyerin muhteşem.Başarılarının devamını dilerim.Kendine iyi bak.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağolun ama bırakmadım.Devam ediyorum.Lig ve aavrupada süper.TC daha başlamadı....

Nesil
    2006
    Yer
    Kadıköy Cehennemi

Bırakta Tsl de bir yılda fener olsun şampiyon

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri