Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 101 arası toplam 101 sonuç

Konu: Avrupa Fatihi Galatasaray....

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi ne zorum var...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzons

ya andrea barzagli yi nasıl sattın chelsea ye

sen şampiyonlar liginde hangi taktikle oynuyon

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Champions League dahil her yerde 4-1-2-1-2playmaker ve 4-4-2wings ten vazgeçmedim.Ve bomba gibi de devam ediyorum...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

erdemerok;

Yaptığın yorumlara saygım var, doğru veya yanlışlığını tartışmıyorum ama konuyla ve genel anlamda fm ile ilgili olmadığı için mesajını siliyorum.

Yaptığın yorumda çok ağır ithamlar var. Bu konuyu bizler futbol bölümünde çok tartıştık. Kimsenin Türklüğünü gelmişini geçmişini tartışamayız, sahip olduğu düşünceleri de. Sadece yorum yapabiliriz.

İlgili mesaj ve ona atılan cevaplar silinmiştir. Bu gibi düşüncelerinizi futbol bölümünde veya sohbet bölümünde dile getirelim yeri burası değil.

Bundan sonra atılan mesajlara dikkat edelim, konunun özünden ayrılmayalım....

doru dıosun serkan konunun yerı burası deıldı
    yada konuyu hıc acmamalıydı(K)

ıyı veya kotu yorumlarını yazan arkadaslar saolsun ama hıcbırını okuyamadım cunku ancak sımdı bakıorum

oyleyse kısaca kendı oyunumdan ornek verıyım geclerbırlıgıyım
    besıktas 12. sıraya dusunce avrupdada oynaamasından dolayı benım macımda 10 12 atabılecekkken 3 te bıraktım moralllerı tam cokmesın bıdakı hafta toparlanabılsınler dıe

yanı ben bjk gs fb ts nın daıma bası cekmesı sampıyon olmasa bıle avrupaya gıtmesını dusnuorum. bakın kayserı ( sonsuz saygım var bravo onlara AYRICA ERTUGRUL SAGLAMIN MIDDLESBOROUGH SITESINDE HOCA ADAYLARI ARASINDA SECENEKLERDE YAZILMASI COK HOS BIRSEY) avrupada fırtına gıbı ama trıbunler bos kaldıkca herkes uzuluo. bu oyun gorsel sovsa bunu en cok taraftarı olan 4 klup daha ılerı tasımalı ulkemız bazında en azından

oyna donersek benımde oyunumda bıkere bjk dustu ama gulmedım eho eko eko dıe. resmen uzuldum cunku ulke puanını cok yukarı cekmıslerdı 2 3 sene once

eger yazıda hakaret ıtham vs varsa sılınebılır ben 2 kere okudum ama
    sonucta nasıl ben tsl ben la lıga oynuorum bu zevklı dıosak buda benım bu konudakı kısısel gorusum.
    tekrardan souluorm yorumları okuamadım bu saatte gırdıgım ıcın ıyı kotu herkes fıkrını paylastıgı ıcın tesekkurler

karıyerle ılgılı yazdıklarımda sılınmıs
    kısaca: ıkıncı sene 4 buyukler zaten kral transfer yaptıgı ıcın kolayca tum kuplr toplanıo o yuzden ılk sene samp lıg basarısı olmaması kotu teknık dırektorluk acısından

onun dısında satılan alınan oyuncular caba guzel. paylasım seklıde guzel

oyununu tum sıte ıle beraber oynamıssın resmen paylasarak gostererek
    ınsan okadar ugrasınca gostermek ıstıo halıyle pbazen

Arkadaşım artık oyunun SAVE GAME ini veririmisin ........

Çok Merak Ettim...

Ayrıca Çok Başarılısın O Kadar Adamı Hile Yaparak bile zor getiririm ben BAŞARILAR...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

takımı baştan aşağ yenilemişsin yabancı kontenjan sıkıntısı çekmedin?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Tebrik ederim kardeş. Güzel başarı yakalmışsın. Kayıtlı oyununu upload edersen daha güzel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

kardes sen maçlarını hani taktikle oynuorsun gol sayın baya fazla da belki ben de kullanırım

11. Default

tebrik ederim kardeşş

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri