Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 101 sonuç

Konu: Avrupa Fatihi Galatasaray....

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Default Avrupa Fatihi Galatasaray....

Evet arkadaşlar.Şimdi size yaklaşık 2 hafta önce başladığım Galatasaray SK kariyerimi anlatacağım.Ayrıca;bazı noktalarıda screenshot ile daha iyi anlatmış olacağım.....

2005/2006 sezonu

Gelen oyuncular

Giden oyuncular

İlk sezon puan durumu ve açıklamalar:

Evet arkadaşlar.BarceloGS arkadaşımızın yamasını kullandığım için;Galatasaray Şampiyonlar Ligi içerisinde mücadele edecekti.İşte bu da ilk sezon şampiyonlar ligi grubum ve aldığım sonuçlar;

Şampiyonlar Ligi'nden elenince,gerçekten üzülmüştüm.Ama elden gelen birşey yoktu.Takımımı ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmek istediğim için kendi kendime bir dahaki seneye diye söz verdim...

Sırada Türkiye Kupası vardı;(Açıkamalar yazılı...)

VE BİR SEZON BÖYLECE BİTMİŞ OLUYORDU.UMUTLARIM 06-07 SEZONU İÇİNDİ ARTIK....

2006/2007 sezonu

İşte yaz gelmişti.Ve dünya kupası heyecanı da vardı tabi.2006 Dünya Kupası'nı müzesine götüren takım;finalde İtalya'y1 2-1 ile geçen FRANSA olmuştu....
    Şimdi gelelim takıma....

Gelen oyuncular

Giden oyuncular

İkinci sezon puan durumu ve açıklamalar:

Arkadaşlar yine şampiyonlar ligi'nde yer alıyordum.Ve bu seferki grubum daha zordu ancak ben kafaya koymuştum kupayı....İşte Şampiyonlar Ligi;

Kupayı kazandığım için sevinçliydim.Sırada Türkiye Kupası vardı;

UEFA Süper Kupası

VE 2006-2007 SEZONUNU BAŞARILI BİR BİÇİMDE BİTİRMŞTİM.GALATASARAY YİNE AVRUPA'DA TARİH YAZIYORDU...

2007/2008 sezonu

Yine kadro ile başlayalım....

Gelen Oyuncular

Giden oyuncular

Üçüncü sezon puan durumu ve açıklamalar;

Yine şampiyonlar ligi derdi başlıyordu.İşte grup ve sonuçlar;

Artık üzgünlüğümü unutmuştum.İki yıl üstüste Avrupa'nın en büyüğü olmak süper bişey oluyordu...

İşte Tükiye Kupası;

Ve son olarak UEFA Süper Kupası var.Ancak ss yok.Çünkü dün gece maçı kazandım.Biraz ilerledim ve elektrikler kesildi...Şimdi oynayacağım..Size haber veririm...

2008/2009 sezonu
    Son olarak yeni transferleri de göstereyim...

Gelen oyuncular

Giden oyuncular

Evet arkadaşlar şimdilik 3 yıllık olan kariyerim böyle.Beğeneceğinizi umarım.Gerçekten hileye hiç başvurmadım.Zaten beni bu siteden tanıyanlar bilirler.Yorumlarınızı açıklarsanız çok sevinir,ona göre devam ederim yada bırakırım gs'yi.Çok uğraştım yayınlamak için.Başarılı bir kariyer olduğunu düşünüyorum...Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden sağolun.......

Ayrıca lig başladı.İlk 3 hafta maçları 5-0,4-1 ve 5-1 ile aldım.İnşallah yine başarılı olurum...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

kardeş güzel kariyer

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar başka fikri,yorumu olan varsa yazsın...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Kardeşim çok çok güzel bi kariyerin var.Çok beğendim. profilininde bu kadar güzel olduğunu umuyorum.Bu kadar kısıtlı bütçeyle bu kadar başarıya önünde eğilip alkışlarım!!! Birde BERABER oynasaydık muhteşem olurdu...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet abi.Daha iyi olurdu onlineoynayabilsek.Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..

Tebrikler güzel kariyer yapmışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar sağolun.Yine yorumları bekliyorum.Ayrıca süper kupa maçını da 2-1 aldım.İsteyene savegame yollayabilirim.Yorumlara devam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Benim düşüncelerimi zaten biliyorsun. Kariyerin nasıl oluştuğunu oluşurkeneden beri biliyorum

Tebrikler. Başarılarının devamını diliyorum....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağol serkan abi...Sen benim kariyeri benden iyi biliyorsun..Başka yorumu olanları bekliyorum...

Arkadaşlar ayrıca 17mn ytl değerindeki mascherano'yu 90mn ytl ye chelsea'ya sattım.Yerine 25 yaşındaki xabi alonso gelecek..

mükemmel bir kariyer dostum.
    tebriklerrr

darısı bizm başımıza tebriklerr..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel kariyer yapmışsın. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağolun sağolun.Başka başka

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

hile var bence alex cimboma almak zor hile

Kardeş şimdi baktım.Mükemmel bi kariyer yapmışsın.Transferlerin harika olmuş.Tebrik ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Quote Originally Posted by anakonda52
    Ya kardeş ne hilesi ya.İnanmazsan inanma.Alex'in gelmesi niye zor olsun.Neyse yorumun için sağol...Hem hile olsa niye para vereyim ki alex'e.Yada niye alex'i alayım.Ayıp ya...

güzel başarı elde etmişsin....
    ancak epey oyuncu gönderip epey oyuncu almışsın...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet kardeş.Kadro full değişti gibi birşey oldu....

Abi nereden biliyosun hile olduğunu.Alex kimki.Adam ss atmış bi onları incele istersen.Hile yapsa en azından adam para vermez

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Sağol kardeş.Arkadaşlar başka yorumu olan varsa yazsın.Ona göre hareket etmeyi düşünüyorum da...

kariyerın cok guzel... yayınlayış şeklınde çok güzel.. tebrıkler..

anakonda alexi bende almıştım galatasaraya.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

neyse kardes kusura bakmaaaaaaa kadron güzelll

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet arkadaşlar sağolun.Devam ediyorum.Ama önerilerinizi yine beliyo olacağım...

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

tebrikler gerçekte de böyler olsa avrupa sıralamasında fb gs ye 16 sırea fark atmışken

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet kardeş o beni çok sevindiriyor.Zaten fb şampiyonlar liginde ya gruplara kalamadı yada sonuncu olarak elendi kariyerimde....

ya ben ilk sezon sattığın oyuncuları gördüm de heinzi toması flan uygun paraya satmışsın keza oyun başında 500 bir euro tomas

bi anlatsana yeni oyun açtım şimdi gs ile satıp tevez, yıldırm falan alcam inş

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Bak kardeş eğer barceloGS yama yüklüyse sende,carrusca zaten gs de oluyor.O hazır.Birde o yama yüklüyse heinz ve ilic'e mutlaka talipli çıkıyor.İstersen msn ye gel.Daha detaylı anlatayım....

ekledim seni ben msn e

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Arkadaşlar gerçekten emre1905 arkadaşın transferleri falan da güzel.Eğer gs kariyerine başlamakisteyen varsa kadromdan bilgi edinebilir...Ayrıca yorumlarınızı da unutmayın....
    Kardeş buraya yzdığın msn yi aç....

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri