Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Türkcell Süper Lig 2006/2007 Transfer Güncellemesi V2 (By Sercan Akgün)

yok kardes bir kaç ss baktım ama olmamıs olivera nın gelip gelmediği kesin değil gelirse kiralık olcagı da belli değil ricardinho kesin bi transfer o yok!!!1

ahmet dursun hala bjk de
    marek heinz hala amc (V.60.3 düzeltilmişti)
    arda dr de oynuoya bilio
    trabzando musampa geri gitti

yani kısacası olmamıs hatta bi felaket

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

arkadasların söledikleri gibi eksiklikler olsada güzel bi çalışma olmuş saol

Arkadasım tesekkurler guzel bı yama olmus olıveira fazla rıcardınho eksık bıdaha kı yamanda duzeltırsın : ))

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

abi ben yamayı indirdimoynadım hic hosuma gitmedi bunu seni kötülemek icin yazmıyorum kesinlikle yanlıs anlama hem bu senin ilk paylasımın olabilir boyle sorunlar ben ss lere baktıgım zaman oliveriayı görünce geldimi diye terddütte kaldım ama arastırdım daha gelmemis onu neden koydon oyuna sorabilirmiyiim paylasım icin saollasın bi daha ki paylasımında daha dikkatli olursun devamını bekliyoruz

arkadaşlar öncelikle bu yamayı bi kere buraya koydum silemiyorumda ) indirenler boyuna eleştiri yazıyo eyvallahda ricardinho diosan aç editörü koy ahmet dursun diosan aç editörü koy oliviera diosan terminate loan de daha ne diyim bi deneme yaptım buraya koydum sanki ben bundan iisi yok demişim gibi ince detayına kadar eleştirmişsiniz beğenmek zorunda değilsiniz ama o yok bu yok demeyin madem bu kadar sıkı takip ediyorsunuz kendiniz kendi editörünmüzde açarak kendi güncel yamanızı oluşturabilirsiniz yapılan budur iyi demiyorum ama sonuçta canm sıkıntısından yaptım bişedir federasyon başkanı değilimki tüm transferler elimde olsun hatalar vardır bunuda ya kendi editörünüzden yada onuda beğenmiosanız başka güncel yama oda olmuosa silin hiç oynama yapmadan oynayın ama buraya ince ince açık arayıp yazmayın eğer mod. duyuyosa konumu silsinler ricamdır

ama bunlar ufak hatalar değilki çok yanlış var bencede silinsin ben hiç beğenmedim

Wink

sewgili sercan kardesim bu yamayı ii hos koymusunda sanırım bi yeri atlamısın transfer falan onemli deil ben daha oyunu acamıyorum bile benim versiyon 6,0 sanırım ondan kaynaklanıyo load oyunları acıyo ama yeni oyun dediginde hata verio cd imde bozuldu oyunu yeniden yukleyemiyorum senin yamayı kurarken data dosyasını deiştirmişti.sanırım datalarda uyusmazlık var bunun bi cozumu varmı cevaplarsan ii olr cunku yeni oyun acamıyorum... cevabını bekliorum

kardeş oyunu sil bi daha kur belgelerimdeki saveini yedekle oyunu sil tamemn bi daha kur yama en az 6.0.2 ondan dır sanırım sil bi daha kur ama herşei sil sadece save dosyanı bi yere yedekle düzelir

arkadaşım şimdi indiriyorum data güncellemeni.Uğraştığın için teşekkür ederim.Bu arada benim bi sorum olacak.Ya bu data güncelleme işini nasıl yapıyorsun.Eğer anlatırsan sevinirim. [email protected] dan ulaşabilirisn bana.Bu arada adaşız haberin olsun

bazı transfer eksiklikleri var ricardinho gibi

kardeşim yamaya kezmanı bide deivid de souzayı eklermisin?

şifreyi söylermisin kardeş

Thumbs down

son linkin yanlış arkadaş yeni oyun oluştura basıyorum bi hata verip oyundan çıkıyor hata şu:A serious error was encountered and the appilation will close
    an error file has been generatered in:SAMB4Cİ/C:/ProgramFiles/SportsInteractive/fOOTBALL MANAGER 2006 Bİ BAKSAN DİYORUM! LÜTFEN

arkadaşım ellerine sağlık

olumsuz yorum yapanlara katılmıyorum sonuçta bi emek vermiş ve bizle paylaşmak istemiş

yaa her kulübün transferlerini tam yapmızsın galatasarayı tam yapmamızsın mesela galatasarayda inamoto we mehmet topal yok

nasıl yapacaz

arkadaşım yükledim oyunu actım yeni oyuna başlar iken oyundan cıkıyor ve şu hatayı weriyor A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kusura bakmayın ama çok kötü olmuş...Şampiyonlar ligine 3 sezondur Sakarya ve Bursa katılıyo daha doğrusu katılamıyo...Bunu düzeltmeye giderseniz daha iyi olur bence...veya hiç ellemeyin yenisi yakında çıkar nasıl olsa herkes 2006-07 oynamaya başlar ...Sabırsızlıkla bekliyoruz...

19. Default

Ya Son GÜncellemelerİn Sayfalari Acilmiyo Yardimci Olucak Bİrİ Yokmu

20. Default

bu hangi dosyaya girmeli

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

eline sağlık kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Adana ßursa AntaLya Kargo Gißiyim Vallahi

Quote Originally Posted by canaliaa View Post
    ama bunlar ufak hatalar değilki çok yanlış var bencede silinsin ben hiç beğenmedim
    Kardeşim Senin beyenenib beyenmemen kimseyi sarmıyo beyenmedinse Yinede İçten olmasada Eline SağLık de Çok biliyorsan buyur Seninkinide oynayaLım EMEĞE SAYGI
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

Arkadaşlar bu linkler i yeniliyebilirmisiniz açılmıyo ..... pls

24. Default

kardeş link hata werio bende..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ozanersin View Post
    Arkadaşlar bu linkler i yeniliyebilirmisiniz açılmıyo ..... pls
    17-08-2006

Quote Originally Posted by santiagoo10 View Post
    kardeş link hata werio bende..
    17-08-2006

Tarihinde Konu Acilmistir.Beyler..

Upload Tarihide Oraya Yakin ve ordan Oncedir Indirilmemesi Normal..

26. Default

yenileyemezmisiniz yani

linki yenileyebilirmiyiz lütfenn...
    ALEN SAHAYA ÜÇLÜ ÇEKTİR KARTALA

Ya ilgilenen yok mu burda. yenilesenize şunu lutfen ya.

Resımlerle eskı kadro var

Nesil
    2006

sağol paylaşı için

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri