** Yamanın İçeriği **

* Turkcell Super Lig 2006/2007 Sezonu Bütün Transferleri Oyuna Aktarıldı
* Süperlige Yükselen ve Süperligden Düşen Takımlar Oyuna Aktarıldı
* Başkanların Karakterleri Düzeltildi (İlhan Cavcav,Aziz Yıldırım,Özhan Canaydın Gibi)
* Kulüplerin Transfer Bütçeleri Ayarlandı
* Türk Vatandaşlığına Geçen Futbolcuların İsim ve Uyruğu Değiştirildi (Mert Nobre,Mehmet Aurelio)
* Süper Lig Takımlarında Değişen Teknik Direktörler Oyuna Aktarıldı (Lazaroni...vb.)

Kurulum: İnen Dosya Setup Şeklinde İnecektir Dizin Yolu Yanlışsa Gözat Diyerek Kendi Oyununuzun Fotball Manager 2006/data/db Bölümünü Seçerek Yükleyin

Dosya:http://rapidshare.de/files/29683535/...EMES_.rar.html

Rar Şifresi: sercan

NOT: Yamada Gördüğünüz Eksiklikleri Hataları Buraya Yazarsanız Düzelterek Tekrar Upload Edebilirim

Herkese İyİ FM'ler )

Yorumlarınızı Bekliyorum...

Daha Kapsamlı Bir Güncelleme Yaptığım V2 Yamamı Sizlere Sunuyorum Umarım Beğenirsiniz.

BU YAMA SADECE SÜPER LİG GÜNCELLEMESİ İÇİN HAZIRLANMIŞTIR BAŞKA ÜLKELERİN LİGLERİNDE GÜNCELLEME YAPILMAMIŞTIR

** YAMANIN İÇERİĞİ **

* Süper Lig Takımlarının Bütün Transferleri Güncellenmiştir (19-08-2006)

* Başkanların Kişilikleri Düzenlenmiştir

* Gelecek Vaad Eden Oyuncuların Özellikleri İleriye Yönelik Geliştirilmiştir (Arda Turan,Aydın Yılmaz,Özgürcan,Olcan Adin,Kerim Zengin vb.)

* Kulüp Bütçeleri Geliştirilmiştir. (Galatasaray 7MN,Fenerbahçe 40MN vb.)

* Süper Lig den Düşen Ve Süper Lige Yükselen Takımlar Ayarlanmıştır (Antalyaspor,Sakaryapor,Bursaspor /// Diyarbakırspor,Samsunspor,Malatyaspor)

* Oyuncuların Karakterleri Mutlu Ve Mutsuzluk Halleri Oyuna Aktarılmıştır
(Anelka vb.)

* Mevkileri Değişen Oyuncuların Mevkileri Ayarlanmıştır (Ayhan Akman DM,Tümer Metin AMLC vb.)

* Türk Vatandaşlığına Geçen Oyuncular Ayarlanmıştır(Mert Nobre,Mehmet Aurelio)

Dosya:
http://rapidshare.de/files/29981949/...4__V2.rar.html

Rar Şifresi:
sercanakgün

Kurulum:
İnen Dosya Setup Şeklindedir Eğer Dizin Yolu Doğru Değilse Gözat Diyerek Oyununuzun Bulunduğu Klasördeki Data Klasörünü Seçiniz.

Önemli Not: Eğer Save Dosyanız Varsa Yama Save Dosyasına Etki Etmez Oyuna Baştan Başlamanız Gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri:

Yorumlarınızı Bekliyorum

ben aslında v2 hazırladım ancak buraya koymadılar ben konu açtım süper mod. beğenmedi sanırım yayınlamadı ben v2 sini yayınlıyorum hemde diğer avrupa ligleride güncellendi %100 diyemicem ama genede işinizi görür

2006/2007 Sezonu Transfer Güncellemesi Version 2 (By Sercan Akgün)

**** V2 Den Farklı Olarak Oyuna Kazandıracakları ****

* Avrupadaki Tüm Transferler Oyuna Aktarılmıştır

* Telegol,Maraton,Santra Gibi TV Programları Eklenmiştir

* Sakatlık Haberleri Türkçeleştirilmiştir (Broken Leg = Ayak Kırıkları gibi)

* Ödüller Türkçeleştirilmiştir (Year Of The Goal = Yılın Golü Gibi)

* İtalya Ligindeki Şike Skandalı Sonucunda Oluşan Değişiklikler Oyuna Aktarılmıştır

* V1 Deki Tüm Özellikler Bu Yamadada Mevcuttur.

* Ayrıca Bu Yama V1 Deki Birçok Hatayı Düzeltmiştir

Rar Şifresi: sercanakgün

Dosya: http://rapidshare.de/files/30010140/...4__V2.rar.html