1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Shortlist

Default Shortlist

Merhaba;
    Shortlistimdeki Bazi Adamlarin İsİmlerİ Bazilarininkİ Beyaz .sebebİ Nedİr?tŞkler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

cümlen çok düşük düzeltip yazarmısın. anlayamadım.

Yanİ Adamlarin İsmİ Beyaz Renkte Veya Sari Renkte Çikiyor.beyazla Sarinin Ayrimi Nedİr?ayrica Bu Adamlarin Yaninda Days BaŞliĞi Altinda Sayilar Yaziyor.yok 200 ÜÇyÜz.200 GÜn Falan Demek İstİyor Ama Anlami Ne.yaa Ne GÜzel 01/01 Oynuyordum.nerden Sardim Fm 2006yi.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

İyde abi shortlistteki tüm adamlar sarı değil mi ya.Ayrıca sevmitorsan fm oynamayabilirsin...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

2 GÜn Oldu BaŞlayali.neler DeĞİŞmİŞ.acaİp Teferruatli OlmuŞ.ben En Son 01/02 Oynuyordum.olay Nerdeyse Tamamen DeĞİŞmİŞ.neyse BoŞver Sende Benİm Sorunun Cevabi Yok.ben Sana Soruorum.sen Bana Soruyla Cevap Verİyorsun.ne BİÇİm Cİmbomlusun Sen.hadİ Fenerlİ Olsan AnlayacaĞiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

ne biçim konuşuyosun ki sen. önce adam gibi sor ondan sonra biz cevap vermezsek söle. ne demek fenerli olsan anlıcaz fln.

GerÇekler Acitir.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

ağızını topla sen galatasaraylısında ne oluyor eskiden burda dostluk vardı üyeler arasında böyle tartışmalar olmazdı

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

o ne biçim konuşuyorsun.Terbiyesizliğin lüzumu yok.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Dostum oyunu oynamak istemezsen oynamazsın kimse sana zorla oyna demio Ayrıca senin shortlist dediğin oyuncu aramaya basmışsındır listene eklediğin oyunculardır diğerleri Beyaz gözükür listeye ekle ( Add List ) dediklerin Sarı

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi bırak ya.Bu yardım ettiğin kişi senin imzandaki tanıma benzemiş.Hiç değmez

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Olsun Dostum Madem Bİlmio yardımcı olalım biraz daha Tavrını düzeltse iyi olur ama nesse

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Haklısın.Biraz fazla üstüne gittik ama arkadasta biraz seviyeli olsa iyi olur...

14. Default

Quote Originally Posted by hp-fm-gs
    Abi bırak ya.Bu yardım ettiğin kişi senin imzandaki tanıma benzemiş.Hiç değmez
    senin hiç cimbomlu gibi bir tavrın yok.sallamadan aslan falan yazıyorsun.önce kendine bir çeki düzen ver.sonra hava yap

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Dostum Fazla Şansını kullanmaya başladın Ceza Alırsın

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

her galatasaraylıyı kendin gibimi sandın burda öyle şeyler olmaz(dı)senden önce

Mesaj Yetkileri