Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 72 sonuç

Konu: "Azmin sonu! Başardım, Başardık" 2 - Bir Galatasaray hikayesi..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ermoon
    abi o adamı çok istiyodum adam 21 yaşında geleceğin en iyi sağ kanat futbolcusuydu.. şimdi gittim 23 yaşında ki futbolcuya kaldık
    aaron lennon'muydu dediğin adam?

o oyun başlangıcında tottenham'da diye biliyorum
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet abi tottenham'da.Ama dehşet bi adam ai.Öyle ortaları,şutları varki.Hayret ettim ya...Ama messi'de süper.Merak etme aratmaz lennon'u.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Quote Originally Posted by peluk
    aaron lennon'muydu dediğin adam?

o oyun başlangıcında tottenham'da diye biliyorum
    Lennon değil ya Theo Walcott.. Regen futbolcu galiba..

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi onu bende biliyorum.İyi bir adam aslında.Demek ki regen değil...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Lennon değil ya Theo Walcott.. Regen futbolcu galiba..
    yok canım regen olur mu hiç.

sen dünya kupasını takip etmedin herhalde.

ingiltere milli takım kadrosundaydı. yedek forvet olarak bekledi ama cok genc oldugu için oynatmadılar. oyuncu gecmişi varsa bak görürsün
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

yok canım regen olur mu hiç.

sen dünya kupasını takip etmedin herhalde.

ingiltere milli takım kadrosundaydı. yedek forvet olarak bekledi ama cok genc oldugu için oynatmadılar. oyuncu gecmişi varsa bak görürsün
    olabilir tabi ben duymadım.. dünya kupasını takip ettimde ingiltereyi izlemedim neyse..

İnter'in alt yapısından aldığım Arjantinli 16 yaşında ki futbolcu.. Geleceğin Carrusca'sı Bu arada Carrusca yılın en iyi futbolcusu ödülünü aldı..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

olabilir tabi ben duymadım.. dünya kupasını takip ettimde ingiltereyi izlemedim neyse..

İnter'in alt yapısından aldığım Arjantinli 16 yaşında ki futbolcu.. Geleceğin Carrusca'sı Bu arada Carrusca yılın en iyi futbolcusu ödülünü aldı..

tebrikler iyi bir genç araştırması yaptıgın için.

carrusca sana tesekkür etmiştir herhalde..

tebrikler iyi bir genç araştırması yaptıgın için.

carrusca sana tesekkür etmiştir herhalde..
    ehh işte teşekkür etti sayılır sadece Türk oldu o kadar
    İnsan bir profiline Eray Dengiz yazardı ya neyse.. Tüm futbolcularda var bunda yok

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Üzülme eray.O da olur.Ya ama nasıl türk oldu.Bende alex 6yıldır ama türk olmadı.....

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by hp-fm-gs
    Üzülme eray.O da olur.Ya ama nasıl türk oldu.Bende alex 6yıldır ama türk olmadı.....
    İstersen senin için de araya gireyim.. Hemen Türk olur arkam sağlamdır benim...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Quote Originally Posted by sekopej
    İstersen senin için de araya gireyim.. Hemen Türk olur arkam sağlamdır benim...
    Abi elinden ne geliyorsa yap,gir araya.Yabancı kontenjanım 4 senedir hiç açılıyor yaw.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tamam sen hiç merak etme en yakın zaman da olacak...

Bu arada Eray senin konunu da biraz dağıttık ama artık kusura bakma...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Şimdi sorun çözüldü mü?.Oleyyy..Evet eray biraz dağıldı ama ara sıra olur böyle şeyler...

yok canım ne olacak sizin olsun konu sizden değerlimi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Valla çok duygulandım şimdi bi acayip oldum... Teşekkürler...

Neyse fazla sapıtmayalım. konu amacından şaşmasın...
    "YÜCE ATATÜRK"

Off sıkıldım artık ya Barcelona deplasmında daha 55' 3-0 yeniyorum.. Yine rakip Chelsea olacak yine 3.defa üst üste kazanıp ŞL'yi alacağım.. Nereye kadar başarı ya

Bu arada maç 4-0 bitti.. Şu Özgürcan'a hasta oluyorum ya böyle bir oyuncu yok yani

5 sene boyunca yedek bekletirdim hiç sesini çıkartmadı.. Şimdi yeni gelen futbolcular ya beni kaybedersin ya da oynatırsın diyolar kaybediyolar.. Özgürcan ise bu kadar sene bekledi şimdi patlıyor.. Her maç 3 4 tane gol atıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Vaaay.Abi ne güzel işte.Bende başarılı olmaktan sıkıldım ama napayım işte can sıkıntısı fm nin önüne geçemiyorki..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Adamın üzüldüğü şeye bak ya...

O zaman napıyoruz hemen Özgürcan'ı transfer ediyoruz...
    "YÜCE ATATÜRK"

aaa tabi ya.. boş durmayın transfer edin, oynatın..
    Özgür Özgür Özgür Özgürcan Özgürcan Özgürcan haydin Özgürcan heyyy

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi bende özgürü 3sene yedek tuttum.Ama acaip gelişti.Şimdi as forvetim oldu bea....

Quote Originally Posted by hp-fm-gs
    Abi bende özgürü 3sene yedek tuttum.Ama acaip gelişti.Şimdi as forvetim oldu bea....
    Bende yeni anladım öyle yapmak lazımmış.. 2.senede hep oynatırdım şimdi ise mükemmel bir şekilde oynuyor.. 22 yaşında bu adamı bir satsan 200-300'e gider

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

çok güzel hikaye beğeniyle hepsini okudum yanlız okudum dinlemedim

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Evet bana özgür için real,monaco,villarreal,barça dan teklif geldi ama satmadım.O harikalar yaratacak...

Bende yeni anladım öyle yapmak lazımmış.. 2.senede hep oynatırdım şimdi ise mükemmel bir şekilde oynuyor.. 22 yaşında bu adamı bir satsan 200-300'e gider
    Aynen.....

evet kesin

Bu arada beklediğim rakip geldi.. Tam istediğim gbii.. İlk maç deplasmanda Chelsea ile Diğer rakipler ise çıtır denilebilecek kadar zayıf.. Werder Bremen ve Ajax

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılar demiyorum zaten başarıyorsun demeye gerek yok

Kupa yine geliyor desene....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Oleeeeeeey.Oleeeeeeey.Kupa yine türklerin.Kupa yine cimbomun.

Gelecek gelecek merak etmeyin
    Lig ve Türkiye Kupası maçlarını çıkmıyorum artık.. Çok sıkıcı geliyorlar.. İlk 18 maça çıkıp geri kalanını bırakıyorum..

Neyse.. Bu sene dediğim hedefe ulaşıyorum.. 4 kupayı istiyordum, Word Club kupasını kazandım.. Lig, Türkiye Kupası garanti.. Şl'de %90

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Süpersin Eray.Sanada bu yakışır.Ayrıca tc ve lig maçlarını bazen bende oynamıyorum.Antrenörüm antenucci hallediyor....

Chelsea'ye ilk maçta 1-0 kaybettim. Nihat son dakikada penaltı kaçırdı bir güzel saydım.. Neyse bakalım bu maç ne olacak..

ilk sezondaki screenshotta tarih 2010 olarak gözüküyor nasıl yani

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri