Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 157 sonuç

Konu: 29 maçta sadece 2 gol

arkadaşım taktiğini denedim mükemmel
    şimdi izmirsporda deniyorum bakalım nasıl bir sonuç alcam ama bence işe yarayacak

taktiği bende çok merak ediyorum ama hemenpaylaştan dosya indiremiyorum.rapidshare linki verebilirsiniz çok ii olur.şimdiden tşkrlr

teşekkürler arkadaşlar tüm yorumlar için başka deniyen arkadaşlarda mesaj atarsa sevinirim iyi oyunlar.Bu arada arkadaşlar kendinizden çok daha güçlü bi takıma karşı oynuyosanız hücümü biraz aşağı çekebilirsiniz ölede işe yarıyo

bu taktiği herkes denesin super bişey!! herkese ii fmler...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ne taktik bu yaw... Resmen dehşet.
    Şu maça bakın. Livorno'dan bunu beklemezdim. Oha oldum yahu

Arkadaşım paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Herkese tavsiye ederim bu taktiği!

Nesil
    2006
    Yer
    gebzee

super bu taktik bende ise yarayan ender taktiklerden biri deneyin pişman olmayın 1-2mac sıkıntı cektim sonra kalemi gole kapadım herkese oneririm
    :s_fenerbahce: 100 ŞEREFLİ YIL :s_fenerbahce:

Quote Originally Posted by FBseRHat
    taktiği bende çok merak ediyorum ama hemenpaylaştan dosya indiremiyorum.rapidshare linki verebilirsiniz çok ii olur.şimdiden tşkrlr
    Arkadaşım maalesef rapidshare artık sadece acount u olanlara dosya paylaşım hakkı veriyo(bildiğim kadarıyla).üzgünüm o yüzden

kardeş ben bu başlıktan dolayı bakmamıştım.ama baya ii taktiğe benzio
    deneyelim . saol.

arkadaslar size diyordunuz ki zigic diye bir forvet var onu alin adlim adam 40 macda 13 gol ati yaninda da tuncay oynyor forvete aha simdi son macim kayseri erciyes ve trapzonspor yenilsin sampiyon fenerbahce cok zor

arkadaslar ben bayern munihc alinaz arena da 0-5 yendim

kardeş zigic iyi bi forwet ama yanında tuncayı deil. asist yapacak bi forwet alman lazım yani betinho gibi...

inan ki bende filipo inzaghi var di satim yasli diye 32 yasindaydi yerine zigic aldim birde ricardinho son macim genclerbirlig trapzonspor yenilsin birde kayseri erciyes yenilsin sampiyon benim

olabilir yalan demiom ama yanına asist yapacak oyuncu alman lazım tuncay deil betinho,genro gibi kaç paran war ona göre söliyem

forvet tuncay-zigic arkasinda alex, param 40m euro

forwete tuncayın yerine betinho'yu al derim hem genç iyi bi antremanla çoook iyi gelişio tawsiyem betinho...ama tecrübeli istiosan markus rosenberg ajaxda oynuo

alacam tamam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kardeş paylaşım için saol çok ii bi taktik

zigici satacam o kadar iyi oynco degil belkit de turkiye de oyiyamiyor yerine fatih tekke yi alacam

yada taktikten dolayı ii deildir

tatik søyle 4-1-3-2 zigic uefa da en cok gol atan oyuncoydu 6 gole ama ligde hic bir macda gol atamiyor ricardinho yo aldim o cok iyi keske filipo inzahgi yi satmasaydim

kardeş bi kadronun ss 'ini koysana

Default taktik

arkadaslar yardiminiza ihtiyacim taktik inderirdikten sonra taktik dosyasinin icine atmama ramen oyunu actiktan sonra taktigi goremiyorum yardimci olursaniz sevinirim

saol kardes takım iice battı

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Arkadaşlar Deneyen Varsa Lütfen SS Koyabilirmi - Anlayamıyoruzki iymi Kötümü Bana 29 Maçta 121 Gol Biraz Garip geldi - O yüzden Deneyen Arkadaşlar Lütfen SS Atsın

bu taktigi nasıL ve nereye yüklüyoruz..

nasil konyor bilmiyom

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Kardeş Başarılarını GösterenResimler Koyacan

http://www.imageshack.us

Bu siteden Resimlerini Upload Edebilirsin

Bence taktiği çok abartıyorsunuz.Dünyada hiç kimse bu presi yapamaz.Ben Atletico Madridi yönetiyorum.İspanyanın en iyi savunması bende ama bırakın 29 maçta 2 gol yemeyi,bir maçta yedim.Eminim sizin oyuncularınız dayanıklı,güçlü oyunculardır ama benim yıldızlarım bu kadarını kaldıramıyor.

bende bu taktikle 3 gol yedim hemde 1 maçta.fenerbahçedeyim ett katılıyorum sizin oyuncularınız dayanıklı oyunculardır

ben fenerbahceyim ve zigic diye bir forvet var pismanim simdi niye aldim diye 40 macda 13 gol ati

URL=http://imageshack.us][/URL]ttp://imageshack.us][img=http://img60.imageshack.us/img60/1792/dfqw9.jpg][/url]

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri