Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 157 sonuç

Konu: 29 maçta sadece 2 gol

Default 29 maçta 121 gol ve 28 galibiyet için tıklayın

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtim bu taktiği ben yapmadım,yabancı bir siteden indirdim ve inanılmaz bir başarı elde ettim.Aslında sezonun bitmesini beklicektim taktiği yayınlamak için ama bu muhteşem taktiği sizlerle paylaşmak için bekleyemedim.
    İşte ss:
    bu puan durumu
    http://img82.imageshack.us/my.php?im...ray2golvk2.jpg

Buda fikstür:http://img156.imageshack.us/my.php?image=fikstroa9.jpg

Şimdi kazandığım büyük başarılara gelelim.Aslında sadece 1 yıl oynadım bu taktikle ve şimdilik ligdeki 29 maçımı tamamladım ve sadece 2 gol yiyip 121 gol attım.29 maçın 28 kazandım 1 maçtada berabere kaldım yani namağulup gidiyorum Türkiye Kupasında finale çok rahat çıktım(gol yemeden).Uefa kupasında ise 2.turda Liverpool'a şansız bir şekilde eğlendim ama 2 maçtada çok üstün oynayan taraf bendim nitekim penaltilarla eğlendim.

Ve şimdide taktikle ilgili gözüme çarpan bilgileri verim.Taktik klasik 4-4-2 düzeninde hazırlanmış.Burda özellikle dikkat etmeniz gereken konu orta sagahnın solundaki oyuncu oyun kurucu görevi üstlenitor ve hemen hemen her maç maçın adamı oluyor.Maçlarda 90 dk tempolu bi futbol oynuyoruz ve presle rakibi boğarak kaptiğimiz toplarla hızlıca atağa çıkırıyoruz.Sizden tek istediğim 1-2 maç kadar sabredin ben ilk maçımda grasshopers ve fenerbahçeye karşı beraberlik aldım sonrasınıda anlattım zaten.Tekrar hatırlatıyorum bu taktik bana ait değil yabancı bi siteden aldım.

Arkadaşlar bu taktik benim çok işime yaradı umarım sizinde yarar.Teşekkürler

NOT:bu arada arkadaşlar söylmeyi unutmuşum bu taktikle çok sayıda korner kazanıyosunuz korner taktiği uygularsanız çok daha fazla gol atabilirsiniz.

Yeni link:http://rapidshare.com/files/1119720/...2005_.tac.html

Arkadaşım paylaşım için saol öncelikle.Taktik gerçekten mukemmel gerçi daha 3 maçta denedim ama gerçek olağanüstü bi taktik yapan arkadaşında emeğine sağlık

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by _AfricA_
    Arkadaşlar öncelikle şunu belirtim bu taktiği ben yapmadım,yabancı bir siteden indirdim ve inanılmaz bir başarı elde ettim.Aslında sezonun bitmesini beklicek taktiği yayınlamak için ama bu muhteşem taktiği sizlerle paylaşmak için bekleyemedim.

Şimdi kazandığım büyük başarılara gelelim.Aslında sadece 1 yıl oynadım bu taktikle ve şimdilik ligdeki 29 maçımı tamamladım ve sadece 2 gol yiyip 121 gol attım.29 maçın 28 kazandım 1 maçtada berabere kaldım yani namağulup gidiyorum Türkiye Kupasında finale çok rahat çıktım(gol yemeden).Uefa kupasında ise çeyrek finalde Liverpool'a şansız bir şekilde eğlendim ama 2 maçtada çok üstün oynayan taraf bendim nitekim penaltilarla eğlendim.

Ve şimdide taktikle ilgili gözüme çarpan bilgileri verim.Taktik klasik 4-4-2 düzeninde hazırlanmış.Burda özellikle dikkat etmeniz gereken konu orta sagahnın solundaki oyuncu oyun kurucu görevi üstlenitor ve hemen hemen her maç maçın adamı oluyor.Maçlarda 90 dk tempolu bi futbol oynuyoruz ve presle rakibi boğarak kaptiğimiz toplarla hızlıca atağa çıkırıyoruz.Sizden tek istediğim 1-2 maç kadar sabredin ben ilk maçımda grasshopers ve fenerbahçeye karşı beraberlik aldım sonrasınıda anlattım zaten.Tekrar hatırlatıyorum bu taktik bana ait değil yabancı bi siteden aldım.

bu muhteşem taktiği burdan indirebilirsiniz:
    http://d.turboupload.com/d/913075/Be...M2006.tac.html

(üzgünüm hemenpaylaş ta sorun var oraya kopyalıyamadım)

en kısa zamanda resimleride yerleştircem onun için sezonun bitmesini bekliyorum.
    Arkadaşlar bu taktik benim çok işime yaradı umarım sizinde yarar.Teşekkürler
    kardeş öyle yazmasaydın 29 maçta 121 gol diye yazsaydın daha çekici olurdu . bu başlıkla taktik itici geliyo birden

ok düzeltim

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by _AfricA_
    ok düzeltim
    yanlış anlama yani öyle düzeltki arkadaşlar " 29 maçta iki golüben de atarım " demesin taktiğe bakıyorum şimdi deniyorum bakalım ...

ok saol ama düzeltemedim maalesef

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeş hangi takımsın acab?

Galatasaray kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

harika bi taktik saol africa

sen saol ama tekrar yazım diyorum ki yanlış anlaşılma olmasın tektik bana ait diğil bu arada imza super olmuş yusufcan

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

gerçektende güzel taktik ama ben kendi yaptığımı tercih ederimhazır taktikle oynamayı sevmem
    [SIGPIC][/SIGPIC]

paylaşım için saol kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

abibaşka siteden upload et çümkü sitede virüs varrrr

Quote Originally Posted by yavuzselim_58
    abibaşka siteden upload et çümkü sitede virüs varrrr
    hallettim ben yeni bi siteden upload ladım uyarın için teşekkürler

arkadaşlar ben sitede viruse rastlamadım dosyadada,öncelikle taktiği yapan sonrada onu bulup bizimde bu mükemmel taktikle oynamamıza sağlayan arkadaş için.Bu taktik super oynadığım ilk 14 maçın hepsini kazandm 1 gol yedim 48 gol attım gerçekten çok teşekkür

ya sıtede sorun var herlde acılmıyo:S

arkadaşım hallettim sonunda artık indirebilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

onu bunu bilmem bu taktıgı kullan bak dalgana

Tıkla

bu taktikle fb 6 bjk 7 attım gerisini siz düşünün

arkadslar taktıgı yukledım cok guzel taktık ıse yaradı gercekten.pekı bundan oncekı taktıgıme nasıl donucem acaba.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by carsilican
    arkadslar taktıgı yukledım cok guzel taktık ıse yaradı gercekten.pekı bundan oncekı taktıgıme nasıl donucem acaba.
    eski taktiğini kaydetmediysen tek dönmüş yolu taktiği yeniden ayarlamak ...

hadı yaaaaa bayada ugrasmıstım.keske en basta soleseydınız

kardeş hemen denicem.Şimdiden ellerine sağlık

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by carsilican
    hadı yaaaaa bayada ugrasmıstım.keske en basta soleseydınız
    baştan sorsaydın baştan söylerdim

sende haklısın nese kulagımıza kupe oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

deneyecem hemen bakalım nasımış taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

abi bir ss koysaydınız dizilişe filan bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

gelisme yok mu bu taktikle ilgili, ben kullanmak icin sezonun sonunu bekliyorum. Saygilar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Güzel taktik olmuş ama ben kendi yaptığım taktikle oynamayı seviyorum

Ama denedim gerçekten iyi taktik
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

arkadaşlar taktik iyi işliyo.Maç kaybetmedim kolay kolay

arkadaşlar taktiği deniyorum başarılı gibi ama bazı maçlarda inanılmaz kontralar, inanılmaz kolay goller yiyorum. şampiyonlar liginde bayernden 5 yedim ligde fenerden 4 yedim. çok riskli bir taktik gibi geldi bana yada defans oyuncularım çok genç onlarında etkisi olabilir. belki iyi defanslarla taktik daha başarılı olabilir.

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri