Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 145 sonuç

Konu: Sorularınız

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yafff sizin yaptığınız formalar superde oyundaki diğer formalara nazaran dev gibi kalıo onu ayarlamamızın bir yolu war mı?

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    ikisine "tur" adlı kalsör içine koyman yeterli
    dediğin gibi yaptım ama 2A daki takımların formaları çıkmadı acaba onlar super lige çıkınca mı olucak?

bide logolara el atsanız çok mu şey mi istemiş olurum

mesajımı düzeltemiyorum bu yüzden kusura bakmayın bana iki ligin forması gerekiyordu digerini unutmuştum.bu siteden ispanya ligi formaları indirdim ama içerisinden ingiltere çıktı.yani bana italya ve ispanya ligi formaları gerekiyor

3. Default

Grafikleri belirtildiği gibi gereken yerlere atıyorum fakat oyunda çıkmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by TGN
    Grafikleri belirtildiği gibi gereken yerlere atıyorum fakat oyunda çıkmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
    skin cache yi kapadınız mı??

Quote Originally Posted by fatihbaz
    mesajımı düzeltemiyorum bu yüzden kusura bakmayın bana iki ligin forması gerekiyordu digerini unutmuştum.bu siteden ispanya ligi formaları indirdim ama içerisinden ingiltere çıktı.yani bana italya ve ispanya ligi formaları gerekiyor
    şu an sitemizde bu yılki formalar mevcut değil ancak aşağıdaki linkten süper paketi indirip içinden italya ve ispanya ligini alabilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=7939

tabii ki şunuda belirtelim bu formalar geçen yıl ki formalardır

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Quote Originally Posted by zionnais
    evet ben de öyle biliyordm..
    Bende varda demekki burdan indirmemişim..Öyle hatırlıyorum video olarak forma yapma var diye...Ama bendekide az bir şey anlatıyor ama yetiyorda..

Quote Originally Posted by istanbul1453
    Bende varda demekki burdan indirmemişim..Öyle hatırlıyorum video olarak forma yapma var diye...Ama bendekide az bir şey anlatıyor ama yetiyorda..
    onu rar olarak paylasım yapsan fena olmas

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yaaa a milli takım formalarının içinden config dosyası çıkmadı Selman Demirhan Öztürk bu arkadaşımızın yapmış olduğu çalışmada..lütfen bana yardımcı olur msnz?

formalar güzelde ben bunu fm 05 te kullanmak istiyorum sizce olabilirmi

ya ben formaları ındırdım ilk oluyor nereye atacagımı bulamadım yaa bı bılgı vere bılırmısınız bana acaba

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Stamina
    ya ben formaları ındırdım ilk oluyor nereye atacagımı bulamadım yaa bı bılgı vere bılırmısınız bana acaba
    hangi forma paketini indirdin? ona göre yardımcı olayım

Thumbs down

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    hangi forma paketini indirdin? ona göre yardımcı olayım

Fenerbahce 100. yılının formasını v1 indirdim konuyu açanda Fenerbahçeli

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Stamina
    Burdaki sunumdan yararlan.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=10549

Quote Originally Posted by WishbonE

sagolasın dostum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

bu 3gdt formalarını tek takım yukleyince dierleride bozuluomu mesela bene 10 tan lig var turkiye yok dielim sadece turkiye yukleyip dierleri gitmeden nası oyuna ekliyebilirim

Question laliga veya seriea 06/07 formalarını yapan war mı?

Abi Ya La Liga veya Serie A nın 06/07 FORMALARINI YAPAN WAR MI?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

italya formaları yapılıyor şu anda o biter bitmez ispanyada yapılacak

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

tarik abi hic bos durmuyorsun valla neyse simdiden kolay gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

walla tarık abi fm 2007 de de sürdürürsün inşallah bu performansı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

İtalya Liginden Bikaç SS:

sagolasın fenerbahceli tsk ediyorum sana

kardes bu turnu valara nasıl katılabiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

arkadaslar aynı temann sag versiyonunu kullanınca forma gozukuyo sol kullanınca gozukmuyo bn sola alıştım naapmam lazm

sanirim bu soruyu yanlis yere yazdim, bu bolum de daha iyi yardim alabilirim... digeri icin ozur diliyorum...

öncelikle yükleme özelliklede application data konusundaki yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. logolar konusunda hiç bir sorunum yok çok güzel oldu fakat formalar biraz sorun yarattı. ispanya liginin yarısına yakını, ingiliz liginin hemen hemen tümü, italya liginde de bir kısım takımın formaları çıkmadı. boş görünüyor bu sorunu nasıl halledebilirim?

bir sorumda mesela galatasaray formalarında ilk iki forma da sarı kırmızı, eski editörde takımın iç saha dış saha ve 3.forma renklerini değiştirebiliyorduk. burda öyle bir seçenek göremedim malesef, yoksa yok mu?

son olarak bu yüklediğimiz formaların sırasını data/graphic içinden değiştirebilirmiyiz? mesela home görünen formayı away yapmak gibi?

şimdiden ilginiz için teşekkür ederim...

nasıl grafik çalışması yapıyonuz ya

arkadaslar forma paketleri cok guzel tesekkur ederim ama nedense bazi liglerde bazi takimlarin formalari gorunmuyor. ornegin ispanyada villareal valencia ve zaragoza..dosyalara baktim acaba bir duzensizlik mi var diye ama yok..yardim ederseniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by ergunkulein View Post
    arkadaslar forma paketleri cok guzel tesekkur ederim ama nedense bazi liglerde bazi takimlarin formalari gorunmuyor. ornegin ispanyada villareal valencia ve zaragoza..dosyalara baktim acaba bir duzensizlik mi var diye ama yok..yardim ederseniz sevinirim
    Forma Çıkmama Sorunu:

Lütfen Dikkatlice Okuyun...

Bazı Klüplerin Formaları Takım İnfosunda Çıkmayabilir. Bunun Nedeni ise Tamamen FM 2007 ye aittir. Yani bizde sorun fln yok. Bazı Klüplerin Bilgilerinde çok fazla seçenek olduğundan formalara ekranda yer kalmıyor. Hatta Dikkat ederseniz Forma bölümündeki Home / away / third gbi seçeneklerde gözükmez.

fm 2006 türkçe yamasını indirdim ama nereye kayıdoldunu bulamadım yardımcı olun lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by emre_emo View Post
    fm 2006 türkçe yamasını indirdim ama nereye kayıdoldunu bulamadım yardımcı olun lütfen
    Konunun yeri burası değil arkadaşım türkçe çalışmalar bölümüne bakarsan o konular sana yardımcı olabilir...

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

ben formaları yükledim (creased),yüz paketlerini (large),logoları ama hiç biri çıkmadı.larger picture modu attım hiç resim çıkmıyor.yeni skin attım oda gözükmüyor.biri bana yardımcı olsun ne yapmam gerek

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri