Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 145 sonuç

Konu: Sorularınız

1. Default

Application datayi silince save gamler gidio napicam ben nasil yuklucam forma paketini

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

3. Default

Tesekkurler

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=7

sevgili yoneyiciler.. yukarda verdigim linke tikladiginiz zaman; yukardan asagiya 16. bolum olan FM 2007 "nin altinda aciklama kisminda : `Sitemizde yayınlanan FM 2006 çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler, sormak istedikleriniz` yaziyor...

Bilmeyen biri bu bolu 2006 zannedebilir...Gozden kacmis olabilir...Uyariyim dedim...

TSL Version 3GT Kits Pack
    indirdim ve içinde söyleneni de yaptım ancak aynen duruyor fm nin kendi formaları ve herhangi bir değişme yok?

neyse tamamdır sorun çözüldü zaten fm 2006 mış bu pardon

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

denilen şekilde paketi indirip dosyanın içine attım fakat 2.ligde çogu çıkmıyor istanbulsporu yöentiyorum forma mevcut ama gözükmüyor.sebepp nedir.tşk

şu cache dosyasını silin diyosunuz ve ... yere bilgisayar adı
    bende ... yerine user çıkıyo ne yapacam
    C:\Documents and Settings\User\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007\Cache

ya arkadaşlar yeri değil biliyorum ama gerekliiiii azeri ligi yaptım herşey iyi oldu ama 2 sorunum var 1-)oyunu açınca fikstür gözükmüyor ama puan durumunu açınca altıdaki fikstürü açtığımda var bunu anlamadım, 2-)yeni oyun dediğimde (NEW GAME)oyunu slovakya liginin üzerine kurduğum için onu seçmem gerekiyor herşeyi yaptım slovak bayrağı gitti yerine azer bayragı geldi ama SLOVAKYA yazısı yine duruyor cvp bekliyorum şimdiden tsk

arkadasım neden bunu azeri ligi konusunun altına yazmadın ki orda daha çok ilgilenilebilirdi hem kalem isimli arkadasım kendisi kurduğunu sölemisti bu konuda belki o yardımcı olabilir.

Kardes bn ikinci sorunun cewabını buldum galiba;C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\logos\background\right \nations\europe buradan üleklerin bayraklarının isimleri yazıo sn burdan azerbaycanla slovakyanın isimlerini değiştirisen olabilir bnce denemekte fayda war.

11. Default

yaa bu forma paketi programının adı nedir hangi linkten indirebilirim cok acil
    cevap alabilirsem

yaa ben 2007 aldım yükleyemedim yardımcı olun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by boornow View Post
    yaa bu forma paketi programının adı nedir hangi linkten indirebilirim cok acil
    cevap alabilirsem
    Program derken neyi kasdettin ki??

Quote Originally Posted by sempatic View Post
    yaa ben 2007 aldım yükleyemedim yardımcı olun
    Arkadaşım o konunun yeri burası mı??

pardon konu baya geçmiş ama use skin cache nin türkçesi nedir formalar için kapatıcam ama benim fm türkçe olduğu için anlayamadım?? yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Use skin cache-----> Temaları sakla

çok teşekkür ederim fenerbahceli

forma istek bolumu ne zaman acilacak acaba???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mevcut bir forma paketine yeni bi forma ekliyebiliyomuyuz..

örnegin ben fildişi sahilinin formasını "kopyala yapıştır" yöntemiyle adını değiştirip Lig A forma paketi içine Sanliurfa Belediyespor olarak kaydetmek istiyorum.

bu mümkün mü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

adını değiştirmene gerek yok.. ülkeler forma paketindeki config dosyasını aç ve fildişi sahilinin formalarının bulunduğu dizini bul.. daha sonra fildişinin id'leri yerine urfanın id'lerini koy tamamdır..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    adını değiştirmene gerek yok.. ülkeler forma paketindeki config dosyasını aç ve fildişi sahilinin formalarının bulunduğu dizini bul.. daha sonra fildişinin id'leri yerine urfanın id'lerini koy tamamdır..
    tam anlayamadım. config'i açtım. orada fildişinin yanında rakamlar var bu tamam.

fakat iki tane problemim var: bunların ne işe yaradığını bilmiyorum bu bir. urfanın rakamsal bilgilerini bilmiyorum ki gireyim bu iki.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Onların ne işe yaradığını şöle açıklayım. o numaralar oyundaki hangi takım olduğunu belirtir. hangi takımın numarasını yazarsan o formalar o takımda çıkar. Adres gibi bişi yani..

Nerden bulacağına gelince.. oyunu aç ayarlara gir. Orda Benzersiz İD leri göster seçeneğini aktif yap. Sonra urfa takımına gel urfa yazısının altında bir numara göreceksin.. O numarayı yaz bi yere dön windowsa ve confige yapıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Benimde bir sorum olacaktı.Turkcell Süper Lig formalarından Beşiktaş'ın bu seneki çubuklı formasını yapacakmısınız.Beşiktaş düz beyaz ve düz siyahtan çok onu giyiyorda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Vaktim Olduğunda yapmaya calışacağım..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Vaktim Olduğunda yapmaya calışacağım..
    İlginiz için teşekkürler.

Merhaba ben bazi yabanci fm sitelerinden forma templatelerini indirdim..Photoshop programi bilgim biraz var.Photoshop prog. Bilgisayarimdada mevcut.Eskisehirsporun formasi addidas tarzi yapmak istiyorum da.Onun icinden cikan dosyayi photoshopta acinca yapan kisinin isimleri duruyor fakat ben o isimleri silemedim ve beceremedim yapmasini.Insallah sorunumu anlatabilmisimdir simdiden cok tesekkur ederim

tampolanmis veriyi nerden siliyoruz

27. Default

tek bir takım için forma yapmayı bana anlatan olursa cok sevinirim

hıı bide yeri deil belki ama ses paketi yapmayı 1-2 tezahurat 1 takım içinn

msn veriyim : [email protected]

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Evet mesela bende Zaragoza'nın 3. formasını yapmak isterim.

Nesil
    2007
    Yer
    izmir

yardım yokmu??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bende isterdim arkadaşlar gibi ama...
    Herkese İnat Geliyoruz..
    Göztepe..

ya bu forma paketini yukledim ama cache dosyasiinni bulamadim nerden silecegiz yaf????

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri