Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 145 arası toplam 145 sonuç

Konu: Sorularınız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Edit..

Şöyle anlatayım.. Belgelerim/sportsinteractive/fm2007/ cache diye bir klasör var.. onu sileceksin bu kadar..

Uzun zamandır burayı sessiz görüyoruz.Yeni çalışmalar yolda mı??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Olacak.. Yeni Formalar Belli olur olmaz elinizde olacak.. Bu yıl Kasım'a kadar sarkıtmayacağız nasipse...

GüzeL..

arkadaslar bir sorum olucak bilgisayarıma bu dosyalar bilinmeyen dosya türü olarak iniyor ve ben bunları bilgisayarımda acamıyorum bunun icin ne yapmalıyım her dosyada aynı sorunu yasıyorum yardımlarınızı bekliyorum fm yi ingilizce oynamaktan bıktım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Bilgisayarında winrar veya winzip yüklü mü??

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Forma paketlerinden önce forma paketi yapımını istiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    izmir

eveeeeeeeeeeeeeet

wesley sneijder sana katılıorum
    Herkese İnat Geliyoruz..
    Göztepe..

merhaba.Ya gizLi dosyaLarıda açtım fakat cache dosyasını bir türlü bulamadım.Bilgisayarda arattırıyorum ama yinede buLamıyorum.Başka programlara ait cache dosyaları gelior karşıma ama fm ait yok bir türlü

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

ya benim bir isteğim var:
    bana şampiyonlar ligi,uefa ve süper kupa logolarından oluşan bir paket yapar msınız??

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by maymach View Post
    merhaba.Ya gizLi dosyaLarıda açtım fakat cache dosyasını bir türlü bulamadım.Bilgisayarda arattırıyorum ama yinede buLamıyorum.Başka programlara ait cache dosyaları gelior karşıma ama fm ait yok bir türlü
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24546 gir...

çok çok çok sağoL renkdaş.YapabiLdim sonunda

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Herkese Selamlar;
    Birşey sormak istiyordum.Siteden grafik paketleri indiremiyorum.404 Not Found diyor.Sanırım yeniden yapılandırılıyormuş.Sorun ne zaman düzeltilebilecek onu soracaktım

kendim belcika ligi klup logolarini ve genk klubunun oyuncu resimlerini xml dosyalari ile beraber yaptim ancak oyunda gozukmuyor. oyuncularin resim yerleri aciliyor ancak resimler gozukmuyor ayni sekilde logolar da oyle, yani bosluk var gecici resimler de kayboldu. nerde hata yaptim acaba bilen biri var mi?

ya benim bir isteğim var:
    bana şampiyonlar ligi,uefa ve süper kupa logolarından oluşan bir paket yapar msınız??[/B]

gerçekten bende bekliyorum böyle bişey.bide şu forma yapmayı ne zaman göstericeksiniz acaba...

Abi ya ben az çok photoshop kullanmayı biliyorum ve logo yapıyorum yanlız photoshop ta bi simgeyi 3 boyutlu olarak nasıl içeri doğru çevirecez onu bi türlü yapamadım yani oyunun orjinal logoları gibi bi de bende yunanistan, belçika, avusturya, isveç ve isviçre liglerinin small ve normal ebatta logoları var bunları yayınlamamın bi sakıncası var mı yani kriter gibi bişey.

16. Default

merhaba arkadaslar

fm 2007 de takim logolari nasil yukleniyor anlatir misiniz?

goal-kick ten bundesliga 2.ligi takim logolarini indirdim

`Germany_huge_standard` adli klasorle geldi o klasorde de `2_bundesliga_huge`
    adli klasor var

bu 2.lig logolarini nasil yukleyecegim yardimci olursaniz cook sevinirim

fm 2006 da daha kolaydi sanki yukleme ya da ben unutmusum

17. Default

Quote Originally Posted by zionnais View Post
    konuları iyice bi ararsan bulursun birçok flash sunum war..

A Milli Takım Formalarını içnde bulnduran klasörü ; C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\kits\clubs içine atıyorsun..

Corinthias Large Facepack i de C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\players içine atıyorsn..
    ya abi ben yükledim dediğini yaptım yinede olmadı yardımcı olurmusunuz

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Arkadaşlar bana Wolverhampton Wanders'ın Siyah formasını yapar mısınız mümkünse?Sadece 1 tane forma istiyorum.Çok uzun olmasa gerek

Bu formanın siyahı yani.

19. Default

Quote Originally Posted by zionnais View Post
    konuları iyice bi ararsan bulursun birçok flash sunum war..

A Milli Takım Formalarını içnde bulnduran klasörü ; C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\kits\clubs içine atıyorsun..

Corinthias Large Facepack i de C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\players içine atıyorsn..

Üstad ben senin sölediğinin aynısını yapıyorum "rar" dan dediğin yere çıkartıyorum sona oyuna giriorm
    fakat yine aynı hamam aynı tas ben nerde yanlıs yapıorm üsTaD

Bİ CVP YAZARSAN YA DA GORKEMKEBİ[email protected] A ATARSAN TAM SÜPER OLACAKK
    ŞİMDİDEN TŞKRLRR

forma patchlerini nasıl koyacagımı anlatabilir misiniz?

Arkadaşlar oyundaki ülke bayrakları normalde düz bildiğiniz gibi.. Yolladığım resimdeki gibi dalgalı bayrakları indirebileceğim bir link var mı?

beşiktaş ın yeni logosunu yapabilir misiniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Beşiktaşın yeni logosu mu var??

üstünde kartal olan

bana forma yapımını öğretirmisin [email protected]

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri