Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 145 sonuç

Konu: Sorularınız

Hybrid View

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

bnm bi sorum daha dorusu bi ricam olacak..
    bn Turksportal Forum da bn henüz "Nasıl Forma Paketi Yapılır?" tarzı bi konu görmedim..yani bnm gibi forma paketi yapmak konusunda fazla bilgisi olmayanları bu konuda bilgilendirmenizi rica edicm..tabi size de zahmet olmazsa..

herşey için teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

evet forma yapımını anlatan bi video olsa hiç fena olmaz

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    evet o video'yu yakında hazırlıcaz ama bu biraz gecikicek zira bu aralar yoğunluk söz konusu
    sabırsızlıkla bekliyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Abi bir ricam olacak sizden.Belki alakalı değil ama;
    Arkaplan paketi yaparken config.xml nasıl oluşturacağız.Programı var.Onda sadece logo,face,kit var.
    Arkaplan yapacağım ama config.xml oluşturamıyorum.Lütfen yardım....
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Valla Tarık Abi'ciğim forma yapmak çok isterim. Ama denedim, olmuyor. Daha da üstelemedim. Eğer bunu video olarak hazırlarsanız; çok mükemmel olur. Bekliyoruzzz.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli

Bişey sorcam eğer oyun orjinal olmazsa Logo ve formalar işe yaramıo mu ?

Aynı şekilde face packler,skinler hiç biri işe yaramıo mu ?

Corinthias Large Facepack ve A Milli Takım Formaları nasıl yükleniyor biri bana yardım etsin!

Quote Originally Posted by Frederick
    Corinthias Large Facepack ve A Milli Takım Formaları nasıl yükleniyor biri bana yardım etsin!
    konuları iyice bi ararsan bulursun birçok flash sunum war..

A Milli Takım Formalarını içnde bulnduran klasörü ; C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\kits\clubs içine atıyorsun..

Corinthias Large Facepack i de C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\players içine atıyorsn..

12. Default

Quote Originally Posted by zionnais View Post

A Milli Takım Formalarını içnde bulnduran klasörü ; C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\kits\clubs içine atıyorsun..

Corinthias Large Facepack i de C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\graphics\pictures\players içine atıyorsn..
    ya abi ben yükledim dediğini yaptım yinede olmadı yardımcı olurmusunuz

13. Default

Quote Originally Posted by zionnais View Post

Üstad ben senin sölediğinin aynısını yapıyorum "rar" dan dediğin yere çıkartıyorum sona oyuna giriorm
    fakat yine aynı hamam aynı tas ben nerde yanlıs yapıorm üsTaD

Bİ CVP YAZARSAN YA DA GORKEMKEBİ[email protected] A ATARSAN TAM SÜPER OLACAKK
    ŞİMDİDEN TŞKRLRR

''3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2'' bu forma paketini indirdim buna efsane formaları eklemek istiyorum ne yapmama lazım yardım ederseniz sefinirim

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

yalnız efsane formaları yüklersen 3 büyük takım ve milli takım formları geçerli olcaktır sadece yapacağın şey basit
    ''3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2'' olduğu klasördeki fb, gs, bjk ve türkiye milli takım formalarını silip yerlerine efsane formalar paketini koyacaksın
    Dediğini Yaptım Ama Olmadı Sadece 3 Büyüklerin Efsane Formaları Oldu Diğer Takımların Formaları Eski Haline Döndü

Quote Originally Posted by yusuf41
    Dediğini Yaptım Ama Olmadı Sadece 3 Büyüklerin Efsane Formaları Oldu Diğer Takımların Formaları Eski Haline Döndü
    benim bildiğim kadarıyla zaten Efsane Formalar da bjk-gs-fb-milli takım formaları var başka takımlar olamaz

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

benim de sorunum var 1-En son çıkan İngiltere Face Pack te Chelsea formaları görünmüyor Fenerbahcelinin yaptığı 2- Yükleyince oyun içinde olan formalar mesela Barcelona nın Real Madrid Formaları Duruyor Yeni yüklediğim formalar pek görünmüyor

benimde 2 sorum var.

1- A kategorisi 2006-2007 sezonu formaları ne zaman çıkacak? süper lig var ama A kategoriside olsa iyi olur yani. yaparsanız sevinirim.

2- A kategorisi formaları yok. dedim bari süper ligi yeni çıkan formalardan yapayım. A kategorisinide 3GT formalardan yapayım dedim ama ya ikiside fm'nin kendi forması oluyo yada ikiside 3GT oluyor. yani süper lig yeni formalar, A kategoriside 3GT formalar olmuyor. bunu nasıl halletçem. yardımcı olursanız iyi olur. teşekkürler

Quote Originally Posted by yavuzselim_58
    benim de sorunum var 1-En son çıkan İngiltere Face Pack te Chelsea formaları görünmüyor Fenerbahcelinin yaptığı 2- Yükleyince oyun içinde olan formalar mesela Barcelona nın Real Madrid Formaları Duruyor Yeni yüklediğim formalar pek görünmüyor
    Use Skin Cache kapalı mı ??

Tarık abi benim bi sorum var..
    ben ii kötü face pack yapıyorm.bunların Turksportal.Net Dosyalar da yayınlanması mümkün mü ya da bunun için benim yapman gerekenler neler?
    şimdiden teşekkürler..

GüzeL..

bana forma yapımını öğretirmisin [email protected]

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

zaten sadece 3 büyüklerin efsane formaları var seninde yapmak istediğin bu değilmiydi?

'3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2'' formalarıyla efsane formaları birleştirip diğer takımların(trabzon,manisa,antep vs...) yeni formaları 3 büyüklerin efsane formaları olsun istiyorum

pardon ama ben tam olarak anlayamadım yani örneğin; trabzonspor un formaları beşiktaş ın efsane formaları olsn mu istiyorsun ?

Şimdi antepin '3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2'' deki forma olsun bunun içindeki gs fb bjk nin forması olmasın onun yerine efsane formalar olsun

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Teşekkürler Yardımın için Oldu

zionnais saol

zionnais saol
    yaptıysan sorun yok

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri